Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Ocak, 2010

Zayıflama Resmi

Anti Aging Besinler ve Fx15

Kendinize koca bir tabak salata ve çiğ sebze veya taze malzemelerle renkli bir pilav hazırlamak için kendinizi çok yorgun ya da dalgın hissettiğiniz oluyor mu hiç? Fx15 ile bunlar sizin işinize yarayacak detaylar. Belki önünüzde hazır bulsanız memnuniyetle yersiniz, ama canınız ocağın başına geçmek istemiyor ve hazır gıdalara mı yöneliyorsunuz? Anti aging besinleri denediniz mi ? Gayet anlaşılır ve herkesin başına da gelebilir, ama pusuda hazır bekleyen depresyon riski var, gerçek bir çıkmaz yol!

Fakat iyi haber şu ki, dolabı açtığınızda hazır veya nerdeyse hazır, neşeli, renkli ve sağlıklı, hoş olmayan ruh durumları için gerçek bir çare görevi üstlenecek yiyecekler bulacak şekilde kendinizi hazırlamanız mümkün.

İşte bazı örnekler:

  • Marul ve diğer yaprak salatalar temizlenip, yıkanıp, (bir salata kurutucu veya süzgeçte) kurutulup, daha sonra pamuklu bir beze sarıldıktan sonra plastik bir torbaya veya buzdolabı kullanımına uygun sıkı kapaklı bir kaba konmak suretiyle buzdolabının en aşağı kısmına konulabilir. Salatanın cinsine göre, yaklaşık üç ila altı gün arasında taze olarak saklanabilir.
  • Havuçlar akan su altında temizlenebilir ve salatayla aynı şekilde muhafaza edilebilir.
  • Lahana ve kıvırcık lahana temizlenip kesilmeye hazır hale getirilebilir.
  • Çeri domatesler kullanıma hazırdır: sudan geçirmeniz yeterli.
Zayıflama Resmi

Fx15 Kullananlar Ne Yiyecekler ?

Fx15 kullanıcıları aşağıdaki şekilde beslenirlerse hayırlı olur.

1. Soğuk, genellikle sıvı ürünler (çay, maden suyu, kahve).
2. Tahıllar: Buğday, yulaf, arpa, buğday filizi, mısır.
3. Süt ürünleri: Tereyağı.
4. Şekerler: Bal dışında tümü, makul miktarlarda.
5. Yağlar: Zeytinyağı, ayçiçeği ve mısırözü yağı.
6. Meyveler: Kavun, limon, greyfurt, portakal ve diğer tatlı meyveler (taze veya kurutulmuş).
7. Sebzeler: Balkabağı, salatalık, patates, kabak, fasulye, bezelye, yaban havucu ve maydanoz.
8. Terbiye ve soslar: Kişniş, tarçın, karabiber, dereotu, arada bir sarımsak.
9. Çorbalar: Sebze çorbaları.
10. Hayvansal gıdalar: Sığır eti, yumurta sarısı, balık, kuzu eti, deniz ürünleri.

Bakın bunları Fx15 kullanılan dönemde tüketmek faydalı bir yoldur.

Zayıflama Resmi

Lotus Yaprağı

Lotus yaprağının Fx15′ in içeriğinde bulunduğunu biliyoruz. Biz bu yazımızda onun su ile tepkiyerek zayıflama sağladığını anlatacağız. Yeni doğmuş bebeğin vücudunun % 97’si, sağlıklı bir yetişkinin vücudunun % 75’i, yaşlı bir insanın vücudunun ise % 65’i sudur. Lotus yaprağı su ile aktive olur ve vücut yağlarını su ile yakar.

Tüm organlarımızın yapısında değişik oranda su vardır: Örneğin, beynimizin % 75’i, kemiklerimizin % 22’si sudur; hatta dişimizin minesinde dahi % 2 oranında su vardır. Bu yüzdeler, suyun sağlığımız ve dünyamızdaki değerini çok açık bir şekilde ortaya koymaktadır.

Vücudumuzda meydana gelen tüm fiziksel ve kimyasal değişimlerde suyun önemi büyüktür. Vücudumuzdaki trilyonlarca hücrenin içi sulu likit ile dolu olup, dışı da sulu likit tarafından sarılmıştır. Sağlığımızın kalitesi, bu iki likitin dengesine bağlı olup, bu denge yine suyun yarattığı osmoz sayesinde gerçekleşir.

Biyoenerji, bedenimizdeki enerji alanlarıyla ilgilenen bir bilimdir.Biyoenerjiye göre, bedenin enerji alanları olarak kabul edilmiş bir çok bölge, önemli akupunktur ve organ etkilenmelerinin gerçekleştiği yerlere isabet eder. Buralardan ufak enerji bölgelerine yayılan enerji yollarının,akupunktur noktalarının birbirlerine bağlanmış olduğu hatlar istikametinde olduğu. Fx15 sayesinde lotus yaprağı işler ve zayıflama sağlar.

Vücudumuzda meydana gelen tüm tespit edilmiştir. Buralarda enerjinin aku punktur noktaları ve enerji alanları arasında düzenli akabilmesi için önemli şartlar fiziksel ve kimyasal değişimlerde suyun önemi büyüktür.

Zayıflama Resmi

Hazır Yiyecekler ve Fx 15 Etkisi

İngiltere’de yapılan bir araştırma, dev gıda şirketlerinin, ürünlerinde, obezite, kanser, kalp, diyabet gibi hastalıklara neden olan yağ, şeker ve tuz oranlarının azaltılması için yeterince çaba göstermediğini ortaya çıkardı. Bu araştırma, sağlığımıza ancak kendimizin özen gösterebileceği gerçeğini çok net olarak izah etmektedir. İşte bu gerçek bizi Fx15 ile zayıflama ya itiyor ve haklıyız da…

Londra’daki City Üniversitesinin yaptığı araştırmada, dünyada ilk sıralarda yer alan 1 0 tarımsal gıda şirketi; 1 0 dağıtım şirketi; 3 fast-food şirketi ile 2 restoran zincirine sahip şirket olmak üzere 25 şirket incelendi. Araştırma sonuçları, bu 25 şirketten sadece 4’ünün “Kraft, PepsiCo Compass Restoran Zinciri ve Yum Restoran Zinciri” ürünlerinde yağ oranını azaltmak için önlem aldığı; 5’inin şeker oranını azaltmak için çaba gösterdiği ve 10 şirketin de aşırı sodyum içeren tuzun azaltılması konusunda harekete geçtiklerini ortaya koydu.

Araştırmada, 2 şirketin porsiyonlarının miktarında değişime gittikleri ve 8 şirketin de vücuda zararlı yağ oranlarını azaltmak için önlemler aldıkları ortaya çıktı. Raporda, sadece 1 şirketin bu 5 önlemin tümünü yerine getirdiği belirtilirken, bir diğer şirketin ise, porsiyonlarında değişime gitmek dışında önlem almadığı kaydedildi.

Araştırmanın amacının, bu şirketlerin Dünya Sağlık Örgütü’nün (DSO) 2004’te ilan ettiği prensipleri hayata geçirip geçirmediğini incelemek olduğu belirtildi. Araştırmayı yapan uzmanlar, “Sonuçların kaygı verici olduğunu, birçok şirketin, ürünlerinin sağlık üzerine etkisine en ufak bir önem vermediklerini” ifade etti.

Şirketlerin yıllık raporlarını, hesaplarını, internet sitelerini, araştırma, reklam, etiketleme ve pazarlama politikalarını araştıran uzmanlar, “Sık sık tüketicinin yanında olduğunu söyleyen süper marketlerin, en fazla düş kırıklığı yaratan sektör olduğunu” ve “En küçük şirketin cirosunun bile, DSO’ nün yıllık toplam bütçesinin 5 katına denk geldiğini ve bu durumda kaynak yetersizliğini bir mazeret olarak ileri süremeyeceklerini” kaydettiler.

Zayıflama Resmi

Fx15 Satış Sitesi

Orjinal ve Prolife tarafından üretilen Fx15 zayıflama kapsülü temin edebileceğiniz tek ve geçerli web sitesi fx15.gen.tr’ desiniz.

Amerikan üretimi olan Fx15 Mikrokristalin Selüloz ve Lotus yaprağı içeren harika bir zayıflatıcıdır. Hiçbir zayıflatıcı gıda takviyesinde olmayan ve tansiyon hastalarının da kullanabileceği Fx15 zayıflama hapı güçlü yağ yakıcı özelliği sayesinde değerli fx15 kullanıcıları için son derece rahat ve huzurlu bir şekilde yağ yakımı sağlayabilmektedir.

Hhs tarafından ithal edilen ürünün kapsüllerinin günde 2 kere sabah akşam kullanılması ve bu düzende kullanımın devam ettirilmesi durumunda aylık 4 ve 12 kilo arası netice alabileceğiniz üretici firma tarafından garanti edilmiştir. Fx15 ve spor ile kilo verme hızınızı arttırabilir ve daha iyi neticeler alabilirsiniz. Fx15 kullananlar bu konuda sürekli olarak ürünün etkisi hakkında anlatımlar gerçekleştirmiş, Fx15 yorumlar kategorisinde bir çok kez ürünün etkinliği konusunda yorumlar yapmışlardır. Prolife’ in bu harika ürününü siz de keşfedin!

Fx15 Satış SitesiChitosan mineral takviyesi kilo verdirici ile birlikte fx15 kullanarak hızlı ve güçlü bir şekilde zayıflamak artık sizin de elinizde.

Unutmayın! Fx15 zararları olmayan bir üründür ve 16 yaş ile 65 yaş aralığındaki her sağlıklı insanın kullanabileceği şekilde geliştirilmiştir.