Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Aşırı İştahın Bastırılması için Fx15

Bu yazı 15 Eylül 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Mikrobiyolojik tedavi, bağırsak sanitasyonu için bütünleyici konseptin bir bileşenidir. Prof. Enderlein tarafından temeli atılmış pleomorfîzm (çok biçimliliksin temelinde “dönüşüm” düşüncesi bulunur. Burada durumlar ve mikroplar ile savaşılmaz; aksine güç harcanmadan bunların floradaki dengeleri değiştirilir. Şöyle ki; mantarlar ve virüsler temelde “nefret edilesi” organizmalar değildirler. Sadece doğal görevlerini unutarak, bağışıklığı zayıflamış yapıların çözülmesine yol açarlar. Bağırsaklarda biriken toksinler aşırı kiloya sebep olabileceği için fx15 kullanmak gerekebilir.

Aşırı iştahın bastırılması için fx15Homeopatik maddelerin yardımı ile bağırsaklardaki mikrobik ortamın, normal bağırsak florası lehine değiştirilmesi olanağı doğar; böylelikle maya mantarları yok edilmeden (savaşılmadan) azami ölçüde azaltılır. Geleneksel akademik tıp tedavisi ile kıyaslanırsa, ek olarak ortaya çıkan ve belli bir yük oluşturan mantar parçalanma ürünlerinin olmaması da, en önemli avantajıdır. Bu avantajların arasında fx15 kapsül kullanımı da mevcuttur. Düzenli olarak fx15 kilo verdirici kullanmak size avantaj sağlayabilir. Bu avantajı kaybetmemek için düzenli olarak fx15 kullanmalısınız.

Karında yer alan bağırsakların, duygusal beyin olduğu son yıllarda artık modern tıp tarafından kabul edilmeye başlanmıştır. Bugün bağırsaklar tarafından pek çok hormonun üretildiği bilinmektedir. Bunların içinde en önemli olanlardan birisi de serotonindir ve en fazla bağırsaklar tarafından salgılandığı ispat edilmiştir. Açlık, fizyolojik olarak tükenmiş bir durumda iken, besin isteğinin artmasıdır ve bir yoksunluk belirtisine dönüşebilir. Vücudumuzdaki beslenme işlemi, duyusal olarak iştah veya açlığı algılamamızla başlar. İştah ve açlık aynı şey değildir. Fakat aşırı iştahın bastırılması için fx15 kullanmak ideal bir yoldur. Duygusal dalgalanmalar içinde olduğumuz zaman besinlere saldırırız. Çünkü doyum ağızda başlar. İştah duyuların besin isteği iie uyarılmasıdır ve bir seçicilik gösterebilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları