Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arşivler Temmuz, 2011

Zayıflama Resmi

Fx15′ in İçinde Ne Var?

Ürün etiketleri yağ gramajının yanı sıra her biri yağ içeriği ile ilgili detaylı bilgi veren aşağıdaki cümleleri de içerebilir:

  • “Yağsız”: porsiyon başına yarım gramdan az. “Düşük yağlı”: porsiyon başına 3 gram ya da azı. “Azaltılmış yağ oranı”: % 25 düşük yağ, ya da 1/3 düşük kalori. “Light”: benzer ürüne göre % 50 daha az yağlı.
  • “Yağsız”: et, tavuk ve deniz ürünlerinde her 100 gramlık porsiyonda 4 gramdan azı doymuş yağ ve 95 miligramın altında kolesterol içeren toplam 10 gramdan düşük yağ.
  • “Tam yağsız”: et, tavuk ve deniz ürünlerinde her 100 gramlık porsiyonda 2 gramdan azı doymuş yağ ve 95 miligramın altında kolesterol içeren toplam 5 gramdan düşük yağ.

Yağ içeriğine dikkat etmek Fx15 ile daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır. Genelde ürün etiketleri bilgilendirici olmakla birlikte bazen deşifre edilmeleri zor olabilir. Bu etiketlerin en kafa karıştırıcı olanlar süt ve et ürünleri üzerinde yer alan “% 2 yağlı süt” ya da “% 90 yağsız” gibi bilgilerdir. Bu özellikle yağ tüketiminizi % 20’ye indirmek istiyorsanız oldukça anlaşılmaz bir bilgidir. Bu1 tiir etiketler beni gerçek yağ gramlarını saymaya iter çünkü bu yüzdeler düşündüğünüz şeyleri ifade etmezler. Ben günlük % 20 yağ tüketimi tavsiye ettiğimde her gün tükettiğiniz toplam kalorilerin % 20’sinin yağ olmasından bahsediyorum. Fakat bu esnada Fx15 form hapı kullanımına devam edilmeli. Fx15′ in içindekiler sizin bunu başarmanıza yardımcı olacaktır.

Fx15 in içinde ne var

% 2 yağlı bir süt bunu ifade ederken kalori yüzdesinden değil ağırlık yüzdesinden bahseder. Böylece yağın sütün ağırlığının yalnızca % 2’si olduğu doğruysa da, sütün % 90 sudan oluşan kalori yüzdesi oldukça farklıdır. Buzdolabınızda 1 litrelik % 2 yağlı sütünüz bulunuyorsa etiketini kontrol ettiğinizde tek bir porsiyonun 120 kalori civarında olduğunu ve yağ kalorisinin 45 civarında olduğunu göreceksiniz. 45 kalori yağ toplam kalorilerin % 37,5’ini oluşturmaktadır. Belki de tam yağlı süt olan % 3,5 yağlı süt ile % 2 yağlı sütün bu kadar çok tüketilmesinin nedeni insanların ne içtiklerini tam olarak anlayamamasıdır. Yağsız süt (kalorilerinin % 5’inden azı yağdır) ve % 1 yağlı süt (kalorilerinin % 20’si yağdır) daha doğru seçeneklerdir. Süt ve süt ürünlerinin Fx15 ile desteklenmiş diyetlerde tüketimi uygun görülmüştür.

Zayıflama Resmi

Fx15 Kullanım İlkeleri

En etkileyici sonuçlar en şişman altı kadında sergilenmiştir. Dönem boyunca Fx15 kullananlar ekstra 41000 kalori tüketimine rağmen (günde ortalama 295 kalori) onlar da 2 kilo vermişlerdir. Üstelik iyi bilinen ve sıkça tekrar edilen 3.500 kalorinin yarım kilo yağa eşit olduğu bilgisine göre bu kadınlar 2 kilo kaybetmeyip, 5 kilo kazanmış olmalıydılar (41000/3.500). Herhangi bir kalori sizi şişmanlatmaz, bu işi yağ kalorileri yapar. % 20 yağ rejimlerinde kadınlar normal günlük % 37 yağ tüketimlerine göre 26 gram daha az yağ tüketmekteydi.

Burada işe yarayanın Amerikan Beslenme Gazetesi Ocak 2002 sayısında yer aldığı gibi herhangi bir yüksek karbonhidrat, düşük yağ rejimi olmadığını vurgulamalıyım. Hepsi şişman ve obez olan 27 kadın ve 12 erkek, beslenme müdahalesinin 6 ay öncesinde ve sonrasında incelendikleri 3 grupluk bir araştırmaya tabi tutulmuşlardır.

Bir grup yaklaşık % 36’lık yağ oranı ile ve Fx15 yardımı ile normal beslenmesini sürdürmüş, diğer iki grup günlük yağ tüketiminin % 25’ini karbonhidrat ile değiştirmiş, bu gruplardan biri yalnızca basit karbonhidrat tüketimini artırırken (toplam kalorilerin % 1934 arası) diğeri lif bakımından zengin kompleks karbonhidrat tüketimini artırmıştır (toplam kalorilerin % 2133 arası). Tüm gruplardan kalori alımında bilinçli olarak azaltmaya gitmemeleri istenmiştir.

Altı ay sonunda yalnızca kompleks karbonhidrat tüketimini artırmış olan grup Fx15 desteği ile ortalama 4 kilonun biraz üstünde kaybetmiştir. Yağı basit karbonhidratlarla ikame eden gruptaki sekiz kadın ve altı erkeğin yağ

Fx15 kullanım ilkeleri

 tüketimi toplam kalorilerinin % 36,5’inden % 20,2’sine indirilmiş (ki bu yaklaşık yağı kompleks karbonhidratla değiştirmiş olan grubun yağ alımlarındaki azalmadan % 36,0’dan % 24,6’ya biraz yüksektir) olmasına rağmen kilo kaybı gerçekleşmemiştir. Bu nedenle “yüksek lif “düşük yağ”dan daha önemlidir ve benim de özellikle lif bakımından zengin kompleks karbonhidratları vurgulamamın nedeni budur.

Zayıflama Resmi

Fx15 Üzerine Yapılan Araştırmalar

UCSD Tıp Fakültesi araştırmacılarının yaptıkları kısa süreli çalışmalar ışığında, lifin ve Fx15 diyet hapı‘ nın kalp hastalıklarına etkisi üzerine bulguları beslenmeye lif eklenmesine bağlı olarak kan yağı seviyelerindeki gelişmeyle açıklanabilir (Bu çalışmaların lif hapları hakkında değil gıdalardaki gerçek lif ile ilgili olduğunu unutmayınız). Günde yalnızca 56 gram ek lif, kolesterolü, özellikle LDL kötü kolesterolü 1015 mg/dl civarında düşürür ki bu da ortalama LDL kolesterol seviyesinin % 10’una mukabildir.

Fx15 etkisini gösteren oldukça fazla araştırma bulunmaktadır. Özellikle Amerikan Beslenme Gazetesi 1991 sayısında yayınlanan bir araştırma yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı beslenmenin kilo alımını imkansız hale getirdiğini açıklamıştır. Chicago Illinois Universitesi’nde araştırmacılar vücut yağı ve kilo üzerindeki etkisini görebilmek için 20-48 yaşlarında, 1844 arası BMI değerine sahip 18 kadını yirmi hafta boyunca % 20’si yağdan oluşan beslenme programına tabi tutmuştur.

Deneklerin tüm yemekleri üniversitenin Beslenme ve Metabolizma Araştırma Laboratuvarı’ncla, beslenme uzmanları tarafından hazırlanmış, böylece gıdalardaki yağ ve kalori miktarı kontrol altında tutulmuştur. 1 gram yağın 9 kalori, 1 gram protein veya karbonhidratın ise 4 kalori içerdiğini göz önüne alırsak, yağ azaldığında kalori miktarını sabit tutmak için alman diğer gıdaların miktarını epeyce artırmanın şart olduğu aşikardır.

Fx15 üzerine yapılan araştırmalar

Yirmi haftalık süreç içinde araştırmacılar düşük yağlı beslenmede ve Fx15 kullanımında  kilo alınmadan ne kadar kalori tüketilebileceğini görmek için gıda ve kalori alımını artırmaya devam etmiştir. Ancak kilo alımı olmadığı gibi, kadınlar bu dönemde normale göre ortalama 27.000 kalori fazla tüketmiş olmalarına rağmen kilo vermeyi de engelleyememişlerdir. Yirmi haftanın sonuna doğru kadınlar günde ortalama 350 kalori fazla tüketirken ortalama 2 kilo kaybetmişlerdir.

Zayıflama Resmi

Yağ Depolamaya Karşı Fx 15

Bu araştırmada liflerin etkisi diğer toplam kalori, toplam yağ tüketimi de dahil olmak üzere tüm beslenme etkenlerinin dışında incelenmişti. Bu beslenme şeklinde Fx15 bitkisel kapsül kullanımı esastır. Bu nedenle günlük yağ tüketiminizi azaltmasanız bile meyve, sebze, baklagiller ve lif bakımından zengin tahılların tüketimini artırabilirsiniz. Bölümün başında size önerdiğim yarım kase fasulye salatası veya 3 dilim tam tahıllı ekmek, bir kase tahıl ezmesi, bir kase çilek veya yaban mersini, bir portakal veya bir greyfurt, 2 iri armut ya da 3 küçük kivi size 6 grama yakın lif sağlayabilir.

Yüksek karbonhidratlar ve yüksek lif içeren bir beslenmenin kolesterolü düşürmesinin yanı sıra birkaç gün içinde ensülin duyarlılığını artırdığı ve kandaki ensülin seviyesini düşürdüğünü gösteren birçok çalışma bulunmaktadır. Bu çalışmalar gösteriyor ki Fx15 zayıflama konusunda en iyi takviye. Metabolik form için tüm bu ölçümlerdeki gelişmelerle kanser ve kalp hastalıkları nedeniyle ölüm riskinin düşmesi anlamlıdır. Bu yüzden size “yiyin” diyorum.

Ne zaman meyve, sebze ve tahıl tüketimini artırmanız tavsiyesinde bulunsam şu soruyla karşılaşırım: “Kilo almaz mıyım?” Cevabım “Hayır”. Öncelikle insan vücudunun yediğiniz yüksek karbonhidratları yağ hücrelerinizde depolamak üzere dönüştürmesi oldukça zordur. Karbonhidratlar kısa süre içinde enerjiye dönüşme eğiliminde olup depolanmazlar, depolandıklarında da temel olarak yağ değil, kaslarınızda karbonhidrat olarak depolanırlar. Bu depolanan yağlar Fx15 yardımı ile rahatlıkla eritilebilir.

Yağ depolamaya karşı fx15

Metabolik deneylerde vücuda tek bir seferde 2.000 kalori gibi fazla karbonhidrat yüklendiğinde bile çok azının hücrelere gittiği gözlemlenmiştir. Bu durum vücudun hücrelerde kolaylıkla depolamaya yatkın olduğu yağların durumunun tam tersidir. İkincisi karbonhidratların metabolizmayı harekete geçirme etkisi bulunur. Bu “ısı etkisi” yakılan ek kalorilere neden olur. Çok az istisna dışında fazla bile tüketsek ve hatta bu “fazla” tüketimi epey bir süre devam ettirsek bile yüksek karbonhidratlı beslenme nedeniyle kilo almayız.

Zayıflama Resmi

Düzenli Kilo Vermede Fx15 Yardımı

Düzenli ve sağlıklı kilo vermede etkili Fx15 zayıflama hapları ile kilo vermek çok kolay hiç görülmeyen zayıflatıcı kapsül Fx15 sayesinde artık obezite tehlikesine karşı korunmak çok kolay, İstemediğmiz kiloları saklamak yerine artık özgürce ortalığa çıkartabiliriz. Çünkü Artık Fx15 sayesinde saklayacak kilolarımız olmayacak, Fx15 yararlarını saymakla anlatmak mümkün değildir. Fx15 kullanıcılarından detalı bilgileri alabilirsiniz.  Kronik hastalıklarda albümünine, kırmızı hücrelere ve dışkılara rastlanılır.

Bu dışkılar kanalları kaplayan hücrelerden oluşmuştur. Açık ya da jöle gibi, balmumu ya da kan renginde olabilirler. Toksinler yavaş yavaş nefron denilen kanala doğru inerken, zehirli maddelerin konsantrasyonu artar. Kanalın sonunda (buna iç nefron denir) toksinler o kadar konsantre olabilirler ki iç nefronu tahrib ederek ölüme bile yol açabilirler. Bu tür bir hastalığa tutulmuş bir kimsenin bedeninde kabarcıklar da kanallar da mahvolabilir. Kanallar basit hücrelerden oluşan bir tabakayla kaplıdır.

Damarlar çok ince olduğundan birinden öbürüne bir şeyin karışması çok kolaydır. Kimi zaman damarlarda toplanan zehirli maddeler öyle yüksek oranlara çıkar ki damarın iltihaplanmasına neden olabilir. O zaman damarın bu bölümündeki kan pıhtılaşır ve böylece ortaya flebit denilen hastalık çıkar. Pıhtı yerinden kopup bir kan damarının ağzını tıkayabilir o zaman da bir enfarktüse neden olur. Bu tıkanma o yüzeyin nekrozuyla (ölümüyle) sonuçlanır. İdrar titiz bir biçimde incelendiğinde zehirlenmenin özelliği ortaya çıkarılabilir. O zaman bir rejim önerilir, böbreklerin üzerindeki ağır yük yavaş yavaş kaldırılır.

Böbrek hastalıklarına karşı uygulanan en eski ilaç aksiyomdur. Bu tedavide hastaya su, çorba, meyve suyu tavsiye edilerek bu sıvıların zehirleri alıp götürmesi beklenirdi. Bu zehirlerin çoğu asit olduğuna göre bunun panzehiri olarak alkalinler verilmekteydi. Eğer hasta istenen düzeyde su içemiyorsa sıvı, başka yollarla bedene aktarılırdı. Araştırmalarıma göre tuzun dışındaki böbrek rahatsızlığına yol açıcı nedenlerin başında protein, karbonhidrat gibi besinlernin kötü bir biçimde hazmedilmesi gelmektedir. Bu teşhise varmak için derinlemesine araştırma yapmaya gerek yoktur.