Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Eylül, 2010

Zayıflama Resmi

Fazla Kilolara Dayalı Bel Ağrısı için Fx15

Çoğu insanın omurgası o denli bozulmuştur ki düzeltmek çok uzun zaman ve büyük sabır gerektirir. Ağrılar bizim dilediğimiz kadar hızlı yok olmazlar. Yine de Fx15 sayesinde her şeyi düzeltmek mümkündür. Sağlığımıza özen gösterme alışkanlığı kazanmalı ve bedenimizin koruyucusu olduğumuzu anlamalıyız. Omurgamızı güçlü ve sağlıklı tutmak için, sert bir yatakta yatmalı, sert yastıklar kullanmalı ve her gün egzersiz yapma alışkanlığı edinmeliyiz.

Sert bir yatakta yatmak neden sağlığımız için yararlıdır?

Hayatımızın yaklaşık üçte birini uyuyarak geçiriyoruz. Uyuduğumuz zaman kaslarımız gevşer ve bedenimiz esner. Uyurken yaptığımız hareketlerin tümü, uyanıkken yaptıklarımızdan farklıdır. Uyurken yaptığımız hareketler daha az enerji gerektirir ve uyku zamanı omurgamızın sağlığını geri kazanması için en iyi zamandır. Aşırı kilolar yüzünden gerilimi artan omurgayı eski kilonuza dönerek daha sağlıklı yapabilmeniz için size lazım olan tek şey Fx15 zayıflama kapsülü ‘dür. Üzerinde uyuduğumuz yatak, uykumuzu rahatsız kılmamak kaydıyla, mümkün olduğu kadar sert olmalıdır. Düz bir şekilde sırt üstü yatarak, kollarımızı yanımıza uzatarak ve bacaklarımız gevşek bir halde uyumalıyız. Bu şekilde ağırlığımız eşit olarak dağılır, kaslarımız son derece gevşer ve omurgamızda gün boyunca oluşmuş bütün yer değiştirmeler hafifçe düzelir.

Bu konumda kalp çok az gerilim altında çalışır, kanı kolaylıkla pompalar ve dolaşım gayet kolay gerçekleşir. Karaciğerimiz bedenimizdeki toksinleri uzaklaştırmaktan sorumlu olduğu için daha iyi kan dolaşımı onun da görevinin kolaylaşması anlamına gelir.

İyi çalışan bir karaciğer, iyi çalışan bir metabolizma demektir. Fx15 yorumları ‘na bakacak olursanız Fx15 kullanıcılarının zayıfladıktan sonra karaciğerlerinde bir rahatlama fark ettiklerini görürsünüz. Sert bir yatak üzerinde bu şekilde iki ay süreyle yatarak üç ila beş kilo kaybetmemiz ve pek çok sağlık sorunundan kurtulmamız mümkündür.

Zayıflama Resmi

Uzun Yaşatan Lotus Yaprağı

Yasemin yeşil çay ve kalsiyum zengini su Okinawanlar günde yasemin çiçekleriyle doldurulan yaklaşık üç fincan lezzetli yeşil çay içerler. Yeşil çay diğer herhangi gıda ya da içecekten daha çok antioksidan ve kanser hücrelerinin yeniden oluşmasını durdurtan catechin içerir. Yeşil çayın sağlığa yararlarını Fx15 yorumları ‘na göz attığınızda da fark edeceksiniz.

Yeşil çayın yemek borusu, kolon, göğüs, akciğer, mide ve cilt kanserinden koruduğu keşfedilmiştir. Anavatanda yaşayan Japonların daha düşük akciğer kanseri oranlarına sahip olmalarının bir nedeninin, içtikleri sigaraya kıyasla, günde yaklaşık altı bardak yeşil çay içmeleri olduğu düşünülür. Siyah çay yeşil çay kadar sağlığa faydalı değildir, çünkü daha fazla kafein içerir, fakat incelemeler hem siyah çay hem de yeşil çayın kalp hastalığı ve felci plak oluşumunu engelleyerek ve kandaki kolesterolü düşürerek azalttığını gösteriyor.

Okinawanlar aynı zamanda geleneksel olarak kalsiyum zengini yerel suyu bolca içer; kalsiyum osteoporozun önlenmesine yardım eder ve vücudun iyi bir sağlık için gereksinim duyduğu biçimde hafifçe alkalin olmasını sağlar.

Okinawa’da yaklaşık 460 çeşit ot yetişir. Fx15 ilacı ‘nın hammaddesi olan Lotus yaprağı ‘nın atalarından biri de bu ot familyalarından gelir. Bunlar tıbbi amaçlarla olduğu kadar gıdalan tatlandırmak için de kullanılır. turmeric, çorba, balık ve tavuk yemeklerine lezzet vermek amacıyla kullanılır, antioksidan zerdeçal içerir, bunun bağışıklık sistemini güçlendirdiği, sindirime yardım ettiği, iltihabı azalttığı, kan pıhtılaşmasını önlediği ve karaciğerin toksinlerden arınmasına yardım ettiği görüldü.

Artemisia otu, yaygın olarak çay ya da awamoride içilir, bunun bir dizi sorunları özellikle tüberküloz ve soğuk algınlığı gibi solunum hastalıklarını azalttığı düşünülür. Shütake mantarı Okinawa’da halk ilacı olarak kullanılır ve Batıda önemli bir araştırma alanı olmaktadır çünkü etkin bağışıklık sistemini güçlendiren özelliklere sahiptir.

Zayıflama Resmi

Sinsirim Sistemi ve Fx15

Yediklerimiz sadece midemizi etkilemez aynı zamanda zihnimizi de etkiler. Bazı Amerikalı psikologlar beslenme rejimimizdeki şeker, et ve kahveyi azaltarak saldırganlığı yüzde 50 azaltabileceğimize inanıyor. Atalarımız bu durumun önemini çok erken kavramışlardı. Doğuda şöyle bir deyim vardır: “Tanrı yiyecekleri, şeytan da aşçıyı yarattı.” Şöyle denebilir: “Beyaz ekmek, simit, Lotus yaprağı,  poğaça, açma, kahve, tatlılar ve çikolata olmadan nasıl yaşayabilirim?” Hayal gücünüzü kullanın! Doğanın bize sağladığı yiyecekler çok çeşitlidir. Çok canınız çektiğinde, hâlâ bir şekerleme, en sevdiğiniz kekten bir dilim veya bir dilim tütsülenmiş et yiyebilirsiniz ama bunların zehir olduğunu aklınızdan çıkarmadan!

Sindirim sisteminizin sağlığı, dişlerinizden, kalınbağırsağınıza kadar, büyük ölçüde aşağıdaki bilgileri anlamanıza bağlıdır.

Gelin yediğimiz tipik bir sandviçe bakalım: Genellikle ekmek, sandviç ekmeği, tereyağı ve bir tür şarküteri ürünü içerir ve yanında veya üstüne bir meşrubat, çay veya kahve içeriz. Ekmek karbonhidrat, tereyağı ve et de protein grubu içinde sınıflandırılır. Bu ürünlerin karşımı, midemizde sindirilmesi hayli zor bir madde oluşturur.

Karbonhidratlar kısmen ağzımızda ve kısmen de on iki parmak bağırsağımızda sindirilirken, proteinler midemizde ve on iki parmak bağırsağımızda sindirilir. Bu amaçla sindirim sistemimizde farklı sindirim sıvıları üretilir ve işlevlerini yerine getirmek için her biri farklı süreler alır. Tereyağı midemize ulaştığı zaman bu sıvıları baskılar. Sindirim süreci yavaşlar ve yiyecekler uzun bir süre midemizde kalırlar. Üstüne meşrubat, çay ya da kahve gibi bir şey içtiğimiz zaman, sindirilmemiş gıdaları ve asidik mide sıvılarını midemizden on iki parmak bağırsağımıza aktarmış oluruz. On iki parmak bağırsağında bazik bir ortam vardır. Asidik sıvılar on iki parmak bağırsağımızı kaplayan mukozaya zarar verir, iltihaplanmasına ve zaman içinde ülserleşmesine neden olur. Daha sonra, sindirilmemiş gıdalar kalınbağırsağa ulaşır ve sindirilmemiş ekmek burada kokuşmaya neden olur ve şarküteri ürünleri de durağan dışkı malzemesine dönüşür. Fx15 kullananlar ‘da da durum farklı değildir. Sitenin ileriki yazılarında bu birikintilerin sağlığımızı nasıl etkilediklerini göreceğiz.

Zayıflama Resmi

Zayıflamak için Boş Yere Paranızı Savurmayın

Zayıflatıcı elektrikli cihazlara inananlara inanamıyorum. Düşünsene, o cihaz olmasaydı, gidecektin bir spor merkezine, saatlerce spor yapacaktın. Belki bir uzman diyetisyenden yardım alacaktın, neyse ki bu kadar zahmete gerek kalmadı. Çünkü artık enfraruj makinesi, G5 ve el masajı var. Hepsi bu. Olayın bittiği yer burası.

Unutmadan uyarayım, birkaç ay ara verdikten sonra muhtemelen yine eski haline dönüyorsundur. Ama zayıflamak için böyle merkezler dünyanın parasını boş yere harcamayıp Fx15 kullanabilirsin. Ne yapalım şimdi? Sen de ara vermeseydin. Adamlar sana “Tamam, bundan sonra gelme.” dediler mi? Kendi kafana göre bırak. “Çok para, zamanım yok, bana bu kadar yeter.” diye bırakmasaydın sen de. Her denediğinde aynı sonucu mu aldın? Yani kalıcı olmadı öyle mi?

Ben sana bir akıl vereyim, eğer beni dinlersen. Bırak bu basit kilo verip sıkılaşma çabasını. Adı üstünde: Sıkıştırma. Ne bekliyorsun ki? Biraz gevşetmeye gelmez. Hemen gevşer, salar kendini. Daha kalıcı çözümler bul. Tembelliği bırak, bir spor merkezine üye ol. Lotus yaprağı desteği al Fx15 kapsül kullan. Hem sağlıklı hem de güzel bir fiziğin olsun. Senin yaptığın gibi olmaz. Neden mi? O makine sadece senin sıkılaşmanı sağlıyor. Yani, vücudundaki yağlarda hiçbir azalma olmuyor. Parana da yazık, zamanına da.

Bir zamanlar benim spor merkezimde de -çok kısa süreli- böyle bir cihaz olmuştu. İsmi lazım olmayan bir firma getirmiş ve insanlan sıkıştırmışlar. Daha sonra biz gevşeyenleri tekrar sıkıştırmıştık. İtiraf edeyim, çok kazançlı bir iş. Hele senin gibi, huyundan vazgeçmeyip hiçbir sonuç alamasa da devam edenleri düşünürsek, hiçbir zaman zarar etme ihtimali yok.

Umarım bu yazıyı okuduktan sonra bu huyundan vazgeçersin. Şimdi birileri benim hakkımda iyi konuşmayacak, onu da biliyorum. Kulaklarım çınlamaya başladı bile. Senin canın sağolsun, ben kulaklarım çınlarken de yaşarım. Yeter ki sen artık doğru bir karar ver. Paranı da kendini de ziyan etme.

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Bazı Vücut Sistemleri

Bağışıklık Sistemi

Beslenme, bağışıklık sisteminin düzenli fonksiyon gösterebilmesi için önemli bir faktördür. Besinlerle aldığımız çeşitli besin öğeleri, özellikle bazı vitaminler, bağışıklık sistemimizin işlevselliğini en iyi şekilde gösterebilmesi için gereklidir.

Örnek olarak; her mikroorganizma her insanda hastalığa neden olmaz. Bunu belirleyen, bireyin bağışıklık sisteminin gücüdür. Bilimsel gözlemler doğrultusunda Fx15 kapsül ün bağışıklık sistemine herhangi bir zararı bulunmadığı onaylanmıştır. Eğer sık sık hasta oluyorsanız ya da sizin önemsemediğiniz soğuk algınlıkları hiç bitmiyorsa, beslenmenizi gözden geçirmekte fayda var. Çünkü yetersiz ve dengesiz beslenen bireylerin vücut dirençleri düşerek hastalıklara yakalanma riskleri artarken, hastalıklara karşı savaşta vücutları yetersiz kalır ve hastalıkları ölümle dahi sonlanabilecek kadar ağır seyreder.

Kalp-Damar Hastalıkları

Beslenme, ölüm nedenlerinin başında gelen kalp-damar hastalıklarının, kanser, diyabet gibi birtakım hastalıkların oluşmasında ya da ilerlemesinde büyük önem taşır. Fx15 zayıflama hapı ile beraber uygulanan diyetlerin kalp ve damar sağlığına herhangi bir zararı olmadığını belirtmek gerek. Yaşam sürenizi ve yaşam kalitenizi yakından ilgilendiren bu hastalıkların ortaya çıkmasını düzenli beslenerek önleyebileceğinizi ya da ortaya çıkışını geciktirebileceğinizi biliyor musunuz? Gelin size sağlıklı beslenmeyi öğretelim. Okumaya devam.

Şişmanlık

Besinlerin fazla miktarda tüketilmesi ve neticesinde fazla kalori alınması, vücuttaki yağ oranını artırarak günümüzde katlanarak büyüyen ve önemli bir halk sağlığı sorunu olan obeziteyi beraberinde getirir. Obezite, başta kalp-damar hastalıkları, kanser ve Tip-II diyabetin oluşma riskini artıran başlıca etmenlerden birisidir. Peki neden sağlıklı beslenerek hem bu hastalıklardan hem de obeziteden korunmayasınız?

Yukarıdaki birkaç örnekten yola çıkarak yeterli ve dengeli beslenmenin insan sağlığmdaki önemini vurgulamaya çalıştık. Gelin bir daha hatırlayalım. Yeterli ve dengeli beslenme, öncelikle sağlıklı büyüme ve gelişmenin sağlanmasında, kanser, kalp-damar hastalıkları, anemi, diyabet, kemik erimesi vb. hastalıkların görülme sıklığının azalmasında ve obezitenin önlenmesinde büyük rol oynar. Sağlıklı yaşam ve nesiller için yeterli ve dengeli beslenme, insan hayatı için günümüzde vazgeçilmez bir hal almıştır.