Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Ekim, 2010

Zayıflama Resmi

Enginar ve Fx15 Sağlığı

Merhaba sevgili Fx15 sağlıklı zayıflama ilacı kullanıcıları. Bugün enginar’ın sağlık için önemine değinmek istiyorum.

Enginar’da klorojenik asit adlı bir madde vardır. Bu madde aynen kerevizdeki asetilenik’ler gibi bireyi özellikle kalın bağırsak (kolon) başta olmak üzere mide ve bağırsak kanserlerine karşı korur. Bu madde kuvvetli bir antioksidandır.

Peroksinitrit adlı madde kalp ve damar hastalıklarında, iltihaplanmalarda, oksidasyonun yanlış beslenme ve yaşam stiline bağlı olarak vakalarda ve nevrolojik rahatsızlıklarda artar. Üstelik bu zararlı madde kolesterol gibi hem hücrelere zarar verir hem de damar kireçlenmesine neden olur. Enginar’daki klorojenik asit peroksinitrit adlı bu zararlı maddenin miktarını azaltarak adı geçen hastalıklarda ilaçla tedaviye yardımcı etkide bulunmuş olur.

Fx15 ile zayıflarken enginar tükettiğinizde enginar’da bulunan kafeolkuinik asit adlı madde safra asitlerinin üretimini artırır. Safranın bağırsaklara etkimesini artırarak bağırsak peristaltiğinin fazlalaşmasını ve bu sayede sindirimin kolaylaşmasını sağlar. Ancak burada çok önemli bir bilgiyi ve gerçeği sizlerle paylaşmak istiyorum. Asitler sadece kereviz kısmında değinildiği şekilde kolesterolü safraya çevirip kolesterol ve yağ miktarını düşürmekle kalmaz. Sadece bağırsak peristaltiğini artırarak sindirimi kolaylaştırmak ve dispepsia’ya karşı irdaviye yardımcı etkide bulunması ile de sınırlı kalmaz. Safra asitlerinin artması neticesinde artan safra asidi miktarı toksik radikal yani iltihap yapıcı maddeleri de kendisine bağlayarak etkisiz hale getirir.

Yani bir yerde aynen C, A,B, D veya E vitaminleri gibi antioksidant etkisi ile vücudu ve karaciğeri oksitlenme ve onun toksik radikal tahribatına karşı bu safra asitleri korumuş olur. O halde enginar’ın safra üretimini artırması aynı zamanda safranın toksik radikalleri bağlamasına yol açarak önemli bir detoks etkide bulunmaktadır. Bu yönü ile de enginar, detoks’ta son derece önemli olan ve vücudun toksik radikallerinden arınmasını sağlayan bir gıda maddesidir.

Sizlerin daha sağlıklı olabilmesi için Fx15 severler olarak sahip olduğumuz sağlık bilgilerini paylaşmaya devam edeceğiz. Tekrar görüşmek üzere, sağlıklı günler…

Zayıflama Resmi

Temiz Bir Sistem Daha İyi Zayıflamada Etkilidir

Sık ilaç kullanılması (özellikle antibiyotikler), tatlı ve mayalı besinlerin tüketilmesi, süt içilmesi ve bir arada yenilmemesi gereken besinlerin birlikte tüketilmesi sonucunda, sindirim sistemimizde zararlı mikroorganizmaların (bakterilerin, mayaların, mantarların) üremesine ortam hazırlarız. Bu parazitler bağırsaklarımızın çeperindeki sümüksü zarın içinde yaşar, kanımızla beslenir ve zehirli fizyolojik ifrazatlar salgılar. Bu toksinler de başımızın ağrımasına, yorgunluğa, soğuk algınlıklarına, sık sık göz, mesane ve böbrek iltihaplanmalarına, kuvvetli mide ve karaciğer ağrılarına yol açar. Unutmadan belirtmek isterim ki tamamen bitkisel ve doğal olan Fx15 zayıflama kapsülü ‘nün bağırsaklarınız üzerinde herhangi bir zararlı etkisi yoktur. Zararlı mikroorganizmaların sebep olabileceği sağlık sorunlarını önceden tahmin etmek zordur. Bu organizmalar bağırsaklarımızdaki yararlı mikrofloranm tahrip olmasına (disbakteriosis) da neden olur. Bu hastalık yapıcı parazitlere karşı en iyi çare sarımsaktır.

Sarımsak doğal bir antibiyotiktir. Bütün ilaçlar gibi sarımsak da, doğru belirlenmiş miktarlara uygun olarak alınmalıdır. Daha önce tarif edilen sarımsak tedavisinin ve şimdi tarif edeceğimiz tedavinin az miktarda sarımsak kullanmasının nedeni budur.

Yemeklerimiz ve salatalarımızla yediklerimizin yanı sıra, haftada iki üç diş sarımsak yemek, bence alınması uygun olan miktardır. Sağlıklı bağırsak florası oluşturmak için ihtiyaç duyulan tedavi ise daha fazla sarımsak gerektirir.

Tedavi amacıyla her akşam, yemekten iki saat sonra, iki hafta süreyle bir diş sarımsak yiyin. Sarımsağı iyice çiğnemeyi ihmal etmeyin ve yanında ekmek yemeyin. Ağzınızda, boğazınızda ve midenizde güçlü bir yanma duygusu yaratacaktır. Bu eziyete katlanmak zorunludur çünkü sarımsak suyu hastalık yapıcı bakterileri öldürürken, bakterilerin yarattığı minik yaralara nüfuz eder. Dolaşım sistemi bozukluğu olan insanlar daha güçlü bir mide yanması hissedebilir. Ancak bağırsak florasını geri kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Bağırsak florasının sağlığı ve bağırsakların temizliği  Fx15 ile sağlıklı zayıflarken önemlidir. Çünkü bağırsaklarınızın temiz olması Fx15 ilacından daha iyi verim alabilmenizi sağlar.

Zayıflama Resmi

Diş Sağlığının Kilolara Etkisi

Ormanda diş fırçalama ihtiyacınız doğarsa armut, limon, kuşüzümü, böğürtlen, çam veya alaçam kökleri ve dalları diş fırçalamaya en uygun seçeneklerdir. Bir çam veya alaçamın dal veya köklerinden yaklaşık on beş cm. uzunluğunda bir parça alın ve bir ucunu fırça gibi lif lif oluncaya kadar çiğneyin. Çiğnerken yıl boyu yeşil kalan ağaçların içerdiği bir bileşik sayesinde ağzımızdaki mikropları öldürücü bir etki yaratmış olduk. Şimdi çiğnenmiş uca bildiğimiz diş macununu koyarak dişlerimizi iyice fırçalayabilir ve diş etlerimize masaj yapabiliriz.

Diş macunlarına ilişkin birkaç ihtiyati söz daha eklemek isterim. Daha yakınlarda ünlü diş macunu üreticilerinden biri, dişlerini fırçalarken diş macununu yutmaktan hoşlanan bazılarının yüksek flor içeriği nedeniyle ölümüne yol açtığı gerekçesiyle dava edildi. Bu tür trajedilerden kaçınabilmek için ebeveynler dişlerini fırçalarken çocuklarını dikkatle izlemeli ve diş macununu yutmalarına izin vermemelidir. Zira pek çok çocukta bu alışkanlık vardır. Yoga guruları diş macunu hiç kullanmaz. Pudra haline getirilmiş tuzu yağla karıştırarak diş macunu niyetine kullanırlar.

En iyi etkiyi sağlamak için dişlerimizi üç-beş dakika fırçalamalıyız; oysa ortalama diş fırçalama süresi otuz kırk saniyedir. Japonlar neredeyse hiç diş fırçası kullanmamalarına rağmen gayet sağlıklı ve güçlü dişlere sahiptir; dişlerini fırçalamak yerine diş macununu işaret parmaklarının üzerine koyar ve dişlerini parmaklarıyla ovarak temizlerler. Bu, dişleri temizlemenin ve kuvvetlendirmenin yanı sıra diş etlerine masaj yapmak için de iyi bir yöntemdir.

Diş sağlığı üzerinde bu kadar durmamızın sebebi sindirimin ağızda başlamasıdır. İyi çiğnenmeden yutulan lokmalar gerek sindirim sisteminin işleyişine zararlı gerekse kilo aldırıcı faktörlerdir. Diş sağlığının bozuk olması domino etkisi yaparak bütün vücüt sağlığının bozulmasına neden olur. Aşırı kilolara sebep olması bunlardan biridir. Aşırı kilolardan Fx15 zayıflama hapı kullanarak kurtulabiliriz fakat ya kötü sindirimin yol açtığı diğer hastalıklar?

Onlar için tabii ki farklı tedavi yöntemleri kullanılmalıdır. Fx15 lotus kapsülünün amacı sizleri sağlıklı bir şekilde zayıflatmaktır. Zayıflarken bozuk olan sağlığınızı düzeltmesi gibi bir ihtimali yoktur. Böyle bir ihtimal beklenemez de… Her hastalığa kendine uygun bir tedavi yöntemi uygulanmalıdır.

Zayıflama Resmi

Huzurlu ve Sağlıklı Bir Yaşam için Zayıflayın

Rahatlamak için zaman ayırın. Bugünkü dünyamızda yaşam gerilim ve sıkıntı dolu. Bunlardan kaçınamayız ama biriktirmememiz de gerekir. Hoşlandığınız şeyleri yapmak için kendinize zaman ayırın: Odanıza çekilip en sevdiğiniz müziği dinleyin, meditasyon yapın veya ormanda yürüyüşe çıkın. Yalnız başınıza rahatlayarak ve bütün dertlerinizi unutarak geçireceğiniz üç-beş dakika bile çok yararlıdır.

Zihninizi meşgul edin. Beyniniz ne kadar çok çalışırsa, o kadar çok strese dirençli hale gelir. Yaşınızdan bağımsız olarak, hafızadan sorumlu beyin merkezlerini uyarın. Eğer zayıflamak istiyorsanız Fx15 zayıflama hapı kullanın. Kitap okuyun, müzelere gidin, konferanslar izleyin, satranç oynayın; başka bir deyişle kafanızı kullanın. Yeterince uzun uyuyun. Dinlendirici uykular zihni temizler, kasları rahatlatır, kan basıncını düşürür, hormonal sistemi yeniler ve bağışıklığı güçlendirir. Yaralar bile biz uykudayken daha iyi iyileşir. Birkaç gün üst üste uyku uyuyamayan insanlarda psikolojik sorun belirtileri baş gösterir. Her birimizin uyku ihtiyacı farklıdır. Fazla kilolar uyku bozukluklarına neden olabilir. Bunun için Fx15 hapı kullanarak zayıflamayı bir düşünmenizi tavsiye ediyorum. Bazılarımıza dört-beş saat yeterken, bazılarımızın sekiz-on saat uyuması gerekir. Bedenimizin ihtiyaç duyduğu kadar uyumamız gerekir; uyandığımız zaman kendimizi dinlenmiş ve canlı hissetmemiz gerekir.

Yürümekten tat almayı öğrenin. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin yollarından biri yürümektir. Yatak odanızın ısısınıl6-17 °C’de tutmak; her sabah ve akşam bedeninize birbiri ardına sıcak ve soğuk tutarak duş almak da bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Daha az yiyin. Yemek için yaşamak yerine yaşamak için yemek ilkesine uyun. Yiyeceklerinizi yavaş yavaş ve uzun uzun çiğneyin ve yemek masasından hafifçe açlık hissederken kalkın. Isı işlemlerine (özellikle uzun süreli kızartmaya) tabi tutulmamış doğal yiyecekleri daha çok yiyin.

Zayıflama Resmi

Yirmili Yaşlarda Kilo Problemi

Yirmili yaşlar kas ağırlığı ve kemik yoğunluğunun doruk noktasında olması gereken dönemdir. Kaderin garip bir cilvesi olarak, bütün gün masa başında oturmamızı gerektiren işler sayesinde, pek çoğumuz bu dönemde hayatında ilk defa olarak, çok zararlı, hareketsiz bir hayat tarzına geçeriz. Hareket alışkanlıkları, faire les centpas (yüz adım atma) kuralı burada işimize yarayabilir. İçinizdeki küçük kız günahlarından arınmak için spor salonundaki aletlere sığınmak istese de, bunu yapmak kısa süre sonra sıkıcılaşacağından ya da çok yorucu olacağından zaten çok sağlam olmayan dengenizi bozacaktır. O yüzden kendinizi ve psikolojinizi zorlamadan sizi zayıflaştıracak olan Fx15 zayıflama kapsülü ‘nü kullanmayı deneyin.

Fransız kadınlarının adım adım ilerleme yaklaşımını ne kadar çabuk öğrenirseniz hayatınızın geri kalanını o kadar kolay ve keyifli geçirirsiniz. Egzersiz zamanını eğlenceli hale getirmeye çalışın; sizi eğlendiren, özellikle de arkadaşlarınızla birlikte yapabileceğiniz etkinlikleri ve egzersizleri bulun. Triatlon yarışçısı olmakla köşe yastığı olmak arasında binlerce seçenek var. Bu yıllarda günde en az yarım saat yürüyüş yapmaya başlamak kesinlikle şart. Eğer seviyorsanız yüzme ve yoga da harika egzersizler. Her şekilde, geri dönüşü çok daha zor bir evreye gelmeden önce kaslarınız ve elastikiyetiniz konusunda harekete geçmelisiniz. Aynı şey yirmi beş gibi çok erken bir yaşta düşüşe geçen metabolizmanız için de geçerli!

Hamile kadınlarda yağ birikimi doğaldır ve çoğunlukla ilk aylarda, emzirme için gereken rezervleri sağlama amacıyla gerçekleşir. Hamilelikten önce az da olsa kilo fazlanız varsa, doğum sonrası kilo problemi yaşama riskiniz daha yüksek demektir. Bu nedenle, iki kişilik bir denge kurmaya başlamadan önce kendinizinkini düzene sokmanız iyi bir fikir olabilir. “Ne anlamı var? Üç ay içinde zaten fil gibi olacağım,” diyerek kaçınılmazlık teorisinin tuzağına düşmeyin.