Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Ağustos, 2010

Zayıflama Resmi

Fx15 Faydaları ve Etkisinden Memnun Kalanlar

Fx15 kapsül dosha dengesizlikleri, karşılaştığım hasta örnekleri ve bazı notlar Dosha dengesizliklerinin görülme oranı en sık Vata’dadır. Oranlayacak olursak; yedi hastadan biri salt Kapha, iki tanesi Pitta, dört tanesiyse salt Vata’dır. Tabii, ikili karışım dengesizlikleri de olabilir. Vata en hareketli ve lider dosha olduğu için daha sık ve kolay bozulabilir. Ayrıca diğer dosha’lan taklit edebilir, üretebilir, bastırabilir ve belirsizlik ortamı yaratabilir. Dolayısıyla kararsızlık ve belirsizlik olduğu zaman, ortada bir Vata problemi vardır.

Fx15 diyeti bir Vata şehri olan İstanbul’da ve diğer büyük şehirlerde şöyle bir etrafa baktığınız zaman pek çok Vata uyaranları görüyoruz.

  • Sabah zorla, çalar saatle erken uyanarak, zaman baskısı içerisinde aceleyle giyinip, çoğu zaman kahvaltı etmeden, çay-kahveyle öğünü geçiştirmek.
  • Trafik baskısı, park yeri savaşı, çocukların okula yetişmesi, işyerine ve randevulara zamanında gitme çabası, fakslar, telefonlar, sürekli yanımızda taşıdığımız cep telefonları, iş yerinde atlanan öğlen yemekleri ve stresi bastırmak için içilen sigaralar. Özellikle çok konuşmak zorunluluğunda kalmak.
  • Yorgun zihni ve bedeni sürekli canlı tutmak için alman uyarıcı maddeler, kahveler, koyu çaylar.
  • İşyerinden çıkıp eve varmak için verilen büyük mücadele, evde de devam eden sorumluluklar, günün yorgunluğunu atamadan akşam yemeğinin yenmesiyle beraber bir anda kendini belli eden uyku hali.

Fx15 zayıflama hapı ve sonuçta yaygın kas ağrıları, baş ağrıları, uykuya zor dalma, kalp çarpıntısı, sinirlilik, dinlenememe, endişe, huzursuzluk, bir sonraki günün aynı şekilde tekrarlanması, giderek artan Vata’yı ifade etmektedir.

Zayıflama Resmi

Doğal Fx15 ile Sağlıklı Zayıflama

Fx15 kapsül yogiler tratak biçimlerini üç grupta toplarlar. Aantar tratak’da meditasyon yapan kişi gözlerini kapatarak üçüncü göz’e, kalbe ya da göbek deliğine konsantre olur. Buna içsel tratak da denir ve bu bölümde anlatılan tratak biçiminin on aşamasıdır. İkincisine madhya, ya da orta tratak adı verilir. Meditasyon yapan kişi gözlerini hiç kırpmadan bir taşa, metal bir nesneye, heykele, siyah noktaya, Sanskritçe’deki Om harfine, burnunun ucuna veya bir ateşe bakar.

Fx15 diyet hapı Vahiya yani dışsal tratakta uzaktaki bir nesneye konsantre olunur. Güneş, ay, gezegenler, bir ağacın tepesi ya da bir kule bu görevi görebilir. Tam bir tratak uygulaması bu üç biçimi birleştirir. Güneşe bakmak pek çok kişinin gözlerine zarar vermiştir. Güneşten yayılan radyasyon retinada büyük tahribat yapabilir. Güneşle yapılan tratakta mutlaka bu konuda deneyimli bir yoginin tavsiyelerine uyulmalıdır. Asla güneşe bakmayın. Siz zararların farkına varmadan retinanız yanabilir. Bir desene bakarak, beyaz bir kağıda çizili bir santim çapındaki bir siyah çembere bakarak ya da yine bir kağıttaki siyah bir çemberin ortasında açılmış bir delikten bir ateşe bakarak meditasyon yapılabilir. Fakat bir ghee lambasına bakarak yapılan trataktaki ışığın yoğunluğu organizmaya zarar vermez.

Fx15 tablet meditasyon yapan kişi her iki gözünden de yaş geldikten sonra gözlerini kapatmalı, daha sonra gül suyu ile gözlerini yıkamalı ya da burun deliklerini temizlemeli ve tüm süreç bittikten sonra en az on dakika ateşe bakmamalıdır. Bu iki temel kurala uyulduğu sürece tratak, size kendinizi anlama yolunda büyük yardım sağlar.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Diyet Yöntemleri ve Etkileri

Fx15 zayıflama hapı ve bağımlılık, hakkında en çok yanlış bilgiye sahip olunan, olumsuz yargılarla donatılmış bir hastalıktır. Bu nedenle bağımlılar, toplum için^e haksız yere kötü bir şekilde damgalanırlar. Bu insanlar, çoğu zaman üzerlerine yapıştırılan bu kötü damgadan çaresizce kaçmaya çalışırlar. Tabii ki bu kaçış çaresizcedir.

Fx15 diyeti çünkü tedavi olmadan bağımlılığın düzelmeltilmesi çare bulması mümkün değildir ve kaçtıkça tedaviden uzaklaşan bağımlılar kötü sona doğru yol alırken yakınındakileri de kendi kaderlerine eşlik ettirirler. İşte size çok yaygın olarak bilinen yanlış bilgilerden bazıları “Bağımlılar kötü, çılgın veya aptallardır.”

Son yapılan çalışmalar bağımlıların, “aslında iyi olmaları gereken kötü insanlar haline dönüştüklerini” gösteriyor. Ayrıca bağımlılar, “akıllanmaları gereken çılgınlar veya eğitime ihtiyaç duyan aptallar” değillerdir. Bağımlılık, madde kullanımının ötesine geçen ciddi bir beden hastalığıdır. Bağımlıların bu hastalık ortaya çıkmadan önceki özellikleri araştırıldığında toplum ortalamalarından farklı olmayan düzeylerde antisosyal davranış gösterdikleri ve ruh sağlıklarının normal olduğu.

Fx15 kapsül aşırı dinlenme ve uyku, özellikle gündüz uykusu veya yemeklerden sonraki uyku, yetersiz bedensel ve zihinsel çalışma, aşırı gıda alımı, ağır, yağlı, soğuk, tatlı, ekşi, tuzlu ve aynı zamanda ya pışkan ve şişmanlatıcı gıdaların fazla yenmesi Kapha’yı arttırır. Kapba özelliklerinin bulunduğu dönemler çocukluk dönemi, sabah ve gece saatleri, soğuk ve nemli havadır.

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Kullanıcıların Yorumları

Fx15 diyeti bu rakamlardan yola çıkarsak ülkemizin nüfusunun ABD’nin 1/3 ü oranında olduğu ve bağımlı oranın da onlara nazaran 1/3 olduğunu düşünsek ve diğer unsurları da göz önüne alsak, sonuçta ülkemizdeki maliyetin ABD’nin yüzde 5-10 arasında olduğunu düşünsek bile yine de rakamlar çok büyük boyutlarda olacaktır. Ayrıca ülkemizde işyerlerinde belki de en çok gözden kaçan ve en az tedavi edilen sağlık sorununun bağımlılık olduğunu rahatça görebiliriz.

Fx15 zayıflama hapı aşırı uyanıklılık hali, yetersiz uyku, korku, endişe, heyecan, kuruntu, sinirlilik halleri, zihinsel aşırı yorgunluk, aşırı çalışma, aşırı egzersiz, çok konuşma, fazla mücadele, doğal ihtiyaçların baskılanması, ağır rejimler, yetersiz gıda alımı, kuru, sert, hafif ve kekremsi gıdaların fazla tüketilmesi, hastalıklara bağlı aşırı kilo kaybı. Vata’nın ön planda olduğu dönemler, örneğin, sabaha karşı erken saatler, geç öğleden sonraki saatler, yaşlılık dönemi, kuru, soğuk, rüzgârlı hava ve sürekli değişen iklim, günlük ve mevsimsel rutinlerin dışına çıkma, herhangi bir yerden düşme, kemik kırıkları, kaslarda zedelenmeler.

Fx15 kapsül vata aynı zamanda insan vücudunda hareket eden ve hareketten sorumlu kas ve iskelet sistemini, eklem yerlerini, sinir sistemini yönetir. Nefes alıp vermede düzensizlik, kollarımızı, kaslarımızı düzensiz hareket ettirme, idrarın, mesanenin, bağırsakların, meninin boşalımmdaki düzensizlikler, yumurtlama bozuklukları, kas seğirmeleri, titremeler, çarpıntı, karın krampı, bağırsaklarda yiyeceğin düzensiz hareket etmesi, kasılmalar, uykuda huzursuzluk, rüyada korku, koşma, sıçrama, dağlar, ağaçlar, fırtına, deprem, yılan gibi endişeli ve korkulu kâbuslar görmek Vata’mn arttığını gösterir.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Diyet Uygulamaları ve Özel Besinler

Fx15 zayıflama hapı tüm besinler güneşten gelir. Bütün yiyecekler, yaşam zincirinin temelindeki bitkilerden oluşur. Otobur hayvanlar bitkileri yiyerek etlendikleri için, et yiyen hayvanlar dahi aslında güneş ışığı tüketmektedirler. Bütün bitkiler topraktan aldıkları kimyasallar, su ve havadan aldıkları karbondiyoksit ile besinleri yaratırlar. Bu üç elementin güneş ışığıyla birleşmesi gerekmektedir.

Ardından elindeki cep telefonunu tüm gücüyle aynalı vitrin camına fırlattı. Kırılan camların sesi ve öten alarm, içerideki beş altı müşteriyi ürküttü. Dükkandakiler şaşkın bir biçimde Hakan’a bakıyorlardı. Hakan ise önlerinde öfkeli gözlerle duruyordu. Kasiyer para kasasını gürültüyle kapatarak dışarı fırladı.

Fx15 diyet hapı ile Allanın belası, naptığını sanıyorsun sen! Seni manyak, camı kırdın! Hey, hiçbir yere ayrılma. Başın büyük belada. Allanın belası aşşağılık. Hap falan mı aldın yoksa. Dur kaçma! Hey birileri polis çağırsın!” diye hiç durmadan bağırıyordu. “Tamam tamam. Merak etme, hiçbir yere gitmiyorum” dedi Hakan adamı hor görerek.

Fx15 tablet sesinde dokunaklı bir alay vardı. Kasiyer, Hakan’la arasındaki mesafeyi korumayı gözetmekle birlikte kaçmasını da önlemeye çalışıyordu. Oysa Hakan umursamazca, parlak ışıklarla aydınlatılmış mağazada bir süre boş boş gezindikten sonra sırtını duvara dayadı, aşağı doğru kaydı ve yere oturdu. Ardından çantasından çıkardığı şekerlemeleri ağzına atmaya başladı. Gelen iki polis memuru oldukça şaşkındı. Onu ekip otosuna doğru götürürlerken birisi sordu. Vitrinden içeri bir cep telefonu fırlattın ha. Peki neden?” Hakan sadece omuzlarını silkmekle yetindi, sanki verilecek en iyi cevap buymuş gibi. Zaten onlara duyduğu seslerden bahsetse, o seslerin kendisine, dünyadaki bütün günahkarların affedilmesi için birtakım emirler verdiğini, bu emirlere göre davrandığını söylese, anlamazlardı ki.