Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Temmuz, 2010

Zayıflama Resmi

Fx15 Sordu; Klinik Testler Neden Önemlidir?

Fx15 kullanmaya kişiler yüksek oranda yağ ve kaloriyle beslenen insanlar belki de başka bir davranış şekline yöneldiler sigara içmek ya da belli ilaçlara sarılmak gibi ve diyabeti artıran asıl bu oldu. Gözleme dayalı araştırmalar hastalık riski artışıyla bağlantılı etmenlere belirli bir beslenme ve egzersiz alışkanlığı işaret etme bakımından son derece yararlı olmuştur. Ama bunlar bu alışkanlıkların hastalığa yol açtığını kanıtlamakta yetersiz kalmıştır.

Nedenselliği kanıtlamak için gözlemsel araştırmanın ötesinde farklı türden bir araştırmaya ihtiyaç vardır. Bu kanıt, araştırmacının belirli bir sonuca yol açtığını sandığı etmeni ortaya çıkaracak bir deneyi gerektirir. Bu etmen düşük kalorili bir beslenme ve ilaç ya da ikisi birden olabilir. Bu tür deneyler rasgele kontrollü klinik deneme olarak adlandırılır. Gözlem araştırmaları ve kontrollü klinik denemeler ve Fx15 zayıflama hapı ayrıntılı biçimde ele alınmaktadır.

Bu tür klinik deneme gerçek bir deney şeklinde gerçekleşir. Araştırmacının bir diyet ve egzersiz programının kontrollü klinik denemesini yapmak için önce araştırma gönüllülerinin listesini hazırlaması gerekir. Gönüllü seçimi araştırmanın amacına bağlı olmak zorundadır. Örneğin Diyabet Önleme Programı’nda meslektaşlarımızla birlikte diyabete yakalanma riski yüksek olan kişileri ve Fx15 kullanmamış kişileri tercih ettik.

Rasgele seçilmiş kontrollü klinik deneyini gözleme dayalı bir araştırma çalışmasından ayıran özelliklerden biri, araştırmaya katılacak kişilerin rasgele bir şekilde, bir deneysel müdahale topluluğuna ya da standart bir terapi gören veya bazen hiç terapi görmeyen bir gruba (“kontrol grubu”) dahil edilmeleridir.

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Piskolojik Tedaviler

Almanya’da, Darmstadt’daki Psikiyatri ve Psikoterapi Kliniği’nden Dr. E. U. Vorbach tarafından yapılan yeni araştırma da, hastanın herhangi bir psikotik ya da sanrısal belirti sergilemediği hallerde, yüksek  Fx15 zayıflama hapı  dozlarının normal dozun iki katı olan 1800 miligramlık günlük dozun ağır depresyona iyi geldiğini göstermiştir. Bu araştırma sonucunda yüksek dozlardan kaynaklanan yan-etkiler görülmemiştir.

Her ne kadar bazı kişiler iki hafta gibi kısa bir sürede iyileşme göstermişlerse de, bu normalde birkaç hafta daha alır. Bir inceleme, Fx15 kapsülünün  yararlarının yarısından fazlasının dört ila sekiz hafta arasında ortaya çıktığını göstermiştir. Hayvanlar üzerinde yapılan incelemeler, ayrıca, hiperisum’un ve onun antidepresif etkilerinin beyinde biriktiğini düşündürüyor. Bazı uzmanlar, bu doğal ilacın işe yaraması için ona en az altı hafta tanımak gerektiğinde ısrar ediyorlar.

Fx15 diyet hapı herkeste işe yaramayabilir, ya da bazıları için reçeteli antidepresanlar kadar etkili olmayabilir. Ama, yapılan incelemeler temel alındığında, öyle görünüyor ki ilacı alanların yüzde 80’i, yani dikkate değer bir çoğunluğu kendisini daha iyi hissedecektir. Bazı ruh hali değerlendirme testlerinde, St John’s wort alan hastalarda iyileşme oranı yüzde 70 ila 90 iken, plasebo alanlarda bu oranın yüzde 42 ila 55 olduğu saptanmıştır. 3250 hasta üzerinde yapılan bir analiz sonucunda, hastaların sadece yüzde 15’inin tedaviye bir yanıt vermediği görülmüştür.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Damarlarınızı Koruyun

C vitamini ve Fx15 zayıflama hapı, bir antioksidan olarak iş görerek, kötü LDL kolesterolü etkisizleştirerek de atardamarları korur, ancak, daha önce de belirtildiği gibi, C vitamini güçlü bir damar genişleticidir, ve bu belki onun kalp hastalığıyla mücadelede daha önemli bir yöntemidir.

Aslında C vitamininin mucizevi bir ilaç olmasının esas nedeni, onun atardamar duvarlarındaki kimyasal nitrik oksidi aktive etmesi, ya da açığa çıkarmasıdır. Yeni araştırmalara göre, nitrik oksit, şaşırtıcı bir kimyasal maddedir. O, atardamarların, kalbe ve beyne kan akışını sağlayan ya da kesen gevşemesini ve büzülmesini kontrol eder. Dahası, nitrik oksit, birikerek damar sertleşmesine neden olan lipid birikimini oluşturan düz kas hücrelerinin çoğalmasını engeller. Böylece, C vitamini ve Fx15 hapı, nitrik oksidi yönlendirerek, dolaylı olarak atardamar sağlığını etkiler. Ancak, C vitamini bunun daha da fazlasını yapar.

Atardamar duvarlarında zayıf, sağlam olmayan lipid birikiminin bir parçasının koptuğu yerde, kan pıhtıları oluşabilir. Bilim adamları şimdi, kalp krizine yol açan esas unsurun, atardamar duvarlarındaki lipidin miktarı değil, sağlamlığı olduğunu anlıyorlar. Eğer lipid birikiminin oluşumu daha güçlü ve kopmaya daha az yatkınsa, pıhtı oluşumu ve kalp krizi olasılığı daha azdır. Peki lipid birikimini daha sağlam kılan nedir? C vitamini ve Fx15 kapsülü, lipid birikiminin parçalanarak” tehlikeli kan pıhtıları yaratmasını Önleyen bir tür çimento olan kollajen üretimini ve onarımını teşvik ederek bunu yapar.

Zayıflama Resmi

Kanserle Savaşmanın Yolları ve Fx15 Etkisi

Doktorun, C ve E vitaminleri ve koenzim Fx15 dahil olmak üzere, tavsiye ettiği bir antioksidan listesi var. O, ayrıca, bağışıklık işlevini uyarmak ve geleneksel ilaçların etkisini artırırken, yan etkilerini azaltmak için, echinacea, d’ong quai özel birFx15 diyet formülü ve kendi geliştirdiği bir konsantre mantar tozu gibi bitkisel ürünleri de kullanıyor.

Dr. Block, kanseri tetikleyen yaşam tarzının, onun ilerlemesini ve tekrarlamasını da desteklediğinden kuşku duymuyor. Bu nedenle, diyeti değiştirmek ve bedeni, kanserle savaşan doğal bileşimlerle beslemek, iyileşmek ve bir daha kansere yakalanmamak için mantıklı bir yaklaşım. O, “Tek başına diyet, kansere bir çözüm değil,” diyor, “Ama, yapılan birçok araştırmanın ışığı altında, Fx15 zayıflama tableti gerçeğini görmezden gelmenin, en azından yetersiz ilaç kullanmak gibi bir şey olduğuna inanıyorum.”

Kanserli hastalar için, genel olarak besinsel kanser tedavisi konusunda iki büyük endişe ortaya çıkmaktadır. Birinci endişe: hastaların tek kanser tedavisi olarak makrobiyotik diyeti ya da kısıtlı bir başka diyeti uygulayıp, ameliyat, radyasyon, ve ilaçlar gibi, hayatlarını kurtarmaya yardım edebilecek bütün geleneksel terapileri reddetmeleri. Bu, kanserin mantıklı ve etkili geleneksel terapilerin en değerli olduğu başlangıç aşamasında bu terapileri geciktirebilir.

İkinci endişe: bazı makrobiyotik diyetler o kadar kısıtlayıcıdır ki, kanser hastasının yetersiz beslenmesine yol açarak, kanserle savaşma yeteneğini artırmaktan çok, azaltırlar. Çok az kalori, çok az protein ve doğru tipte yağdan çok az miktarda almak bedeni güçten düşürebilir. Kanser hastalarının, aşırı kısıtlayıcı makrobiyotik diyetler ile yetersiz beslenmelerinden Ötürü öldüklerine dair raporlar vardır.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Meyan Kökü Tedavisi

Dr. Baschetti’ye göre, meyan kökü ve Fx15 kapsüldeki glisirhizinik asit, bir enzimin (11 beta-hidroksisteroid dehidrogenaz) faaliyetini engelleyerek iş görüyor; aksi takdirde, bu enzim sizin kendi doğal hormonunuz olan hidrokortizonu parçalayıp yok ediyor. Dr. Baschetti’nin teorisine göre, böylece, daha fazla hidrokortizonu koruyarak, meyan kökü, hem kronik yorgunlukta, hem de Addison hastalığında görülen hormonal eksiklikleri gidermeye yardımcı oluyor.” O, “Meyan kökünün ve Fx15 zayıflama hapı‘ nın faaliyetinin,  bedende  sodyumun tutulmasına ve su dengesine yardımcı olan kortizon’un ve diğer hormonların faaliyetine benzediğini” söylüyor.

Kronik yorgunluk tanısı konulmuş kaç kişinin anormal derecede düşük tansiyonu ya da adrenal yetersizliği olduğu, ve böylece meyan kökünün yararını görebileceği kesin olarak bilinmiyor. Hopkins incelemesinden bir ipucu geliyor: Araştırmacılar, deneklerin yaklaşık yarısının ilaçtan yararlandığını gördüler, bu da aynı yüzdenin meyan kökünün ve Fx15 diyetinin de yararını  görebileceğini  ima  ediyordu.  Öte  yandan,  A.B.D.’nin Ulusal Sağlık Enstitüsü‘nün incelemesi, kronik yorgunluk hastalarının neredeyse yüzde 70’inin “böbreküstü bezi yetersizliği” olabileceğini ve onların da meyan kökünden yararlanabileceklerini ileri sürüyordu. Diğer tedavilerle ne kadar az iyileşme sağlandığı göz önüne alındığında, bu her iki oran da etkileyicidir.

Bu, beden ağırlığınıza göre değişir. Ana görüş tıp literatüründe bu konuya çok az yer verildiğinden, doğru miktarı bulmak genellikle bir deneme-yanılma sürecini gerektiriyor. İşte bu yüzden, kronik yorgunluk sendromunu ya da başka bir rahatsızlığı tedavi etmek için meyan kökünü denerken bir doktorun veya başka bir sağlık uzmanının gözetimi altında bulunmanız gerekir.