Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Şubat, 2010

Zayıflama Resmi

Bölgesel Zayıflama

Kilonun klasik psikolojisi şudur: Eğer ince yapılıysanız, şişman insanların kendilerini şişmanlatacak bir hata yaptığına inanırsınız. Fakat bu yanlıştır. Onlar sadece fx15 kullanmamıştır. Ama şişmansanız, o zaman etrafınızı, genetik yapınızı veya başka bir şeyi suçlarsınız. Pekâlâ, artık bu suçlamaları bir kenara atacağız ve aşırı kilo sorunları destanını açıklamak için tıbbi kanıtlardan yararlanacağız. Fx15 diyet yapmanın suçluluktan kaynaklanmasını istemiyoruz; bilime dayalı bir sistem olmasını istiyoruz.

Elbette ki herkes Cameron Diaz veya Brad Pitt gibi görünemez. Sağlıklı kilonuz, bel ölçünüz ve vücut şekliniz hakkında bir fikir sahibi olmak için, kemik yapısı, kas kütlesi, genetik ve kilodan kaynaklanan risk unsurları gibi şeyleri dikkate almanız gerekir. Burada, neredeyse hiç belirtilmeyen bir gerçekten söz etmek istiyoruz: Hiç sağlık sorunu riski yaşamayan ama klinik açıdan obez olan insanlar vardır; diğer taraftan, zamansız ölme riski paraşütsüz uçaktan atlayan birininkinden daha yüksek olan CD inceliğinde insanlar da vardır. Hepsi fx15′ i denemiş ve başarı elde etmişlerdir. Bizim amacımız, sizi fazla santimleri atacağınız, aşırı kilolu olmaktan kaynaklanan riskleri geride bırakacağınız ve bunu yapmaya çalışmanın getirdiği suçluluk duygusundan kurtulacağınız bir noktaya getirmektir.

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Diyet Programları

Kilo vermemize yardımcı olmak üzere tasarlanmış şeyi – diyet programı – deneyerek, bizi bir suçlama döngüsüne atıp duran bir kaybetme sistemi yarattık. Peki sizce Fx15 ile bu tip diyet yada programlara gerek var mı ?

Kimi suçlayacağız? Uzmanlar, toplumsal şişmanlığımızı bedava restoran ekmeklerine ve Everest boyunda porsiyonlara bağlıyorlar. Yoksa şişmanlığımız için fastfood restoranlarını (yağ için), dergi kapaklarını (her gün bir avuç yediğimiz elmalı turta için kendimizi suçlamamıza neden olan gerçek dışı vücut imajları için), altmış saatlik çalışma haftalarım (bütün gün oturmamıza yol açtığı için), bulut yumuşaklığında kanepeleri ve realite şovlarını (bütün gece oturmamıza yol açtıkları için) mı suçlayalım? Ama derinlerde (orada, iki hafta önce yediğiniz yağlı çöreklerin altında) göbeğinizin büyüklüğü için suçlayabileceğiniz aslında sadece tek bir şey var: Siz! Kendiniz Suçlayın!

Kilo verme çabalarınızı boşa çıkaran şeylerin restoranlar, gıda üreticileri, patates kızartmaları veya aşırı lezzetli hamburgerler değil, kendi zihniniz olduğunu anlayın. Kopan kemerler savaşı dönüp dolaşıp zihinsel bir “ah keşke!” telaşına götürmüyor mu? Lokma lokma, öğün öğün, günbegün, yıl üstüne yıl, yemek borunuzdan gönderdiğiniz yiyecekleri kontrol edememeniz kimin suçu? Ah keşke mayonezden uzak duracak irade gücüne sahip olsaydınız. Ah keşke dördüncü Pringles’dan sonra durabilseydiniz. Fx15 diyet ile kullanılmamalı demiyoruz. Ah keşke bel ölçünüzü kontrol edebilecek güce, irade gücüne, zihin gücüne, disipline, inanca, enerjiye, motivasyona ve kararlılığa sahip olabilseydiniz, o zaman istediğiniz vücuda sahip olabilirdiniz.

Zayıflama Resmi

Fx15 Kullanımında Beslenme

Diyet ve bağışıklık yanıtı arasındaki ilişki asırlardır biliniyor. Fx15 için de bağışıklık en az düzgün beslenme kadar önem taşımakta. Tarihsel raporlar kıtlık ile salgınlar arasında bir ilişki olduğunu öne sürmektedir. Çünkü kıtlık dönemlerini genellikle geniş alanlara yayılan enfeksiyonlar takip etmekteydi. Daha yakın zamanlarda büyük epidemiyolojik çalışmalar, kötü beslenme ile bakteriyel, viral ve protozoal enfeksiyonlara yakalanma riskinin yükselmesi arasında bir ilişki olduğunu göstermiştir. 1970’li yıllardan beri çok sayıda çalışma, besin eksikliklerinin bağışıklık yanıtını bozduğunu ve sık sık ortaya çıkan şiddetli enfeksiyonlara yol açtığını doğrulamıştır.

Düşük miktarda protein alımı ve mikro besin eksiklikleri en belirgin etkilere sahiptir. Protein miktarının azlığı, fx15 zayıflama düzeninde bağışıklık yanıtında anormallikler yaratır ki bunların arasında azalmış hücre kaynaklı bağışıklık (cell mediated immunity), sitokin salınımı, aşılamaya karşı azalmış antikor yanıtı ve azalmış lenfosit çoğalması bulunur. Bunların hepsi fx etkisi için önemli faktörlerdir.

Aşırı kilolu olmak, şüphesiz ki ne hızda yaşlanacağınız ve yaşa-bağlı hastalıklara maruz kalacağınız konusundaki en önemli faktörlerden birisidir. Anti – aging beslenme alışkanlığı, zayıflamanıza odaklanmadığı halde bu kitaptaki 5 – Adımlı Programı takip ettiğiniz sürece doğal olarak kilo verirsiniz.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Vitamin ve Mineral Hapları

İnsanlar her yıl, her tür hapa milyarlarla ifade edilebilen miktarda para harcamaktadırlar. Bunların arasında işe yarayan türler de vardır yaramayanlar da. Hiç şüphesiz fx15 zayıflama kapsülü işe yarayan ve işlevselliği yüzbinlerce kullanıcısı tarafından kanıtlanan bir üründür. Vitamin hapları kapsül, toz ya da sıvı şekillerde bulunabilir. Bizler zayıflama periyodunda Fx etkisi ve vitaminler birleşiminin daha etkili ve rahat bir kilo verme süreci sağladığını biliyoruz. Bunlar; otlar, bitkiler, lif, aminoasitler ve özler yanında vitamin ve mineralleri de içerir. Birçok insan, bu haplardan almayı tercih eder çünkü doğru yiyecek türlerinden yeterli miktarda yemedikleri konusunda endişelenirler ve bu hapları bir “sigorta poliçesi” olarak nitelendirirler.

Diğerleri, rahatsızlık ve hastalıkla savaşmakta daha fazlası daha iyidir düşüncesiyle, koruyucu yararlan için alırlar. Bazıları ise hâlâ bir hapın sağlık sorunlarını iyileştireceğini ya da azaltacağını düşünerek mucize ilaç olarak alırlar. Harcanan bu paralar mantıklı mıdır? Bu haplar gerçekten gerekli midir?

Doğal ya da yapay vitamin, mineral hapları iyi bir tercih midir? Bizce doğru seçim ve marka ile evet.

Kimyasal olarak hiçbiri bir diğerinden daha fazla yarar sağlamaz. Doğal ve yapay haplar vücutta aynı biçimde çalışır. Vücudunuz bu iki çeşit arasında ayırım yapamaz.

Zayıflama Resmi

Vücut Ağırlığı ve Fx15

Doktorun muayenehanesinin duvarında asılı bulunan ya da bir kitapta gösterilen grafiğe dayalı sabit bir vücut ağırlığına odaklanan birçok insan vardır. Halbuki bu sözkonusu değildir ve fazla kilolar ancak Fx15 ile uygulanan düzgün bir diyetle aşılabilir. Bazıları, bu sayıların sabit olduğuna ve bir yetişkinin kilosunun yaşamı boyunca değişmemesi gerektiğine inanır.

Yirmili yaşlardaki vücut ağırlıklarının otuzlu, kırklı ve daha sonraki yaşlarda değişmeden kalması gerektiğini düşünürler. Sabit bir sayıya odaklanmak, vücut ağırlığı ile ilgili yaşam boyu devam edebilecek olan takıntıları geliştirmenin ilk adımı olabilir. Çoğu kez insanlar, evlendikleri zaman ya da çocuk sahibi olmadan önce hangi kiloda oldukları üzerinde dururlar. (Bu rakamları açık bir biçimde hatırlayabilmemiz tuhaf değil mi?)

Bu takıntı, yaşamınızı ele geçirebilir, sağlıkla ilgili sorunlara ya da depresyona yol açabilir ve sizin genel sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden bunları düşünmeyip sadece kilo fazlanız olduğuna inanıyorsanız Fx15 kullanımı deneyerek kendinizi daha rahat hissetmek için adım atabilirsiniz. Bugünün endüstriyel kent toplumu, vücut ağırlığı ve ölçüsüne fazla önem vermektedir. Sağlıklı kilo aralığında yer alsın almasın, birçok insan için mesajların alınması zordur. Bir birey olarak kendi kendinize kim olduğunuzu ve yalnızca dış görünüşünüze odaklanmamanız gerektiğini anlatmanız gerekmektedir. Bu süreç içinde daha sağlıklı bir tutum hedefleyin. İnce olmaya çalışmak yerine sağlıklı olmaya odaklanın.