Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Nisan, 2010

Zayıflama Resmi

Tuz ve Baharatlara Dikkat

Sizler için diğer lokantalardaki geçerli kurallar burada da geçerlidir. Genel olarak kızarmış veya kıtır yiyeceklere dikkat edin ve bunlar Fx 15 ile kullanmayın. Bisküviler, kıtır pide hamuru ve kızarmış sandviçler. Abur cubura düşkün olanların yapması gereken şey; daha hafif yiyecekler tercih etmektir. Mesela, şehriyeli yemekler veya et yemekleri gibi.

Eğer pide sipariş ederseniz, yumuşak hamurdan olmasına özen gösterin ve köşelerini yemeyin.

Bir Türk lokantasına veya pide salonuna gitmeden önce uzunca düşünmeniz gerekebilir; çünkü böyle yerlerde baharatlı yiyeceklerden uzak durmak oldukça zordur. Bu, kendinizle aptalca bir oyun oynamak gibi bir şey, bir alkoliğin kendini denemesi için bara gitmesi gibi.

Ama yine de böyle bir yere giderseniz, en iyi seçiminiz, şefin salatası veya beyaz soslu bir makarna tabağıdır. Kırmızı olan her şeyden uzak durun, mesela biber, spagetti sosu ve pideden. Bunların hepsi fx15 zayıflama hapı için dezavantajdır.

Baharatlı yiyeceklerde aşırıya kaçanlar gibi siz de, peynir kullanımı yüzünden böyle yerlerden uzak durmak isteyebilirsiniz. Peynirsiz yiyebileceğiniz tek şey, bir tabak spagetti veya peynirsiz tavuktur.

Zayıflama Resmi

Fx15′ in Sindirim Sistemine Etkisi

Oldukça basit bir istek gibi gözüküyor ama ne kadar tıkındığınızı, yutuverdiğinizi ve acele ettiğinizi bir düşünün. Fx15′ i cazip kılan en büyük sebebi anlamış olacağız. Fx15 hapı sindirim sisteminde süper bir düzen sağlar. Janet Street Porter’ın uzun ve sağlıklı bir yaşam için tavsiyesi gerçekten alnınıza keçeli kalem ile yazılmalı: “Yiyebildiğiniz kadar yavaş yiyin ve asla öğün atlamayın.” Herkesin hep ama hep geç kaldığı bir kültürde bu çok önemli.

Özellikle lezzetli ve çok tükettiğimiz yemekler konusunda Chitosan mineral takviyesi kullanımı tavsiye ediliyor. “Yavaş Yemek” gibi fast food’a karşı çıkan ve yemek yemeyi bir zevk kaynağı olarak tanıtan uluslararası bir akım kollektif bilinci ele geçirdi, bu yüzden “Yavaş Yeme” şu anki güç durumun sonuna kadar korunmalı. Bir amaç için yemekten bahsediyorum.

Tadını çıkarmak için yemek. Aramızdaki tarih öğrencileri bu zekice özdeyişi hatırlıyorlardır, ” Doğa çiğnemeyenleri cezalandıracak”. Zor beğenen eski diyet rehberi Horace Fletcher da düzgün çiğnenen yiyeceklerin iştahı azalttığı, kilo kaybı ve daha iyi bir sağlık sağladığı fikrini ortaya atmıştır.

Her ağız dolusunu yutmadan otuz iki kere veya yiyecek ağızda sıvı hale gelene kadar çiğnemeyi savundu. Hatta sıvıların da tükürükle düzgün karışabilmesi için çiğnenmesini önerdi. Henry James ve D. Rockefeller da bunu savunuyordu ve muhtemelen oldukça sıkıcı bir yemek arkadaşı olurlardı. Ama Fletcher tezini şöyle bağlıyordu: ağzınızın gelen lokmaları parçalamada bir görevi vardır. Eğer lokmalar bir kurşun gibi boğazınızdan geçiyorsa, o zaman belanızı arıyorsunuz demektir.Ve haklıydı da. Çünkü bu şekilde alınan gıda temel anlamda bağırsaklara zarar verecek, sindirimi zorlaştırıp günümüzde Fx15′ in de düzenini bozacak bir hareket.

Yani biraz daha çiğneyin. Hopurdatmayın, höpürdetmeyin, saldırmayın ya da bir dikişte içmeyin. Tadını almak ve keyfini çıkarmak için bilinçli bir çaba gösterin. Isırıklar arasında çatal ve bıçağınızı masaya koyun. Neyin geldiğini vücudunuza haber verin. Düzgün çiğnemenin Fx15 kapsül ile kilo kontrolünün en kolay yolu olduğu söylenir ve eğer bu sizde işe yaramıyorsa, hiçbir şey yaramaz.

Zayıflama Resmi

Fx15 Karbonhidrat Yasağı

Merhum Doktor Atkins’ e saygılarımı ileterek, karbonhidratların yeri ve zamanı var diyorum. Sadece fazla miktarda ve akşam yemeklerinde değil. Niye mi? Çünkü fx15 kullananlar bilir. Sizi destekliyor. Şöyle ki: Bazı diyetisyenlerin söylediğine göre vücut sadece ilk karbonhidrat deposunu tükettikten sonra yağ yakar. O zaman neden akşam alınan karbonhidratlarla bir engel oluşturalım ki? Bazıları da metabolizmamızın akşamları yavaş işlediğinden akşam alınan karbonhidratları da vücut yağı olarak depolayacağını düşünüyor.

Kadınlar akşamları karbonhidrat alımını azalttıklarında daha az karın şişkinliği yaşadığını belirtiyor. Her neyse. Bilim henüz bunu tamamen çözmüş değil. Bilmeniz gereken tek şey akşamları karbonhidrat alımını kestiğiniz takdirde çok fazla fedakârlık etmeden günlük toplam kalori alımını azaltmaya yakın olduğunuzdur. Fx15 zayıflama hapı karbonhidrat kısıtlaması ile daha iyi çalışacaktır. Buna rağmen akşam ge- ! niş bir dilim pizzayı mideye indirip üstüne bir de uyursanız? Zayıflığa güle güle diyin.

Buradaki fikir, akşamları dikkatli hareket etmek; sinir bozucu eski bir sözdeki gibi “Kahvaltıyı kral gibi, öğle yemeğini prens gibi, akşam yemeğini fakir gibi”. Sorun; hızlı günleri ve tembel geceleriyle, ayaküstü gece atıştırmalarıyla, sosyal olarak öngörülmüş çok yemekli kültürümüzün gün sonunda kalorileri geri depolamaya yatkın olması.

Eğer dışarıda yiyeceksek, başlangıçtan kahveye uzanan ve karşımıza çıkan şerbetler, iştah açıcılar, garnitürler ve spesiyalleri de cesurca yanımıza aldığımız epik bir yolculuğa çıkarız. Evde geçirdiğimiz akşamları da yeme ve içmeyle özdeşleştiririz. Ve eğer bir şey tüketmiyorsak, boş boş zaman geçiriyormuş gibi gelmez mi. Yani. Sıkılmaz mıyız?

“Geceler çoğu insanın pasta ve kurabiyeler gibi kilo yapan yiyecekleri en çok hapır hupur yediği zamanlardır çünkü ya sıkılmışlardır ya da yorgunlardır” diyor sağlık ve egzersiz alanında kıdemli öğretim görevlisi ve Leeds Metropolitan Üniversitesi’ nde bilimle uğraşan Louise Sutton.

Yani daha uzun süre tokluk hissi yarattığı için akşamdan ziyade proteini gün içinde tüketme kuralımızın yanına bir de karbonhidrat yasağını ekliyoruz. Fx etkisi açısından daha güçlü ve daha hızlı zayıflayabileceğiniz bir program size gerekecek. Ve eğer ruhunuzu çürüten sınırsız yeme hastalığına yakalandıysanız, akşam vaktinizi alacak başka bir şeyler bulun. Salsa öğrenin, iskambil oynayın, şarkı söyleyin. Dickens’tan Jilly Cooper’a uzanan bir yolculuğa çıkın. Yemeği ikinci plana atın ve yaşamaya başlayın.

Zayıflama Resmi

Fx15 Zayıflama Diyet Arkadaşlığı

Diyet arkadaşları incelmeyi istediğiniz zamanlarda çok da güvenilir olmayabilirler. Bir yazarın sevimsizce söylediği gibi kilo vermek “Savaş alanına girmeye benzer. Arkadaşlık bitmiştir. Şunu aklınızdan çıkarmayın ki kimse sizin gerçekten başarıya ulaşmanızı istemez.” Şahsen biraz daha olumlu tarafından bakıyorum ve kadınların bundan daha fazla dayanışma içinde olabileceğini düşünüyorum. Fx15 zayıflama kapsülü kullanan bayanların dayanışmaları gibi. Ama yine de aşağıdakilerden birini duyduğunuzda dikkatli olmakta fayda var.

Ama ben tek başıma içmek istemiyorum.” “Senin kilo vermeye ihtiyacın yok ki!” “Kremalı tatlıları ne kadar sevdiğini bildiğim için bunu özellikle senin için yaptım.” “Hadi ama otur ve şişeyi bitir.” “Biliyorum bir kepçe istemiştin ama bu dondurmada ekstra soslu, fındık taneli ve çikolata parçacıklı harika bir kampanya vardı.” Bu son kalan krepi bitir yoksa çöpe gidecek.”

Şunu bilmelisiniz ki bunların hepsi bir sabotajcının taktikleridir. Onlara sizden uzak durmalarını yoksa akşam yemeklerine kendi üzüm çekirdeği özünüzü getireceğinizi söyleyin. İnsanların kilo aldıklarına dair eleştiriler yapanlara karşı da dikkatli olun. Balzac’ın dediği gibi “Daha çok yargılayan/daha az sever”. İnsanlara değer biçmeyi, yaşıtlarınızı ölçüp tartmayı, rekabete girmeyi, rahatsız edici derecede küçük bluzlarından taşmalarını umarak arkadaşlarınızı pastalarla beslemeyi bırakın. İşe bir parça nezaketle başlayın ve unutmayın ki, eden bulur.

California Üniversitesindeki bir araştırma obezitenin sosyal ortamda yayıldığını ve şişman arkadaşları olanların zayıf insanlarla vakit geçirenlere oranla kilolu olmaya yüzde 50 daha yatkın olduğunu gösterdi. Warwick Üniversitesi, Dartmouth College ve Leuven Üniversitesi’ndeki ekonomi uzmanları tarafından yürütülen başka bir araştırma da, insanların kuvvetli bir şekilde ama bilinçaltlarında çevrelerindeki insanların kilolarından etkilendiklerini buldu.

Görünüşe göre şişmanlık bulaşıcı. Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Eğer arkadaşlarınız ve aileniz düzenli olarak bir kova kızarmış kanadı iştahla yiyorsa, siz de kaçınılmaz olarak aynısını yapacaksınız. Eğer sinemada büyük boy kola içiyorlarsa, sizin küçük boy içeceğiniz onlarınkine kıyasla az kalacak. Fx15 tümüyle yeme kısıtlayıcı ekstreler içerir ve Fx 15 etkisini böyle gösterir. Warwick’teki Profesör Andrew Oswald, “Artan obezitenin fizyolojik değil, sosyolojik bir olgu olarak değerlendirilmesi gerekir. İnsanlar göreceli karşılaştırmalardan etkileniyor. Standartlar değişti ve hâlâ değişmekte” diyor.

Zayıflama Resmi

Fx15 Kilo Almayı da Engeller

Serkan, bugün, ilk karşılaştığımdan çok farklı bir erkek oldu. Devamlı atıştırmaktan aldığı 14 kiloyu Fx15 zayıflama kapsülü sayesinde verdikten sonra harika görünüyordu. Yüzündeki gergin çizgilerden ve sert ifadeden eser kalmamıştı. Ve İstanbul’ a gitmekten de vazgeçmişti. Hepsinden önemlisi, bugün, Serkan kendisiyle barışık ve artık kendini bulunduğu duruma göre değil, her zaman seviyor.

Eğer Serkan’ın hikayesinin başlangıcı sizinkiyle aynı ise kesinlikle inanabilirsiniz ki yalnız değilsiniz. Meşgul bir hayat biçimine sahip olmak, sinir sebepli yiyecek tüketenler sınıfına dahil olmada büyük rol oynar ama bundan vazgeçmek zordur. İşte bunu sizin için sağlayabilecek tek ürün Fx 15‘ dir. Yatırım yaptığınız bir toprağı kaybedecekmiş gibi bir korku duyarsınız. Tempoyu yavaşlatmak, size, güçsüz olduğunuzu ve baskıya dayanamadığınızı kabul etmenizle eşit görünebilir. Kendinizi kanıtlamak için bir fırsat yakalamadan önce başarısızlığa uğramış gibisinizdir.

Daha önce de anlatıldığı gibi, tempoyu yavaşlatmak üretkenlikten ve önemli işlerden vazgeçmek anlamına gelmez. Aslında, tempoyu yavaşlatmak, hem gününüzü boşa harcamanızı sağlayan gereksiz işlerin hem de sizin gerginliğinizin artması anlamına gelir. Fx15 ile temposuz bir hayat sürseniz dahi zayıflayabilirsiniz. Bilirsiniz, bu gereksiz işler yapıldıktan sonra kırgınlığa, boşluğa düşmenize, ve yemeğe yönelmenize sebep olur.