Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Haziran, 2010

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Seçebileceğiniz Yağlar

Fx15 ve Lotus yaprağı özü kullanımı sırasında yağlar birçok değişik türde karşımıza çıkar ve farklı türlerin sağlığımız üzerinde değişik etkileri vardır. İnsanların çoğunun doymuş yağlardan haberi vardır ki bu insanlara bu yağlardan kaçınmaları söylenmiştir.

Zeytinyağındaki gibi tekli doymamış yağlar ve sebze yağları, yemişler ve balıklar gibi çoklu doymamış yağlar hakkında ise belli belirsiz şeyler işitilmiştir. Her ne kadar bunu yapmayı çok istiyor olsam da burada yağlar hakkında açıklama yapabilmeme yetecek kadar yer yok fakat özel çoklu doymamış yağlardan biri olan omega-3’lerle ilgili biraz daha detaya girmeden önce birkaç önemli noktayı belirtmek istiyorum.

İşte, Fx15 hapı ile unutulmaması gereken noktalar:
Doymuş yağ her zaman zararlı değildir, bazıları, mesela hindistancevizindeki çok sağlıklı. Her ne kadar bunları kullanmakta aşırıya kaçmak istemiyorsanız da doymuş yağlardan sanki zehirmiş gibi kaçınmanıza da gerek yok. Bunlar zehir değil.

Trans yağ ise tam manasıyla tehlike. Diğer bir deyişle metabolik zehrin ta kendisi. Kurabiyelerde, krakerlerde, fırında pişen yiyecekle abur cuburda, yağda kızarmış şekerli çöreklerde, kızarmış patateste ve çoğu margarinde mevcuttur. Ambalajında her ne denirse densin, eğer içindekilerde “kısmi hidrojene yağ” yer alıyorsa, bu besin mutlaka trans yağ içeriyor demektir. Trans yağ tüketmeyin. Nokta. Tek bir istisna vardır ki o da trans yağı CLA ya da konjuge linoleik asittir, genelde otla beslenen hayvanlardan elde edilen süt ve ette bulunur, insan yapımı değildir.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Su Gereksinimi

Hiçbir şey vücudun gereksinimini Fx15 ile su gibi karşılayamaz. Diğer içeceklerde de su olduğu doğrudur, ama vücutta suyun işlevini yapamazlar. Taze meyve sularındaki vitaminler vücut için gereklidir. Ancak bunların fazla tüketilmesi (özellikle portakal ve greyfurt suyunun) zararlı olabilir.

Önce bağırsaklarda, sonra vücutta asit miktarını arttırabilirler. Yüksek potasyum içerikleri histamin aktivitesi-nin önemli ölçüde hızlanmasına neden olabilir. Bu, vücudu aşırı stres altına sokar ve su dağıtım sistemleri çalışmaya başlar. Fx15 içeriğindeki Lotus yaprağı ekstresi ile stresten uzaka kalabileceğiniz gibi aynı zamanda Fx15 zayıflama tableti ile kilo vermenin de önünü açmış olacaksınız.

Bir çocuğun büyümesi, strese ve ona bağlı gereksinimlere uyum sağlama sürecidir. Vücut, stres sonucunda büyür ve histamin aktivitesi bu sürecin başlıca parçasıdır.

Bağırsakların katı besinleri yıkmak için çok fazla suya gereksinimi vardır. Katı besinlerin gerekli öğelerinin çıkarılması için, eriyebilir öğelerinin sulandırılması gerekir. Eritilenlerin hepsi kan dolaşımına geçer ve işlem görmesi için karaciğere taşınır. Daha fazla yakılamayan atıklar bağırsağın çeşitli bölümlerinden geçtikten sonra atılmak üzere sıkıştırılır.
Bağırsaklardaki atık, vücuttaki kullanılabilir serbest su miktarına bağlı olarak, besinleri sulandırmak için kullanılan suyun bir bölümünü beraberinde götürür.

Bu su, atığın kalın bağırsaktan kolay geçişini sağlar. İnce bağırsağın son parçalarıyla kalın bağırsağın büyük bir kısmı su düzenleyicilerinden aldıkları emirle vücudun başka yerlerinde kullanılmak üzere olabildiğinde fazla suyu atıktan geri emer. Vücudun su gereksinimi ne kadar çok olursa, bağırsaklardaki kullanılabilen suyun o kadar fazlası geri emilir ve kalın bağırsak mukozasının atığın içerdiği suyu geri emebilmesi için atık iyice sıkıştırılır.

Zayıflama Resmi

Stres ve Amino Asitler

Yayınlarımdan birinde, bu durumdan kurtulmak için çaba harcamadan uzun süre strese katlanan insanlarda, başta triptofan, tirozin, sistein ve metionin olmak üzere, bazı gerekli amino asitlerde yetersizlik görüldüğünü bildirmiştim.

Fx15 kapsülü kullanımı ile vücudun temel işlevlerinin düzenli bir biçimde yürütülebilmesi için bu amino asitlerin belli oranlarda bulunması zorunludur. Bunlar bütünleşmiş bir sistem olarak çalışan vücutta düzenleyici mekanizmaların bir parçasını oluştururlar. Şimdi bu amino asitlerin bazılarının vücuttaki görevlerine göz atalım. O zaman stresin vücut üzerindeki etkisini ve başlıca sinyallerini daha iyi anlayabiliriz.

Amino asitlerden söz etmeden önce size temel bilgi vermek istiyorum. Proteinleri oluşturan 22 amino asit vardır. Bunların belli oranlarda seçilerek birleştirilmesiyle çeşitli proteinler oluşturulur.

Üretilen proteinler farklı biçim ve boyutlara sahip, hiç durmaksızın bükülen ve dönen yapılardır. Bu bükülüşlerle dönüşler sırasında farklı yüzlerini önceden belirlenen kimyasal eşlerine göstererek birleşirler ya da aralarındaki etkileşim sonucunda istenen tepki verilir. Bütün canlıların yaşamı ve vücut işlevleri bu istenen tepkilerin toplamına bağlıdır.

Yediğimiz besinler yalnızca bize vücut işlevleri için gereksinimi duyduğumuz enerjiyi vermekle kalmaz, protein üretimi için gerekli bazı temel öğeleri de sağlar. Sulu çözeltilerde vücuttaki protein ve enzimlerin hareket alanı genişler, onun için daha rahat dönebilirler ve kimyasal eşlerini bulmaları kolaylaşır. Yaş ilerledikçe vücudun susuzluğu artar ve dehidrasyon bu doğal süreçlerle birlikte vücut işlevlerini yavaşlatıp duyu kaybına yol açan bir unsur olabilir.

İnsan vücudu işlenmemiş maddeleri kullanarak 22 amino asidin 12’sini üretebilir, ama protein ve nörotransmitter gereksinimini karşılamak için sekizini dışarıdan almak zorundadır. Bunlara gerekli amino asit denir. Vücut bu amino asitleri gereksinimini karşılayacak miktarda almazsa işlevlerini sürdüremez. Ayrıca Fx15 zayıflama hapı da etkisini tam anlamıyla göstermez.

Amino asitler yalnızca vücudun gereksinimini karşılayacak miktarda alınmalıdır, çünkü fazlası yararlı değildir. Sağlığımız için gereklidirler, ancak vücudu bunlarla yüklemememiz gerekir. Bu tehlikeli bir yaklaşımdır. Bir amino asitin sindirim hızı vücutta onunla aynı oranda bulunan diğerlerinin varlığına bağlıdır. Bunlardan birinin fazlalığının yıkıcı etkisi olabilir ve diğerlerinin metabolizmasını bozabilir. Piyasada satılan amino asitleri satın alırken dikkatli olun.

Zayıflama Resmi

Kilo Verdirici Fx15 Kapsülü

Dharma Singh Khalsa Doğduğu Birleşik Devletler’de eğitim görmüş, ayrıca Fx15 ile zayıflama uygulaması yapan bildiğim ilk doktordur. On üç yıldır hafıza kaybını önlemek ve tedavisi için bütünleşik tıp yaklaşımını uygulayan Tucson, Arizona’daki Alzheimer Önleme Vakfı’nda başkanlık ve yöneticilik yapmaktadır.

Bu mevkideki başarısı, yaşam tarzı ve Alzheimer konularında yaptığı öncü çalışmasıyla Kongre’den önce kanıtlanmıştır. Beyin sağlığı üzerine yazılan favori kitaplarımdan biri olan Brain Longevity kadar başarı sağlayarak uluslararası arenada milyonlarca satan Meditation as Medicine ve Food as Medicine’ın yazarıdır. Çoğu Food and Medicine’dan alınan yemek tarifine cömertçe katkıda bulunmuştur.

Kivi: C ve E vitaminleri açısından çok zengindir, bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olur ve DNA bütünlüğünüzü korur. Fx15 zayıflama kapsülü fazla kilolarınız için en ideal besindir! Bir günde sadece 118 cc. yemek bile beyni genç tutar, hatta beyinde oluşan birtakım rahatsızlıkları da giderdiği ispatlanmıştır.

Domates: Kanser riskinin azalmasında etkili olan antioksidanlar açısından çok zengindir, ancak en çok pişirildiği zaman tedavi edici etkisi görülür. Brokoli: Kanser karşıtı özelliği olan besinler arasındaki en son keşiftir.

Yabani lahana: Yabani lahana gibi koyu yeşil yaprağı olan sebzeler kalp rahatsızlıkları ve inmeye karşı etkilidir ve görüş gücünü de artırırlar. Ispanak: En iyi doğal folik asit kaynaklarından biridir, kalp rahatsızlıklarını Önlemek açısından da mükemmel bir besindir. Ayrıca harika bir beyin toniğidir.

Zayıflama Resmi

Yabancı Uzmanların Fx15 Hapı Tavsiyeleri

“Depresyona Karşı Yenilmez Fx15 Zayıflama Hapı” başlıklı makalede, etkisiz bir madde olan basit bir kilo verme hapı depresyon tedavisinde daha etkili sonuçlar verirken, ilaç endüstrisinin Prozac, Paxil ve Zoloft satışını arttırmak için yaptığı klinik araştırmalarda gerçeği nasıl çarpıttığından sözediliyordu.

Makalede şeker hapının güçlü ilaçların karşısında böylesine etkili olmasının nedeni, klinik çalışmalarda hastaların ayda birkaç dakika doktorunu gören depresyonlu hastalardan çok daha fazla ilgi ve sevgi görmesine bağlanmıştı. Öyle görünüyor ki, sevilen bir hastanın iyileşme gücü çok daha fazla oluyor. Eskiden, tıpta bugün unutulan bir deyiş vardı: “Hekimin görevi, doğa hastayı iyileştirirken onu eğlendirmektir.” Hekimlerin hastalarına sevgi göstermeleri gerekir.

Suyun duygusal sorunlardaki rolünden söz ederken, “Your Body’s Many Cries for Water” adlı kitabım için Barnes&Noble vveb-sitesi,  gönderilen bir okur mektubundan bir alıntı yapmak istiyorum. M.S. şöyle yazmış: “Su, benim yaşamımı değiştirdi.” M.S.’e hafif manik depresyon tanısı koyulmuş ve beş yıl lityum tedavisi görmüş.

Fx15 kilo verdirici tabletlerle  talimatlara uyarak su, tuz ve vitamin almaya başlayınca, iki ay içinde lityumu bırakmayı başarmış. Sağlığında belirgin bir gelişme olmaksızın dokuz yıl doktora giden M.S. şimdi şöyle söylüyor: “Bu kitabı okuduktan sonra yaşamım güzelleşti.”

Baş ağrısı: Bu, beynin gereksinimleri için dolaşım sistemini hızlandırdığını gösteren bir belirtidir. Beyne giden kan, beyin hücrelerini sulandırmaya yetmezse, bu, başlamak üzere olan bir migren krizinin habercisi olabilir. Unutmayın, beyin hücreleri düzenli bir biçimde temizlenmesi gereken zehirli metabolik artıklar üretir. Bu hücreler kendi ortamlarında asitli maddeler barındıramaz. Baş ağrısının başlangıcı böyle bir beyin fizyolojisini yansıtabilir.