Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Kasım, 2010

Zayıflama Resmi

BPA Kullanımı Dünyayı Sağlıksız Hale Getirdi

Problem BPA’nın her yerde olmasıdır. Her yıl dünyada 2,7 milyon tondan fazla BPA üretilmektedir, üçte biri Birleşik Devletler tarafından üretiliyor. CDC tarafından yapılan bir çalışma Amerikalıların % 95’inin idrarlarında BPA bulunduğunu göstermiştir. Üreticiler BPA’yı polikarbonat plastiğe, konserve kutularına, şişeler ve diğer yiyecek kaplarının kaplamalarına ekliyorlar. Bu da sağlıksız bir şekilde kilo almaya neden oluyor. Sağlıksız alınan bu kiloları sağlıklı bir şekilde vermenin yollarından biri Fx15 Lotus tableti kullanmaktır ancak çoğu kimse bunun yanlış bir yol olduğunu düşünmektedir.

Çevremizdeki bu toksik endokrin bozucular metabolizmalarımızda birden fazla problem yaratıyor – bizde hormonlardan etkilenen kanser oluşturabilirler. Yakın tarihli bir Harvard çalışması tüm prostat kanserlerinin % 50 kadarının vücuttaki aşırı östrojenle ilişkili olduğunu bulmuştur. Sosyal Sorumluluk Doktorları’na göre plastik, yakıt, ilaç ve böcek ilaçlarında bulunan en yaygın bazı çevre kirletici maddeler, kesin olarak sağlıklı hormon aktivitelerine müdahale ederek hayvanlarda kansere yol açıyor (büyük olasılıkla insanlarda da).

İkinci Dünya Savaşı ve Soğuk Savaş arasında doğanlardan daha genç olan X ve Y jenerasyonuna mensup olanlarımız iki kat daha zor durumda olabilir- bize kalkan olabilecek veya bunların bazılarına karşı en azından direnç kazandırabilecek, endokrin bozuculardan uzak bir çocukluğumuz olmadı. Bunun yerine esasen sonuçta bizi şişmanlatan ve sağlığımızdan eden hormonlarla her yönden kuşatılmış bir çevrede yetiştik. Bu durum ise sağlıklı zayıflayabilmek için sağlıklı bir yöntem olan Fx15 zayıflama ilacı kullanmayı neredeyse zorunlu kıldı.

Benim ödümü patlatansa tüm bu faktörlerin birleşimi. Her ikisi de insan vücudunda büyük oranda tespit edilen PCB ve diyoksinlerin etkilerini bir rapor incelemiştir. Bu iki kimyasalın birleşimi karaciğere diyoksinin tek başına verebileceği zararın dört yüz katı kadar zarar veriyordu. Şimdi bunu günümüzde çevrede bulunan kimyasal sayısıyla çarpın. Sonuç inanılmaz derecede korku vericidir.

Zayıflama Resmi

Kilolar ve Sigara Kadınların Ölmesine Neden Oluyor

Kilo kaybı ve ölüm oranları ilişkisinin kasıtlı ve kasıtsız kilo verimine göre araştırması yalnızca dört çalışmada ele alınmıştır. Bu çalışmalardan biri sigara kullanmayan yaşlı insanları içeren küçük bir çalışma olup bize sınırlı bilgi sunmaktadır. Kasıtsız kilo kaybı kasıtlı kayba göre daha zararlı olmasına rağmen bu bilgi verilerde açık olarak yer almamaktadır, çünkü araştırmacılar şişman kadın ve erkeklerin kasıtlı kilo kaybı ile ölüm oranları ilişkisi ile, genelde kilosunu koruyan ya da geçmiş son yılda kilo alan şişman kadın ve erkeklerle karşılaştırılmasına ilişkin istatistiksel analiz hazırlamamışlardır. Diğer üç çalışma daha geniş boyutludur ve ikisindeki veriler daha önceki ACS araştırmasından elde edilmiştir.

Kasıtlı zayıflamanın mı yoksa kasıtsız, kendiliğinden gelişen zayıflamanın mı daha sağlıklı olduğu tespit edilememiştir. Ancak kasıtlı zayıflayan kadınlarda ölüm oranı daha az görülmüştür. Fx15 kullanarak zayıflamak da kasıtlı olarak zayıflamaktır. Ancak Fx15 ile zayıflamak; kasıtlı olarak doğal yollarla zayıflamaktır.

1995 yılında yayınlanan ilk araştırma raporunda ACS ve CDC araştırmacıları 40-64 yaş aralığında hiç sigara kullanmamış ve araştırma başladığında şişman olan kadınları incelemeye almıştır (bu nedenle kilo kaybının faydalarını bekleyebiliriz). 43.457 kadından kriterlere uygun 28.388 kadın sağlıklı olarak sınıflandırılmış ve 15.069 kadının ise “obezlikle ilişkili” en az bir rahatsızlığı bulunmuştur (yüksek tansiyon, kişisel kalp rahatsızlığı geçmişi, felç ya da diyabet gibi). Ölüm istatistikleri 1959-60 yıllarından 1972’ye kadar araştırma başladığı andan itibaren değerlendirilmiş bu da orijinal ACS çalışmasına altı yıllık ek bir izleme olanağı sunmuştur. Yani sigara kullanımı obez olmaktan çok çok daha zararlıdır. Üstelik aşırı kilolara neden olan yağların vücuttan atılması için Fx15 tableti vardır ve bu işi kolayca yapar ancak sigaranın sağlığa verdiği zararları öyle bir çırpıda söküp atabilecek bir ilaç yoktur. Olamaz da.

Obeziteye bağlı sağlık sorunları olan kadınlar için kasıtlı kilo kaybı genelde faydalı görülmüştür. Kasıtlı olarak herhangi bir miktar kilo veren kadınların tüm nedenlerle ölüm oranı kilolarında değişim yaşamayan kadınlara göre % 20 düşük görülmüştür. Garip bir şekilde düşük ölüm oranları kalp ve damar rahatsızlıkları değil, özellikle kanserden (% 30 ile 40 arasında azalma gözlenmiştir) ölümlerin azalmasıyla meydana gelmiştir.

Zayıflama Resmi

Deri Altı Yağı İyi Vücut Yağıdır

Kalça ve basenlerdeki yağ hücreleri, sadece sayıca fazla olduklarından değil aynı zamanda kan dolaşımından yağın alımı için biyokimyasal olarak daha uygun olmaları nedeniyle rekabette avantajlı konuma sahiptir. Bel bölgesindeki yağ hücrelerinin aksine armut şekline sahip kadınların kolaylıkla tanık olabileceği gibi yağları kolayca hapsetmelerini ve çok zor yakmalarını sağlayan lipoprotein lipaz adlı bir enzimle donatılmışlardır. Bu da o iyi haber/kötü haber durumlarından biridir, iyidir çünkü kalça ve basenlerdeki yağ hücrelerindeki yağın, bulunduğu yerde metabolik sorunlar oluşturabilen viseral yağa oranla sağlığa olumlu bir etkisi olduğuna inanılır, kötüdür çünkü depolandığı bu bölgelerde kalmaya eğilimli oldukları için kültürümüzün bize kurtulun dediği bu yağların yakımı oldukça zordur. Ancak Fx15 zayıflama hapı sayesinde bu alanda bölgesel zayıflamak çok ama çok kolaydır.

Sağlığımız açısından iyi vücut yağının kötü vücut yağına ideal oranı henüz tam olarak bilinmezken kalça ve basenlerimizdeki yağ hücrelerinin rekabeti kazanmasına odaklanmamız gerektiğine nasıl emin olabiliriz? Bu hipotezi test etmenin bir yolu kalça ve basenlerden bu yağları çıkartarak sağlıklı olmanın çeşitli metabolik göstergelerinde oluşan değişiklikleri gözlemlemektir. Ne yazık ki bu tür geniş çaplı bir araştırma bulunmamaktadır. Yine de küçük ölçekli birkaç araştırma deri altı yağlarının alınmasının metabolik etkilerini incelemiştir. Bu araştırmalardan ilki 1970’lerde Brooklyn’de New York Üniversitesi Sağlık Bilim Merkezi profesör cerrah ve obezite araştırma uzmanı Dr. John Kral tarafından gerçekleştirilmiştir.

Dr. Kral, lipektomi geçiren (deri altı yağlarının ameliyatla alınması işlemi), 29 ve 33 yaşında iki kadının operasyon öncesi ve sonrası durumlarını incelemiştir. Daha fazla yağ hücresini çıkarabilmek için ameliyat öncesinde yağ hücrelerini küçültmek üzere öncelikle kadınları Fx15 zayıflama tableti kullanarak egzersiz ve beslenme programına tabi tutmuştur. Böylece kadınlardan biri 152’den 111 kiloya diğeri 109 kilodan 80 kiloya inmiştir. Ardından Dr. Kral ilk kadından 6, diğerinden 5 kilo yağ almıştır.

Zayıflama Resmi

Obezitenin Zararları Yoksa Yalan mı?

Merhaba sevgili Fx15 kullanıcıları bugünkü yazımda sizlerle kiloya neden olan bazı etkenler ve obezitenin zararlı olup olmadığı hakkında bilgi paylaşımında bulunacağım.

Birçok araştırmacı kan basıncı, düşük HDL ve yüksek LDL kolesterol, yüksek trigliserid değerleri ve yüksek ensülin değerleri gibi olası risk faktörlerinin kiloya da neden olan sağlıksız davranışların sonucu olarak ortaya çıktığını bilmesine rağmen (yağ ve şeker yüklü beslenme ve hareketsiz yaşam) kilo birçok zaman tarafsız etken olurken Hemşirelerin Sağlık Araştırmasında araştırmacılar aksini savunmuşlardır. Bu araştırmacılara göre kilo bu risk faktörlerine neden olmaktadır. Bu varsayımla vardıkları netice neredeyse başından belli bir neticedir. Enteresan şekilde aynı araştırmanın meme kanseri ile ilgili olan kısımları kilonun risk faktörü olması ile ilgili tamamen farklı bir hikaye anlatır.

Antiobezite kampanyasında bahsedilen bir başka araştırma da 1948 yılında başlayan ve günümüzde de devam ederek Amerika Birleşik Devletleri’nin en uzun süreli büyük salgın hastalıklar araştırması olan Framingham Kalp Araştırmasıdır. NIH tarafından kalp ve damar hastalıklarının risk faktörlerini araştırmak üzere başlatılan bu araştırma 28 ve 62 yaş aralığında Massachusetts Framingham’da yaşayan 5.209 kadın ve erkeği incelemiştir. Yıllar boyu çeşitli bulguları raporlayan bu araştırmanın en etkileyici raporlarından biri 1983 yılında Amerikan Kalp Birliği ‘nin önemli yayını olan Circulation’da yayınlanmıştır. “Kalp ve Damar Hastalıklarının Bağımsız Belirleyicisi Olarak Obezite: Framingham Kalp Araştırması Katılımcılarının 26 Yıllık Takip Raporu” kilolu olmanın ve yirmi beş yaşından sonra kilo almanın kalp rahatsızlıkları riskini önemli ölçüde artırdığı sonucunu ortaya koyan bir rapordur.

Anlaşılacağı üzere obezitenin kalp damar hastalıklarında ne derecede etkin bir rol oynadığı kesin olarak bilinmemekte, araştırmacılar sonuçlara öznel fikirlerini karıştırmaktadırlar. Ancak kesin olan bir şey vardır o da her şeyin fazlasının zararlı olduğudur. Bu nedenle aşırı kilolarınızdan kurtulmalısınız. Bunu başarmanın en kolay yolu olan Fx15 Lotus Tableti kullanmanızı öneriyorum. Zira Fx15 zayıflamanın en kolay ve pratik yoludur.

Zayıflama Resmi

Sevgiyle Pişirin ve Öyle Yiyin

Merhaba sevgili zayıflama kapsülü Fx15 kullanıcıları. Bilirsiniz bazen birilerinin evine gidersiniz ve harika yemekler yersiniz. Aynı malzemelerle aynı yemeği bir başkası yapsa yemek bu kadar lezzetli olmaz. Bu kadının parmakları uğurlu mu diye merak edersiniz. İşte iki kişi aynı malzemelerle aynı mutfakta aynı yemeği yapsa kesinlikle farklı sonuçlar alacaklardır. Bir tanesi yemeğe sevgisini koyar işte o sevgi bambaşka yapar yemeği. Yemeğin suyudur yemeğe hayat veren.

Ellerindeki enerji yemeğe akar. Ruhunun niyetini yemekten hissedersiniz. Ve bir başkası söylene söylene yemek yaptığında aynı yemek midenize oturur. Bütün gece ağırlık duygusu verir size. Kendiniz bulaşık suyu içmiş gibi düşünürsünüz. Oysa yemek aynı yemektir.

Diyetlerinizi düşünün, sağlıklı besleneceğim diye aldığınız bir elmayı nasıl yiyorsunuz. Off nerden çıktı şimdi bu diyet, bıktım vallahi, sıkıldım her şeyden, zaten bir türlü zayıflayamıyorum, nedir bu ızdırap deyip, sonra da sağlıklı beslenmek için o elmayı yiyorsanız lütfen yemeyin. O elmanın bütün mucizesini aldınız götürdünüz. Doğanın hışırtıları ile, rüzgarın ninnisi ile büyümüş bir elmayı, söylene söylene yediniz. Elmanın içindeki suyu da bedeninizdeki suyu da mahvettiniz. Sonra da bu elma beni hiç mutlu etmiyor dersiniz.

Nedense şu sağlıklı beslenme işi bir bana yaramıyor dersiniz. Tabii ki hamburger yediğinizde kendinizi harika hissedeceksiniz; çünkü onu yerken kendinizden geçersiniz, mutlusunuzdur, engelleme yoktur. Ağzınızı şapırdata şapırdata yersiniz tüm yasak şeyleri. Bir düşünün bakalım aynı şeyi elma için yaptınız mı? Elmaya, çikolataya ya da tatlıya davrandığınız gibi davrandınız mı? O kadar söylenmeyle kavga dövüşle elma suyu içseniz de bedeninizde çöp suyu yaratacaksınız. Gidip en sağlıklı şeyleri tüketip, beyninizde nefret hissettiğinizde, bedeniniz öfkeyle dolduğunda damarlarınızda dolaşan suyu çamur suyuna döndüreceksiniz. Bir insanın bedeninde böyle çamur gibi bir su dolaşırken Allah aşkına kendisini nasıl iyi hissetsin.

Siz sevgili Fx15 hapı kullanıcılarına sadece yemek yaparken veya yerken değil, hayatınızın her anında, kötü düşüncelerden, nefret ve kinden uzak durmanızı öneriyoruz. Zira bu kötü duygular herkesten önce size zarar verirler.