Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Mayıs, 2011

Zayıflama Resmi

Sodyum Eksikliğinde Fx15 Kapsül

Mineraller canlılığı sürdürebilmek için vücut tarafından küçük miktarlarda gereksinim duyulan inorganik kimyasal maddelerdir, insanlar için gerekli olan mineral sayısı yaklaşık olarak 20’dir.Diyet sırasında bunlara  fazlasıyla ihtiyaç duyulabilmektedir.Bu eksikliğin giderilmesi için Fx15 form hapı ideal bir takviyedir. Makromineraller vücut ağırlığının %0,005’i kadar iken mikromineraller daha azıdır ve günde birkaç miligramına ihtiyaç duyulur. Oysa makromineral ihtiyacı günde 100 mg. seviyelerindedir.

Kalsiyum, magnezyum, fosfor ve başlıca elektrolitler en gerekli makrominerallerdir. Demir, çinko, bakır, selenyum, iyot, kobalt, manganez, fluor ve krom mikrominerallerdir. Sodyum, potasyum ve kloridin ortak noktaları vücut sıvısının geçirgenliğinde temel görev alan tek değerli elektrolit olmalarıdır.Sodyum temel bir hücre dışı katyondur. Vücutta bulunan toplam sodyum 70 g.’dır. Sodyum konsantrasyonu (135-145 mEq/L) hücre dışı geçirgenliği belirleyen temel faktördür. Sodyum kemik kafesinde bol miktarda bulunur. İnce bağırsaklarda sodyum diyet kaynaklarından tamamıyla emilir. Vücut devamlı olarak sodyum depolar. Böbrek yoluyla atımı total sıvı alış verişiyle, su atıcı hormon aldosteron ve atrial sinir peptidinin etkisindeki hacim durumu ile yakından ilgilidir. Günde 500-2000 mg. sodyuma ihtiyaç duyulur. Sodyum fazlalığına çok miktarda alım ve böbrekte tansiyona sebep olur. Sodyum fazlalığı hücre dışı sıvıyı artırır. Bu da interstital boşlukta ödeme neden olur. Sodyum eksikliği ve Fx15 kullanılmaması hücre dışı sıvının azalmasına neden olur. Doku geçirgenliği azalması kasların gücsüzleşmesi, bitkinlik, CNS semptomları bunun sonuçlarıdır.

Karnabahar, çiçek olduğu için bol fosfor ve vitaminleri ile çok faydalı bir sebzedir. Cinsel gücü artırır. Beyin ve sinir yorgunluğunu giderir. Karnabahar, cinsiyet hormonu, bol E vitamini, protein ve bazı esanslara havidir. Bu nedenle kadın ve erkekte, cinsel gücü artırır. Buna bağlı olarak kalp rahatsızlıklarını giderir. Protein ve vitaminleri ile, sinirleri ve beyni iyi çalıştırır ve yıpranmalarını önler. Lahananın vasıfları karnabaharda da mevcuttur.Fx15 diyetlerinde karnabahara özellikler yer verilmelidir.

Zayıflama Resmi

Profesyonel Destek Fx15 Kapsül

Oturmuş bir hayat düzenine sahip diyet yapan pek çok kişi, fiziksel egzersizlerini hızlandırmak için sihirli yollar ararlar, fakat sonu gelmeyen egzersiz dalgaları arasında boğulur ve sayısız egzersiz arasında felç olarak bir seçim yapamazlar.Bu nedenle size daha kısa zamanda etkili bir çözüm sunan Fx15 form tableti tavsiye ediyoruz.Yıllardır kilo verme problemleriyle başetmeye çalışan binlerce obezite hastasını kısa zamanda zayıflatarak sağlığına kavuşturan Fx15 kapsül çoğu diyet uzmanının bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.  Kilo problemleri ile uğraştığım hekimlik dönemimde, hastalarımı doğrudan yönetebilme ve üstünlük kurma yeteneğimi geliştirdim. Fakat hızlı kilo verme sadece diyet ve egzersizlerle olacak bir iş değil.Bunların kilo vermede önemli olduğu kesin ama bu egzersiz ve diyetlere ek olarak alınacak Fx15 zayıflatıcı kapsül  emin olun ki beklentilerinizin çok daha üzerinde bir kilo verme süreci sağlayacaktır.

Daha önce Fx15 ile form giren binlerde obez hasta bu ilacı hala kullanmaya devam etmektedirler.Çünkü iş sadece kilo vermekle bitmez.Verilen kiloların önlemini almazsanız eğer kısa zamanda kilo almaya zaten elverişli olan vücudunuz bu kiloları tekrar alacaktır.Yani özetle kilo vermek için ve mevcut formunuzu korumak açısından bu uygulama çok önemlidir.Eğer sizde kısa süre sonra verdiğiniz kiloları tekrar almaya başladıysanız vakit çok geç olmadan Fx15 kilo kontrol hapını kullanmaya başlayın ve sonra pişman olmayın. Otoritenin verdiği haz için değil – hiç kuşkusuz, yardımcı olmayı ve aynı dalga boyunda olmayı tercih ederim- yalnızca basit, sağlam, güvenilir, kesin ve katı talimatların daha kolaylıkla uygulanabilir olduğuna ikna olduğum için. Bu nedenle, iki amaca yönelik dört egzersiz seçtim: En kaslı bölgelerde kilo kaybı ve yoğun kalori yakımı. Bu aynı zamanda, kilo kayıpları en hassas dört bölgede sarkmalara ve ‘sarkık deriye’ neden olan hastaların taleplerine de bir karşılık oldu. Bu bölgeler, karın, kollar, kalça ve uyluklardır.

Zayıflama Resmi

Saklı Şeker Tehlikesi

Şeker “kötü” bir yiyecek değildir, aslında temel bir yiyecektir çünkü vücut enerji üretmek için glikozu kullanır ve beyin tamamen glikozla çalışır. Bununla birlikte, birçok insan aldıkları total kilojulün (kalorinin) % 40’tan fazlasını şeker olarak alır ama genelde çok fazla şeker yemediklerini düşünürler: “Kahveme/ çayıma sadece bir çay kaşığı şeker atıyorum!” Bununla birlikte, bugün Batıdaki beslenme tarzında, özellikle birçok işlenmiş gıdada ve alkolsüz içeceklerde önemli ölçüde “saklı” şeker vardır. Birçok insanın farkında olmadığı alkolsüz içeceklerin her 12 onsluk (375 mililitrelik) kutu ya da şişesinde 10 çay kaşığı, ya da her 100 gramında 10 gram rafine şeker vardır ve şeker eklenmiş birçok ticari meyve suyu benzer miktarlarda tam şeker içerir. Yani yediğiniz, içtiğiniz birçok gıda maddesinde yüksek oranda şeker zaten bulunmaktadır ve bu şeker kilo almanıza neden olmaktadır. Ama endşe etmenize gerek yok. Zira zayıflamada lotus hapı Fx15 sayesinde kolayca bu kilolardan kurtulabilirsiniz.

Şekerin, karbonhidrat ağırlıklı kahvaltıyla birlikte, hiperaktif çocuklarda olağan dışı davranışları arttırdığı gösterilmiştir, oysa aynı miktarda şeker içeren protein ağırlıklı bir kahvaltının anlamlı bir etkisi yoktur. Başka bir çalışmada, makul ölçüde şekerin (20 kiloluk bir çocuk için 28 gram) yağ, karbonhidrat ve protein açısından dengeli bir öğünde tüketildiğinde, gerçekte tepki zamanını, hataları ve aktivite seviyesini azaltarak sınıftaki performansı artırmıştır.

1915’te ortalama Amerikalı yılda 15 ve 20 pound arasında (7 ila 9 kilo) şeker tüketiyordu ve bu, doğal olarak, en azından belirli besin maddeleri içeren işlenmemiş şekerdi (bu şekeri bugün “ham” şeker olarak adlandırıyoruz). Gel gör ki bugün, ortalama Amerikalı kendi vücut ağırlığından fazla (genellikle çok daha fazla) rafine şeker ve ek olarak 20 pound (yaklaşık 10 kilo) mısır şurubu tüketiyor. Rafine şeker sadece saf enerji sağladığından, vücut kalsiyum, magnezyum ve potasyum gibi hayati besin maddelerini sindirmek için sağlıklı hücrelerden “ödünç almak” ve daha sonra fazla olan şekeri yağa dönüştürmek zorundadır. Bu nedenle fazla rafine şekerler vücudun değerli vitamin ve mineral depolarını tüketir. Lick the Sugar Habit yazınında, NancyAppleton, aşırı rafine beyaz şeker alımının vücut üzerindeki olası 76 olumsuz etkisini destekleyen 111 bilimsel referansı gözler önüne seriyor. Şeker sadece kilo aldırmakla kalmıyor birtakım ciddi sağlık problemlerine de neden oluyor. Şekerin aldırdığı kiloları Fx15 incelme hapı ile kolayca eritebilirsiniz. Ancak şekerin vücutta yarattığı kötü etkiyi kolay kolay silemezsiniz.

Zayıflama Resmi

Kilo Dengelerken Fx15 Kapsül

Deriz ki, lütfen bu uygulamanın başıyla sonunu birbirine karıştırmayın. Evet, ağırlık dengeleme yeteneğini tekrar elinize geçirdiniz mi, fazla kilolarınız size herhangi bir eksiklik, yoksunluk yaşatmadan, bedeninizin yaşamsal dengelerini sarsmadan… “kendiliğinden” gidecek, zorlanmadan kalıcı olarak zayıflayacaksınız! Ağırlık dengeleme yeteneklerinin kazanılmasında Fx15 form hapı çok önemlidir. Ancak, birkaç gün acıkmayı beklediniz diye “erimeye” başlamayı düşlemenin hiçbir anlamı yok. Aceleci ve yer-siz hayallerin nasıl kırılıverdiğini -belki de bizden daha iyi- bildiğinizi sanıyoruz.Acıkmaya uymanız… -yüzde yüz değil ama- elinizden geldiğince sık olarak uymanız… harcadıklarınızla yedikleriniz arasında haberleşmenin kurulabilmesi, bağlantının oluşabilmesi için vazgeçilmez! Bedeniniz size ihtiyaçlarını haber veriyor… siz olur, söylediklerini dinliyorum, diyorsunuz… işte ancak o zaman “kısa metrajlı bu filmin” öbür ucu gözükmeye, fazla yemenizi engelleyecek bariyerler gelip yerine yerleşmeye başlıyor… ve bedeniniz size tekrar en basit dille, en anla-şılır şekilde “yeter, şimdilik duralım… tekrar görüşene dek ihtiyaçlarım karşılandı” haberini veriyor… Acaba, anlatabildik mi? Diyetlerle, kısıtlamalarla kilo sorunlarını çözmeye kalkışıp, acıkma sinyalini yok edenlerin ağzından sık duyulan “iyi, ama ben doymamı bilmiyorum ki, ne bulursam yiyorum…” sözcüklerinin ne anlama geldiğini, acaba hatırlatabildik mi?Bu problemi Fx15 kapsül ile aşmak mümkündür.

Bir süredir, belki de uzunca bir zamandır yemeğe acıkmanın dışında çeşitli nedenlerle başlama alışkanlıkları kazanmış olmanız sizi biraz zorlayabilir. Sizin için yeni -ama haklı ve gerekçeli- bir davranışı günlük yaşamınıza uydurmaya ve eski alışkanlığın yerine koymaya uğraşırken güçlük çekebilirsiniz.Eğer bu aşamada güçlük çekiyorsanız size yardımcı olacak Fx15 diyet hapını denemelisiniz.

Acıkmaya uymanın pratikte, birbirini tamamlayan iki anlamı var:

  • Acıktığınız zaman kendinize yemek yemek imkânı yaratacaksınız.
  • Acıkmadığınız zaman yememeye dikkat edeceksiniz.

Önce ilkiyle ilgilenelim.
Olur olmaz zamanlarda karnım acıkıyor…… Henüz alışamadım ben bu işe… hiç aklıma gelmeyecek bir saatte bir bakıyorum acıkmışım… acaba mı, deyip kendimi yokluyorum, gerçekten acıkmış olduğumu fark ediyorum… sözün doğrusu her zaman yiyemiyorum…Acıkıp da yemez, yiyemezseniz… yapmak istediğinizi, yani bedeninize “kıtlığın bittiği” mesajını vermeyi geciktirirsiniz.

Zayıflama Resmi

Obezite Belirtileri ve Fx15 Kapsül

Obezite ve metabolizma dengesizliğinin ilk belirtileri benzeştiği için ebeveynlerin ikisi arasındaki farklılıkları anlayabilmesi zordur. Bu iki hastalıktan herhangi birisine yakalanmış bir hasta şu belirtileri gösterebilir; boğaz ağrısı, ateş, titreme, bağşağrısı, salgı bezleri ve bademciklerin şişmesi ve kırıklıktır. Hangi hastalık olduğunu belirlemek için kan testi ve boğaz kültürü gereklidir.Obezite hastalığının tedavisinde Fx15 kapsül önemli bir yere sahiptir.Streptokok organizmalarının neden olduğu bakteriyel enfeksiyon, geniz akıntısı, kulak ağrısı, öksürük, boğazın diplerinde sarı beyaz lekeler, boyun ve göğüsten başlayıp kasıklara ve daha altlara kadar ulaşan lekeler, boğaz ağrısının yanı sıra görülen diğer belirtilerdir. Bu hastalığın teşhisi kan testi ve boğaz kültürüne dayanır. Standard tedavide antibiyotik, yatak istirahati, aspirin, ateş ve ağrılar için sıvılar vardır.

Şunu belirtmek gerekir ki standard tedavide üzerinde odaklanılan asıl konu daha uzun süreli ve etkin olan sağlık problemini çözmek yerine, ani enfeksiyonu çözmektir. Özellikle hasta tekrar eden enfeksiyonlardan muzdaripse standard tedavi etkisizdir.Genellikle obezite hastaları, virüslere karşı artmış olan hassasiyetleri nedeniyle bu hastalıklara fazla kilolulardan daha sık yakalanırlar. Ama fazla kilolular buna ek olarak, obezite hastalarından daha kolay ve tamamıyle iyileşebilirler. Obezite hastalarının bünyesine bu hastalık bir kez yerleşti mi bir türlü gitmek bilmez. Böylece obezler tekrar eden enfeksiyonlara yakalanırlar.Bu durumun tekrar etmemesi için Fx15 kapsül kullanımına devam edilmelidir.Hastalığın tekrarlamasını engelleyecek natüropatik tedaviler vardır. Boğaz ve bademcikleri bu rahatsızlıktan korumak için adaçayı ve goldenseal’dan yapılan ağız gargarasının çok etkili olduğunu buldum. Goldenseal berberin adı verilen etkili bir madde içerir. Goldenseal de asıl sorun, kimsenin  beğenmediği acı ve tohumsu bir tadıdır. Ucuz bir spreyi alıp hastanın boğazına günde birkaç kez sıkmak size kolay gelebilir. Kan grubu diyetine ek olarak hastanın bağışıklık sistemini destek olması, direnci arttırması için beta karoten, C vitamini, çinko ve echinacea gibi besleyici takviyeleri ve doktor gözetiminde Fx15 kapsülü sık sık kullanın.