Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Arzu Ettiğiniz Ağırlığa Fx15′ le Ulaşın

Bu yazı 08 Kasım 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Çevre ısısının her 10°C düşüşünde enerji gereksinimi %5 artar, aksinde azalır. Fx15 bitkisel kapsül kullanılarak vücut cüssesi değişik bireylerin enerji gereksinmeleri de bulunabilir. Ancak bireyin ağırlığı olması gerekenden %25 daha fazla ise (BKI 25 üstünde) daha önce belirtildiği şekilde düzeltme yapılır.

Arzu ettiğiniz ağırlığa fx15 le ulaşınGebelikte bazal metabolizmanın hızlanması ve emziklilikte süt salgılanması ayrıca enerjiyi gerektirir. Yalnız gebelik döneminde zayıflamak için fx15 kapsül kullanılamaz. Gebelikte bazal metabolizmanın hızlanması yanında fiziksel hareketler azalırsa toplam enerji gereksinimi değişmeyebilir. Bu nedenle gebe kadınların günlük enerji gereksinimi, gebelik süresince arzu edilen ağırlığa ortalama 12 kg eklenecek şekilde ayarlanır. Fakat bu ayarlama sırasında fx15 kapsül kullanılamaz. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için “fx15 ağırlık çalışması bilgilendirmesi” adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Normal kilodaki gebeler için günlük ilk 3 aylık dönemde 85, ikinci 3 aylıkta 285, üçüncü 3 aylıkta 475 kkal (0.35, 1.2,2.0 MJ) önerilir. Emziklilikte günlük salgılanan ortalama 769 g kadar sütün enerjisi karşılanmalıdır. Alınan yiyeceklerdeki enerjinin süt enerjisine dönüşmesi ortalama %80 civarında olduğu için emziklilik için günde ek 505 kkal (2.1 MJ) önerilir.

Yitirilen ağırlığın tekrar kazanılması ek enerji gerektirir. Bir g ağırlık kazanımı için 5 kkal (21 kj) ek alınmalıdır. Diyet düşük posalı olduğunda %23 azaltılır, yüksek posalı olduğunda %46 ek yapılır. Gebe, emzikli, çocuk ve ergenlerin enerji gereksinmeleri bu kadar değildir. Hamile ve emzirme döneminde olmayan bayanlar için fx15 kullanmak uygundur.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları