Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Anti Aging ve Fx15

Bu yazı 03 Temmuz 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Deniz yosunu ve yumurtadan oluşan kuvvetli bir kahvaltıdan önce Miura bir an için kendisine 1904 doğumlu olduğunu hatırlatan boynunu köprücük kemiği incinmesi nedeniyle hâlâ hassas sakınarak salon egzersizlerini yapar.Bu egzersizlerin yanı sıra Fx15 kapsül kullanan bu hastalar kısa zamanda egzersizlerle beraber zayıflamaya başladı. Kırlaşan Japonya’nın modeli haline gelen bu adam geçen yıl doksan dokuz yaşında Mont Blanc’da kayarken yaptığı gibi silkip atarak ağrıda kurtulur. Bir Tokyo dakikası içinde iki millik günlük yürüyüşünü yapmak için kapının önündedir.Sadece yürüyüş yapmak yeterli olmadığı için aynı zamanda Fx15 bitkisel kapsül kullanmak da gerekir.

1981 yılında Afrika’nın en yüksek zirvesi olan Kilimanjaro’ya tırmanan en yaşlı adam olan ve gelecek yıl İtalya Alplerine çıkmaya hazırlanan Miura, “Kendimi hâlâ iyi hissediyorum” diyordu. “Benim öyle şaşacak bir yanım yok ama… oğlum sahiden inanılmaz.” Oğlu ise, Mayıs 2003’te Everest Dağı’nın zirvesine ulaşan en yaşlı erkek olan yetmiş iki yaşındaki Yuichiro Miura’dır.

Bu bölümü, fiziksel başarılarıyla hepimizi şaşırtan, seksenlerinde ve doksanlarında hâlâ demir pompalayarak, sörf yaparak, triatlonlarda yarışarak rekorlar kıran, insan vücudunun ana babalarımızın ve dedelerimizle ninelerimizin hayal bile edemeyeceği şeyleri yapabileceğini gösteren yaşlı insanların hikayeleriyle doldurabilirim. Dostlar ve tanıdıklar sağlıklı yaşlanma üzerine yazdığımı öğrenince, beni Amerikalı süper yaşlılarla tanışmaya ve onların yaptığı güç yogası, dans maratonu ve diğer olağanüstü kahramanlıkları izlemeye davet ettiler.

Bütün bunlar anti aging tutkunları için etkileyici ve ilgi çekici olabilir ama bu bölümde söyleyeceklerim için yüzeysel kalırlar.Asıl olan sağlıklı yaşamak ve Fx15 kapsül ile zayıflamaktır. Ben sıradan yaşamlarla ve dağlara tırmanmayı planlamıyorsak da hele dağlara tırmanmayı planlamıyorsakfiziksel aktivite ve yaşlanma hakkında bilmemiz gerekenlerle ilgileniyorum. Geleneksel kültürlerde, vücudu forma sokan şey günlük yaşamda yapılan faaliyetlerdir. Örneğin, Okinavva’da tanıştığım sağlıklı yaşlılar maraton koşmuyorlardı; elleriyle toprakta çalışıyorlar, odun kesiyorlar, su taşıyorlar, yabani bitki toplamak için dağlara çıkıyorlar, denize ağ atıyorlar ve bütün yaşamları boyunca yürüyorlar, yürüyorlardı.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları