Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Mayıs, 2010

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Kilo Sorunları

Doğal ağırlığın, dönemin estetik, sağlık ve ahlak kriterleri doğrultusunda dayatılan, devirden devire değişebilen, insan doğasının gerçeğiyle herhangi bir ilintisi olmayan bulanık ve oynak bir ağırlığın ismi olan ideal kilo ile hiçbir ilintisi ya da benzerliği yoktur. Bu yüzden düzenli Fx 15 kullanımı önerilir ve olay akışına bırakılır.

Kilo sorunlarının çözümünde önemli aşamalardan biri, doğal ağırlık kavramının ve ideal kilodan farklılığının anlaşılması ve özümsenmesidir.

İdeal kilo arayışı, aynı boydaki, aynı cinsten her insanın aynı (ya da birbirine çok yakın) ağırlıkta olması gerektiği gibi bir saçmalığı öne sürüp, desteklemektedir.

İdeal kilo kriterleri yaratıp, dayatmaya çalışanların, doğal ağırlık kavramını gizlemeye veya gözardı etmeye çabalayanların bundan maddi ya da manevi kazanç beklentileri vardır. İdeal kilonun sağlık gerekçeleriyle ön plana çıkartılmaya çalışılması art niyetlidir.
Obezleri ve aşırı obezleri tehdit eden sağlık sorunlarını tüm topluma ve tüm kilo gruplarına yayma çabasının gerçekle bağdaşır hiçbir yönü yoktur.

Kilo sorunlarına gerçek, kalıcı ve etkin bir tedaviyi hedefleyen, doğal beslenme sürecinin yeniden oluşturulması çabası, kendisine hedef ve aynı zamanda sınır olarak doğal ağırlığı belirler. Fx15 zayıflama düzeni doğal besinlerle desteklenmelidir. Doğal ağırlık kavramını kavramayı reddedip, ideal kilo peşinde koşmayı yeğleyenler, yaşamlarını kendi doğalarıyla ve buna bağlı olarak da besinlerle savaşarak geçirmeye kendilerini mahkûm etmektedirler.

Doğal ağırlığın yaşla beraber değişip değişmediği, yapılmış olan diyetlerin etkisiyle, ya da ağırlık artışına yol açan diğer nedenlerle yukarı doğru çekilip çekilmediği tartışmaya açıktır.

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Chitosan ile Detoks

Yapamayacağınızı düşündüğünüz’ derken, aslında istediğiniz her şeyi yapabileceğinizi söylüyorum. Hepsinden önemlisi bunu yapmayı siz seçtiniz, çünkü siz sisteminizi temizlemek istiyor ve bunun getireceği zihinsel ve fiziksel ödülleri arzuluyorsunuz. Yolda gördüğüm birinin bunu isteyip istememesi benim için fark etmez. Yanlız herkesin bilmesini isterim ki Fx15 ile desteklenen bir diyetin başarıyla sonuçlanma ihtimali, başarısızlıktan çok daha fazladır. Bunu siz istiyorsunuz çünkü siz harika görünmek ve hissetmek istiyorsunuz.

İnsanların beslenme ve yaşam tarzlarını değiştirirken unuttukları nokta budur. Bunu yapmak onların seçimidir.

Bu yüzden kendi kendine empoze edilen zihinsel bir krize girmenin kesinlikle anlamı yoktur. En nihayetinde her şey bundan ibaret değil mi?

Sözcükler, bağımlılık yapan yiyecek ve içecekler nedeniyle duyulan ‘fiziksel’ yoksunluktan daha güçlüdür. Aslında bazı uzmanlar tarafından ‘bırakmanın eroin kadar zor olduğunu söylediği bağımlılık yapan nikotinde bile, insanın bıraktığında duyduğu ‘acıya’ asıl olarak sözcükler neden olmaktadır, nikotin değil. Beslenmenizi değiştirme ya da Fx15 destekli detoks konusuna gelince en güçlü sözcük yine yapamamdır.

Eğer ‘İstiyorum ama yapamam’ derseniz – acı çekersiniz. Eğer ‘Yapabilirim ama yapmak istemiyorum’ derseniz  yapmazsınız. Sizin öncelikli olarak Fx15 zayıflama hapı konusunda güven sahibi olmanız ve sonrasında sıkıntısız bir zayıflama dönemi için azmetmeniz gerekir. Yapamamdan 2. ayı çıkarırsanız kendi kendinize yarattığınız krizden kurtulursunuz. Bir örnek vereyim.

Deneme grubundakilerden biri beni 4. gün arayıp ‘Can bana yardım et, çikolata yemek istiyorum ama yiyemem, çıldırmak üzereyim. Ne yapabilirim?’ diye sordu. Hemen bunun aslında bir zihinsel arzu olduğunu anlayabilirsiniz, çünkü vücut asla çikolata istemez. ‘VALE, BENİMLE DALGA MI GEÇİYORSUN!’ itirazlarını duyabiliyorum, ama ciddiyim, çikolata isteyen zihindir, vücut değil. Bu sahte bir zihinsel gereksinim olduğu, gerçek bir fiziksel gereksinim olmadığı için, bu ‘arzudan’ kurtulmak ona bağlıydı, bana değil.  Diyetinizi mutlaka Fx15 yanında chitosan da kullanarak geçirin. Zihinsel ‘arzu’ basitçe kendi kendine yaratılan zihinsel bir krizdir ve kriz durdurulduğunda arzu da biter. Bunu bildiğim için ona yalnızca markete gitmesini, çikolata almasını, onları yemesini ve döndüğünde beni beni aramasını söyledim. Sonra hoşça kal dedim ve telefonu kapattım. Telefon neredeyse ben kapatır kapatmaz yeniden çaldı ve bayan, ‘NE? Siz bana biraz önce markete gidip çikolata almamı ve sonra da yememi mi söylediniz – şaka mı yapıyorsunuz?’ dedi.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Beslenme Süreci

Kısıtlamak beslenme sürecinde denetim kayıpları ve bunların önlenmesine yönelik stratejileri ele alırken bazı amaçlarım var:

İnsanların önüne “al, yap” diye atılan diyet listelerinin fx15 hapı ile desteklenmemesi durumunda ya da diğer dayatmacı reçetelerin uygulanmaya konulduklarında ortaya çıkan bin bir zorluğa dikkat çekmek, aynı zamanda da bu zorlukların kaynaklarını ortaya çıkarmak.

Fark ettiğiniz gibi, ister “bir kibrit kutusu peynir” gibi artık diyetçileri bile güldüren ibarelerle başlayan reçeteler olsun, ister “ciddi ve bilimsel’ görünümlü olanları… Önermek kolay, hayata geçirmekse imkansızdır.

Elinize geçen, size sunulan diyet reçetesi (dayatmacı reçete) büyük bir dikkatle hazırlanmış olabilir. Enerji kısıtlamasının uygulandığı süre içindeki vitamin, mineral, ya da diğer yapıtaşlarının eksikliklerinden kaynaklanabilecek sağlık risklerini en aza indirgemiş olabilir.

Size neden kilo vermeniz, ya da mevcut ağırlığınızın yukarı çıkmasını engellemeniz gerektiği akılcı, mantıklı bir dille açıklanmış ve böylece yüksek motivasyonla beslenmenizi denetime kalkışmanız sağlanmış olabilir. Uygulayacağınız reçete kilo kayıplarının gerçekten -mümkün olduğunca- yağlardan olmasını temin edecek şekilde düzenlenmiş olabilir.

Hatta bu reçetenin uygulanması sırasında işinin ehli ve dürüst, iyi niyetli, güvenilir bir psikolog veya psikiyatristin yoğun desteği de sağlanmış olabilir. Üstelik diyetçiniz uygulama sırasında ortaya çıkabilecek her türlü sorunu gidermek, yanlışlıkların daha yapılmadan önlenmesini güvenceye almak için her anını yanınızda geçirebilir.

Sonuç değişmeyecektir. Kendi yönlendirmelerinin dikkate alınmadığını, daha ilk andan itibaren algılayan organizma, tepki gösterecek, enerji yollarını açık tutmak için farklı yöntemleri devreye sokacak, bu da acıkma, doyma, tokluk sinyallerini yok sayarak yapılan denetim girişimlerini Fx15 zayıflama kapsülü kullanımı olmadıkça yetersiz kılacaktır.

Zayıflama Resmi

Mutfakta Kullanılan Otlar…

Eski bir Kızılderili reçetesine göre, doğal halinde bırakılmış bir pamuk bile amacına ulaşır. İçinizden bitkiye bir davetiye çıkartıp ondan, sizin kendinizi iyileştirme gücünüzle bağlantı kurmasını isteyin: O zaman bir tutam sibuleti çiğnemeniz bile soğuk algınlığınıza karşı iyi gelebilir. İyileşmeyen kronik hastalıklarda, ama, bitkileri doğru zamanda toplamak çok önemlidir. Otlarla şifa dağıtanların başarıları, kendi başlarına konuşmakta. Hangi şekilde olursa olsun Fx15‘ in şifalı otlarla desteklenmesi her durumda zayıflama hızını arttırır.

Gene de: Çeşitleri saymakla bitmeyen baharat otlarıyla sıkı bir ilişki kurmanızda hiçbir sakınca yok – onları keyif içinde yiyin. Şifalı otlar çiğ yendiklerinde ya da sebze (adaçayı) salata (su teresi ve genç hindiba/radika-filizleri), ya da ıspanak (ısırgan, ayı pençesi) olarak yendiğinde en faydalı oldukları zamandır.

Sağlıklı beslenmede otların nasıl kullanılacağına zaman içinde aşina olanlara aşağıdaki bilgiler çok faydalı olacaktır. Sağlık kuralları içerisinde beslenme lotus yaprağı için harikadır ki bu sreç yine mikrokristalin selüloz ve de chitosan ile desteklenirse Fx15 diyeti tamamlanmış olacaktır. Çünkü otların hasat, satın alma, işlenme ve depolanmaları ile o andaki ayın pozisyonu arasındaki bağlantıyı bilmekle, kışlık ihtiyacınızı zahmetsizce toparlayıp doğanın bu enerji santrallerini her an elinizin altında bulundurabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde, dayanıklılığını ve iyi etkilemelerini sağlamış olursunuz.

Hemen kullanmayacağınız otları ya dolunaydan hemen önce, dolunayda ya da son dördünde toplayın.

Son dördünde toplanan bitki, dolunaydaki gibi en optimal güçlerini içermezse de, ilkdördünde toplandıkları için tam kurumayan ve kısa süre içinde küflenip bozulanlara kıyasla ehvendir. Bitkilerin kuruma süreleri farklı farklıdır. Bu yüzden ilkdördünde toplanan bitkilerin, son dördünde kurutulma sürelerini uzatmaya mutlaka dikkat edin.

Zayıflama Resmi

Beden Ağı ve Fx15

Tıbbın branşlara ayrılmasının bedenin nasıl yapılandığıyla bir ilgisi yoktur. Bedenin nasıl çalıştığı hakkında çok az şey bilirken endokronoloji, kardiyoloji, immünoloji ve bu gibi branşlar oluşturmak kolaylıktı. Aslında beden her şeyin başka bütün her şeyle bağlantılı olduğu bir şebeke gibi çalışır.

7 Anahtarı kullanmak size neler olup bittiğini anlamanızda yardım edebilir, ama bu anahtarlar sadece bedenimizin ne kadar karmaşık ve birbiriyle ilişkili bir sistem olduğunu anlatmanın bir yoludur. Zayıflamak için adım atan bir insanın da dikkat etmesi gereken, aslında ilişiği yok gibi gözükse de kilo verme ile çok sağlam bağları olan bu olay Fx 15 ve chitosan kullanımında önemsenmesi gereken bir konudur. Bedenin belirli bölgelerindeki problemlerin yansıması olarak tek tek sistemler ya da belirli semptomlar üzerinde odaklanma eğiliminde olsak da, gerçek bedenin grift bir ağ olduğudur. Her kısım diğer tüm kısımları etkiler. İnflamasyon buna mükemmel bir örnektir.

UltraMetabolizmanın diğer altı anahtarından birinin dengesi bozulduysa, bu enflamasyonunuzun artmasına neden olabilir. Bu, bu kitapta buraya kadar öğrendiğiniz her şeyin ve bundan sonra öğreneceklerinizin inflamasyona katkısı olduğu anlamına gelir. Dengesiz beslenme, stres, egzersiz yapmamak, oksidasyon, dengesi bozulmuş bir tiroid ve toksik, yağlanmış bir karaciğer hep enflamasyon olasılığını artırır.

Doymuş ya da hayvansal yağlar açısından zengin beslenme de genel enflamasyon seviyesini artırır, çok fazla sahte gıda ve genel olarak çok fazla kalori tüketmek de. Fx15 ile zayıflama da glisemik yükü yüksek beslenmenin enflamasyonu güçlü bir şekilde artırdığı görülmüştür. Aslında obezite araştırmalarındaki son ilerlemeler enflamasyonu kilo almaya neden olan esas suçlu olarak tanımlamıştır, özellikle de insülin direncinin neden olduğu kan şekerindeki dengesizlikle ya da prediyabetle ilişkili olduğu için. Bir araştırmada vücutta enflamasyon olmasının diyabet riskini yaklaşık yüzde 1.700 artırdığı görüldü.