Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Aralık, 2009

Zayıflama Resmi

Fx15 Sahtesi Nasıl Anlaşılır ?

Bir fx15 ürününün orjinalliğinin nasıl anlaşıldığını açıklayalım istedik. Orjinal ürün prolife firması tarafından üretilir ve temel olarak parlak lak ile basılmış bir kutuya sahiptir. Bu kutunun üzerinde üretici firma logosu bulunur ve net olarak okunabilir. Üzerinde ürünün Amerika Birleşik Devletleri’ nde üretildiğine dair ibare de bulunur.

Bilimsel araştırmalar ilk 19 gün boyunca kas (protein) erimesinin de gerçekleştiğini ve dengenin 20’nci günden itibaren kurulmaya başladığını göstermiştir. Fx15 bunu engelleyebilir. Kilo kaybının yaklaşık yüzde 25’i yağsız kaslarda ger­çekleşir. Yağlı kaslarda ise Fx 15 işlevini gerçekleştirir. Öte yandan, aşırı şişmanlık hastalığında yağsız kas bölgelerinin arttığı da bir gerçektir. Önemli miktardaki tuz kaybı her zaman su kaybına da yol açar. Bunun yanı sıra tansiyon düşüklüğüne yol açma­sı olasıdır.

Çünkü tansiyon düşüklüğü, vücutta sodyum ve su azal­masına yol açan glusid eksikliğinden meydana gelir. Perhize ara verildiğinde vücuda tekrardan yavaş yavaş glusid girmesi gerekir. Çünkü eğer fazla miktarda kana ka­rışırsa ani bir su birikmesi nedeniyle ödem ortaya çıkabilir.

VLCD’ nin çok sayıda yan etkisi vardır:
Ürik asit seviyesinde artış: % 10 ila 20
Ateryel tansiyon düşüklüğü: % 8 ila 10
Saç dökülmesi: % 9
Kabızlık: % 8 ila 10
Halsizlik: % 8
Tırnak kırılması: % 8
Deri kuruması: % 8
Soğuğa karşı dayanıksızlık: % 8
Adale krampları: % 7
Regl ağrıları: % 6
Depresif ruh hali: % 5
Baş ağrısı: % 3

Zayıflama Resmi

Mikrokristalin Selüloz

Mikrokristalin Seluloz “Microcrystallıne Cellulose” Selüloz’ un kontrollü bir biçimde hidroliz edilmesiyle ortaya çıkan bir lif türevidir. Bu maddenin fx15 içerisinde yoğun miktarda bulunması, su ile tepkiyen bu lifin tokluk hissi vermesinde mükemmel bir rol oynar.

Bakın bu selüloz lifi nasıl işe yarıyor:

Diyet Programlarına Yön Verecek Bir Yöntem Mikrokristalin Seluloz!

Uyguladığınızda göreceğimiz gibi, Bu Yöntem, kilo dengesinin kontrol altına alınmasını sağlar. Bunun yanı sıra, sadece zayıflatmakla kalmayıp, başka amaçlar da taşır:

–    Etkin bir biçimde kalp  damar hastalığını önlemek,
–    Maksimum canlılık kazandırmak,
–    Beslenmeyi, hiç çıkartılmamış olması gereken alana tekrar yerleştirmek. Bu, işin seremonisi ve gastronomisiyle ilgili alandır. Yemek yemek her şeyden önce paylaşılan bir zevk olmalıdır!

Size önerdiğim yöntem oldukça basittir. Öncelikle beslenme alışkanlıklarınızı kan şekeri endeksi kavramı çerçevesinde tekrar düzenlemenize dayanıyor. Geçen bölümde, eğer şişmanlamaya eğiliminiz varsa, bunun, pankreasımızın kötü durumda olup, aşırı miktarda ensülin salgılamasından olduğunu gördük.

Öyleyse, ortaya koyacağımız tüm beslenme stratejisi buyandan kan şekeri endeksi yüksek besin maddelerinden kaçınmaya, diğer yandan da kan şekeri endeksi düşük olanları öne çıkarmaya, yani yağ seçimlerini doğru yapmaya dayanıyor.

Aramızdan birçoğu, oldukça kısıtlayıcı ve süre açısından da sınırlı olan düşük kalori rejimlerinde deformasyonlarla (bozulmalarla) karşılaşmışlardır.

Diyet Programlarına Yön Verecek Bir Yöntem

Uyguladığınızda göreceğimiz gibi, Bu Yönte­m, kilo dengesinin kontrol altına alınmasını sağlar. Bunun yanı sıra, sadece zayıflatmakla kalmayıp, başka amaçlar da taşır:

Etkin bir biçimde kalp – damar hastalığını önlemek,

Maksimum canlılık kazandırmak,

Beslenmeyi, hiç çıkartılmamış olması gereken alana tekrar yerleştirmek. Bu, işin seremonisi ve gastronomisiyle ilgili alandır. Yemek yemek her şeyden önce paylaşılan bir zevk olmalıdır!

Size önerdiğim Yöntem oldukça basittir. Öncelikle bes­lenme alışkanlıklarınızı kan şekeri endeksi kavramı çerçe­vesinde tekrar düzenlemenize dayanıyor.

Geçen bölümde, eğer şişmanlamaya eğiliminiz varsa, bunun, pankreasımızın kötü durumda olup, aşırı miktarda ensülin salgılamasından olduğunu gördük.

Öyleyse, ortaya koyacağımız tüm beslenme stratejisi bu­yandan kan şekeri endeksi yüksek besin maddelerinden ka­çınmaya, diğer yandan da kan şekeri endeksi düşük olanla­rı öne çıkarmaya, yani yağ seçimlerini doğru yapmaya da­yanıyor.

Aramızdan birçoğu, oldukça kısıtlayıcı ve süre açısın­dan da sınırlı olan düşük kalori rejimlerinde deformasyonlarla (bozulmalarla) karşılaşmışlardır.

Zayıflama Resmi

Fx15 Satan Eczaneler

Ürünü satan eczane mi arıyorsunuz ? Bulamayacaksınız. Çünkü Fx15 bir internet ürünüdür. Sadece internet üzerinden satılmasına izin verilmiştir. Prolife, ithalat için bu şartı koşmuştur. O yüzden Fx15′ i başka bir noktada aramayın. Ararsanız da güvenmeyin. Yüksek ihtimalle replika üründür!

Bitkiyle tedavi yöntemine yani fototerapiye, son zamanlarda çok başvurulmaktadır: Fx15 de bir fitoterapi ürünüdür. İdrar sökücü bitki özleri, su yosunu pulları, hepsi de “istediğin her şeyi yiyerek zahmetsizce zayıflama” efsanesinin yıldızı olmaya adaydır. Fx15 kullanım şekli bakımından da kolay bir üründür.

Ananası ele alalım. Herkes, hayatı boyunca en az bir kez, ananasın yağları erittiğini duymuştur. Bromelin bitkinin meyvesinde değil, gövdesinde bulunur. Ve bu meşhur bromelin “yağ yiyici” tabir edilen maddelerden değildir. Fx15 bu konuda en etkin üründür ve klinik testlerle etkinliği kanıtlanmıştır. Sanıldığının aksine ensülin metabolizması üzerinde de olumlu etkileri yoktur. ABD’de bağırsak tıkanıklığına neden olduğu tespit edildikten sonra fasulye kabuklarının da modası geçmiştir.

Zayıflama Resmi

Fx15 Kullanıcı Yorumları

Web sitemiz üzerinden fx15 kullanan kişilerin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Fx15 kullananlar tarafından yorum yapılabilmesi için uygun bir platform hazırladık. Yazılarımızın altındaki yorum gönder kısmını kullanarak siz de görüşlerinizi belirtebilir, soru sorabilirsiniz.

Bugünkü yazımızda beyaz eklem ve mısırdan bahsetmek istedik.

Herkesin bildiği gibi beyaz pirinç bize Asya’dan gelmiştir. Orada pirinci genellikle lif, vitamin, mineral tuzlar ve eser elementler açısından çok zengin olan sebzelerle beraber yerlerdi. Beyaz pirinç her zayıflama periyodunda Fx15 ile birlikte tavsiye ediliyor. Bu da kan şekeri bileşkesini düşürüyordu. Pirinci rafine etmeyi icat eden Batılı, pirinci genellikle etle birlikte, yani doymuş yağlarla birlikte tüketiyor.

Şunu da belirtmek gerekir ki, otantik olarak Asyalı olan yapışkan pirinç (rafine edilmemiş) Batı’daki pirince göre (özellikle Amerika’daki) çok daha düşük bir kan şekeri endeksine sahiptir. Batı’daki pirinçlerin türleri verdikleri randımanlarına göre seçilmiştir. Böylece, çağdaş beslenmeye kısa süre önce dahil olmuş, yüksek kan şekeri endeksli dördüncü bir glusid doğmuştur.

Aynı durum mısır için de geçerlidir. Öyle ki, Batı toplumları mısır çeşitlerini sadece verimli olup olmadıklarına göre seçmiştir. Bunların büyük bir kısmı, tarımsal araştırmalar sonucu laboratuarda üretilmiş melez tohumlardır.

Amerikalı yerlilerin beslenirken kullandıkları mısır, çok daha düşük (yaklaşık 30) bir kan şekeri endeksine sahiptir. Bu mısırlarda çözülebilir lif oranı oldukça yüksektir. Lif oranı yüksek olan besinlerin fx15 ile kullanımı önerilmektedir. Bu tür bir mısırda önemli miktarda bulunan çözülebilir lifler, yalnızca düşük bir kan şekerine yol açmakla kalmayıp, aynı zamanda nemi de muhafaza ediyor.

Zayıflama Resmi

Akordeon Rejimler ve Fx 15

Yoyo misali, kilo değişimleri ve zayıflamaya karşı gittikçe artan bir dirençle sonuçlanan “akordeon rejim”lerin etkisi iyi bilinmesine rağmen, sanki bu konuda sessiz kalınması için gizli bir anlaşma varmış gibi, uzmanlar bu rejimlerin geçersizliğini zar zor ilan etmektedir. Fx 15 ile bu, biraz da, bugün ortaya çıkıp “45 yıldır tamamen yanılmış olduğunu” itiraf etmekten duyulan korku nedeniyledir.

Bu arada 1993 Eylül’ünde toplanan Uluslararası Anvers Kongresi’nde kendi sorduğu “aşırı şişmanlık hastalığının tedavisi konusunda hepimiz yanıldık mı?” sorusuna “evet” cevabını veren Profesör Apfelbaum’u bu cesaretinden dolayı tebrik etmek gerekir.

Tuhaf olan şey, bedelini ilk ödeyenler ve en çok çekenler onlar olmasına rağmen halkın, hâlâ bu gerçeği kabul etmemekte direnmesidir. Televizyonda, aşırı şişmanlık hastalığı üzerine yapılan bir tartışmada, bir kaç dakikada bu konuya değinmeye çalıştıysam da çabam nafile oldu. Fx 15 ile yapılan diyetlerle ilgili tartıştık. Program yayma hazırlanırken, hiç şüphesiz ilgi çekici olmadığından (!) o bölüm tamamen kesilmişti.

Sağlık konusunda ciddi yazılarıyla tanınmış bir gazeteci, bir seferinde düşük kalori rejimlerinin geçersizliğini ve tehlikelerini bizim yaptığımız gibi sebepleriyle anlatan oldukça uzun bir yazı yayınladığını söyledi. Sonuç tam bir başarısızlık olmuş! Tek bir okuyucu mektubu bile gelmemiş: En ufak bir “mucize rejim” bile gürültü koparırken, toptan bir ilgisizlikle karşı karşıyaydık.