Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Mart, 2011

Zayıflama Resmi

Fx15 Diyetinde Hızlı Yeme Alışkanlığı

Hızlı yeme alışkanlığınız varsa, başlangıçta ağır yemeğe alışmak sizin için güç olabilir. Yemek sırasında çatal bıçağınızı bırakarak 10 ile 30 saniye sonra yeniden almayı kendinize anımsatmanız gerekebilir. Doğal olarak ağır yemeye başlayıncaya kadar aşağıda sözü geçen yöntemleri kullanabilirsiniz.Yemek yediğiniz ortamda bazı şeyleri değiştirebilirsiniz. Örneğin, kâğıt peçete yerine kumaş peçete kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni tabaklar ya da servis altlığı kullanmayı deneyebilirsiniz. Genelde kullandığınız çatalbıçak takımını değiştirebilirsiniz. Tabağınızın hemen önüne bir vazo içinde çiçekler ya da alışık olmadığınız bir objeyi koyabilirsiniz. Dikkatiniz masada farklı olan bir şeye yöneldiğinde kendinize hemen Tamam daha ağır yemem gerekiyor, diye anımsatabilirsiniz.Bir ile üç dakika arasında sinyal verecek bir sistem kurabilirsiniz. Yemek yediğiniz ortamdaki bir objeyi değiştirmenin yeterli yararını görmediyseniz, belki de sinyal verecek bir sistem oluşturmanızın yararı olabilir. Her bip sesi duyduğunuzda çatal bıçağınızı bırakın. En azından 10 saniye bekleyin ve çatal bıçağınızı yeniden elinize aldığınızda kendinize ağır yemeyi hatırlatın.Birkaç lokma arasında su için. Su tek başına kilo vermek için büyülü bir etken değildir. Ancak yemek arasında birkaç yudum su içmek sizi yavaşlatacaktır.

Sıcak bir şeyler yiyin. Yeme plânınızda varsa, yemeğinize çorba ile başlamak yavaş yeme becerisini geliştirmenizi sağlar.Bedeninize dikkat edin. Karnınızın doyduğunu belirten sinyallere dikkat edin. Bedeninizin nasıl hissettiğine dikkat etmek sizi yavaşlatabilir.Saate bakın. Yemeğin başında ve sonunda saate bakın. Diyet defterinize ya da buzdolabının kapağına yapıştıracağınız bir not kâğıdına, normalde ne hızla yemek yediğinizi kaydedin. Daha sonra yavaşlamaya gayret ederek bu süreyi artırmaya çaba gösterin.Yeme alışkanlığınızda yapacağınız bazı düzenlemeler Fx15 form hapı ile zayıflama sürecinizi hızlandıracaktır.Diğer diyetlerde olduğu gibi Fx15 diyetlerinde de yeme alışkanlıkları çok önemlidir.Bu nedenle Fx15 diyetleriniz de yedikleriniz kadar yeme alışkanlıklarınızda çok önemli.

Zayıflama Resmi

Fx15 Hormona Yönelik Tedavide!

Günlük sütün bile buzdolabında ne kadar uzun süre dayandığı dikkatinizi çekmiştir. Etler hormonlu, tavuklar hormonlu, domatesler hormonlu, meyveler hormonlu. Sebzeler buzdolabında bir süre sonra çürüyor ama sertliğini kaybetmiyor. Doğal gıda neredeyse kalmadı. Doğal tarımla yetiştirilen ürünler bile, sanayi atıklarının zehirlerini taşıyor. Çünkü bu zehirlerin toprakla, suyla, havayla yayılışını denetleyemezsiniz.Hormonlar kilomuzu, yağ depolama hızımızı, açlığı, belli gıda türlerine aşermeyi ve metabolizmayı etkiliyor.Bu tür zararlı hormonların etkilerini en aza indirmek için Fx15 bitkisel kapsül desteği alabilirsiniz.Endokrin sistemimizi tüm enstrümanların akortlu olduğu, uyum içinde çalan bir orkestraya benzetebiliriz. Ama bu orkestradaki bir aletin bile akordu bozuksa ya da yanlış notadan çalmaya başlarsa müziğin ahengi bozulur, hatta diğer enstrümanlar da notayı takip etmekte zorlanır, değil mi?

Adrenal, tiroit, kortizol, ensülin gibi hormon isimlerine çoğumuz aşinayız. Ama bunların ve Fx15 kapsülün kilomuz ve sağlığımız üzerindeki etkilerini yeterince bilmiyoruz. Değişik kilo verme “tedavileri” ve ilaçları genellikle tek bir hormon üzerine odaklanır. Fx15 kapsül tek bir hormon üzerinde değil gereken bütün hormonlar üzerinde çalışır.Bozulan tek bir hormon dengesinin diğer hormonların dengesini de bozduğu ise bize söylenmez. Endokrin sisteminde Batı tıbbının “parça”ya yönelik tedavilerini uygulayamazsınız. Tek bir hormonu diğerlerinden ayırarak “tedavi” edemezsiniz.Hormonlarımız her şeyden etkileniyor.

Hormon dengemizi bozan şeylerden bazıları:

 • Beslenme tarzı (işlenmiş gıdalar, genetiği değiştirilmiş gıdalar, tarım ilaçları, hormonlu gıdalar vs.)
 • Çevresel faktörler (hava, su kirliliği, sağlıksız ortamlar ve ilişkiler, elektromanyetik kirlilik)
 • Uykusuzluk
 • Duygusal sorunlar
 • Stres

Bu tür etkiler bazı hormonların aşırı çalışmasına yol açıyor, bazılarını ise kış uykusuna yatırıyor. Yani dengesi bozulan tek bir hormon, diğer hormonların da dengesinin bozulmasına yol açıyor. Bu dengesizlik uzun süreli olursa sonuç fazla kilolar olarak bize dönüyor. Bu durumda  aşırı spor yapsanız ve çok az yeseniz bile bir süre için kilo kaybediyor ama sonra kaybettiğiniz kiloları hızla ve fazlasıyla geri alıyorsunuz.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Kışkırtan Yiyeceklere Hayır Diyin

Mutfağınızdaki yiyecek kışkırtmalarına engel olmak için şu önerileri uygulayın:

 • Sizi kışkırtacak şeylerden kurtulun. Mutfağınızdaki tüm dolapları açın ve olası ise diyetinize engel olacak ve programınızda yer almayan tüm yiyecekleri ya birine verin ya da atın. Yiyecek atmaktan endişelenmeyin. Bir şekilde ziyan olacak ya çöpe gidecek ya da vücudunuza. Bir başka seçenek de bu yiyecekleri dolabınızın en üst raflarına yerleştirmeniz. Aynı şeyi buzdolabınız ve buzluğunuz için de yapın.
 • Tabakçanağınızı yeniden yerleştirin. Bazı kişiler büyük tabak ve kâse kullandıklarında daha fazla yeme eğilimindedir. Illinois Üniversitesi Urbana Champaign Vakfı’nın yaptığı bir araştırma çerçevesinde verilen bir partide büyük kâse ve çorba kaşığı kullananlar, küçük tabak ve tatlı kaşığı kullananlara göre çok daha fazla dondurma yemişlerdir. Bu bilginin size yararı dokunacağına inanıyorsanız küçük tabaklarınızı rafların önüne yerleştirin, böylece onlara çok daha rahat ulaşırsınız.

Diğerlerini de düşünün. Mutfağı evin diğer bireyleriyle paylaşıyorsanız, kışkırtıcı yiyecekleri gözünüzün önünden kaldırmak için onların desteğine gereksiniminiz var. Her ne kadar evdeki herkesin ıvır zıvır yiyeceklerden kurtulmasının sağlık ve Fx15 ile diyet açısından büyük yararı varsa da buna zorlamak gerçekçi değildir. Fakat siz Fx15 form  hapı ile diyet yaparken bunlara dikkat etmelisiniz.Bu hususları göz önünde bulundurarak Fx15 ile daha hızlı bir zayıflama süreci geçireceksiniz.İşte yapabileceğiniz bazı şeyler:

 • Evdeki herkese, bundan sonra daha sağlıklı yiyecekler yiyeceğinizi söyleyin. İstemiyorsanız diyet yaptığınızı açıklamak zorunda değilsiniz.
 • Diğer yetişkinlerden yardım isteyin. Onların da değişmesi için ısrar etmek yerine, isteğinizi şöyle belirtebilirsiniz: “Bana yaparak yardımcı olabilir misin?”
 • Çocuklarınıza yapmayı niyetlendiğiniz değişimi bildirin. Onlardan izin almayın. Mutfağa neyin gireceğine onlar değil, siz karar vermelisiniz.
 • Yapmak istediğiniz değişikliklere karşı gelen kişiler varsa, diğer çözümlere de açık olduğunuzu belirtin. Bir açmaza sürüklenecek olursanız yeni öneriler için diyet danışmanınızla görüşün.
Zayıflama Resmi

Verdiğiniz Kiloları Korumak için Fx15 Kapsül

Bu sitede Fx15 diyet programını hazırlamadan bölümün bu sayfasına kadar okumayı sürdürdünüz mü? Lütfen bu basamağı atlamak için kendinizi kandırmayın. Kesin olarak istemediğiniz kilolardan kurtulmayı aklınıza koyduysanız, yeme alışkanlığı, diyet yapma ve kendiniz hakkındaki düşüncelerinizi de değiştirmeniz gerekiyor. Yalnızca belli adımları uygular, diğerlerini atlarsanız, kilo vermekte ya da verdiğiniz kiloları korumakta zorlanabilirsiniz. Daha sonra da kendinizi suçlarsınız. Bu işi beceremiyorum! Kilo vermeyi başaramıyorum!Bu konuyu bir düşünün: Hasta olsanız ve doktorunuz enfeksiyonu yenmeniz için size antibiyotik verse, yalnızca yarısını içerek iyileşmeyi bekleyebilir misiniz? Tabi ki hayır. Aynı şekilde bu programda da kestirmeden gitmeyi düşünmeyin. En etkin sonuca programı tümüyle uyguladığınızda varırsınız.

Fx15 form diyeti daha sonra hazırlamayı sürdüreceğiniz pek çok zayıflama programının ilkidir. Bu programlar sayesinde baltalayıcı düşüncelere karşı koyacak yanıtlarınızını hazırlarsınız. Bu programın her gününün bitiminde günün ödevlerini tamamlayacak bir program hazırlayacaksınız.Hasta olsanız ve doktorunuz enfeksiyonu yenmeniz için size antibiyotik verse, yalnızca yarısını içerek iyileşmeyi bekleyebilir misiniz? Tabi ki hayır.Aynı şekilde bu programda da kestirmeden gitmeyi düşünmeyin.Günler geçtikçe, pek çok baltalayıcı düşünce ortaya çıkacak. Ancak siz düzenli olarak Fx15 form hapı kullandığınız için bu düşüncelere karşı hazırlıklı olacaksınız. Danışmanlığını yaptığım diyet yapan kişiler tekrar tekrar bu programların yararlılığından söz ettiler. Programlar düşünce yapılarını değiştirmeye, baltalayıcı düşüncelere karşı koymaya ve kilo vermek için yapmaları gerekeni yerine getirmeye yarıyor. Bu programlar onların çok işine yaradı, size neden yaramasın?Beyninizde yankılanan minik bir ses zaman zaman size, Boşver programı her gün okumana gerek yok… nasıl olsa her şey denetiminde, diyebilir. Bu tekerinize çomak sokan diğer bir baltalayıcı düşüncedir. Fx15 zayıflama hapı her gün kullanmanız  için kendinizi yüreklendirecek bir başka kart hazırlamanız gerekebilir.

Zayıflama Resmi

Kalori İhtiyacınızı Fx15 Kapsül İle Frenleyin

Proteinler,omega3 ve vitaminler.Bu üç element ile kullanılacak Fx15 diyet kapsülü, kilo verme sürecinizde kan şekeri seviyenizi de uzun süre dengede tutacaktır. Yağ programı akli ve olduğunda kan şekerini dengede tutma yeteneğini de kaybediyorsunuz. Çünkü hücreleriniz ensüline karşı direnç kazanıyor ve bu da ensülin seviyenizin yükselmesine neden oluyor. Ensülin, hormonlar bölümünde göreceğiniz gibi bir yağ depolama hormonudur.Beslenmenizde üç elemente yer verdiğinizde ve  Fx15 kapsül kullandığınızda “ölü karbonhidrat  isteği duymazsınız. Ölü karbonhidrat yani abur cubur yediğimizde ensülin seviyemiz hızla yükselir, hızla düşer. Bu yüzden ne kadar çok beyaz un, şeker ve yağdan yapılmış gıdaları tüketirsek tüketelim bir iki saat sonra yine acıkırız. Ve yine canımız ölü karbonhidrat yiyecekleri çeker. Karnımızın çabucak acıkmasının nedeni kalori ihtiyacı değil, kan şekeri seviyesini dengede tutmamamızdır.Abur cubur yemek istediğiniz zamanlarda bile hiç kalori hesabı yapmadan muhakkak bu üç elementi de beslenmenize katın. Böylece kan şekeri seviyesi iniş çıkışlarını önlemiş olursunuz. Yani canınız börek çörek, tatlı çekiyorsa, muhakkak üç elementi de öğününüze ekleyin. Örneğin; bir yumurta, bir kâse yeşil salata, beş altı ceviz yiyin. Hatta bu gıdaları önce yerseniz, ne kadar canınız çekmiş olursa olsun, ölü karbonhidratları daha az tükettiğinizi fark edeceksiniz. Küçük bir dilim börek, çörek, tatlı yediğinizde canınızın çekmesi kendiliğinden geçecektir.

Yediklerinizin sizi beslediğini mi yoksa hormonal dengesizlik mi yarattığını anlamak için bedeninizin sinyallerini dikkatle takip edin.Bedeninizin  vereceği sinyallere göre Fx15 destekli diyetinizi şekillendirmek sağlıklı kilo vermenin altın kuralıdır.Her öğünden bir saat sonra nasıl hissediyorsunuz?Kendinizi doygun ve enerjik mi hissediyorsunuz? Yorgun ve aç mı hissediyorsunuz?İyi duygular içinde misiniz? Sinirli ve gergin misiniz?Bu sinyaller o öğünde yediğiniz gıdaların sizi besleyip beslemediği, doğru gıdaları alıp almadığınız konusunda bilgi verecektir.Bedeninizin bilgeliğine güvenin.