Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Aşırı Kilo Sorunlarına Bağlı Hastalıklar

Bu yazı 25 Haziran 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Kilo vermek sizin elinizde. Sizlere fx15 kapsülleri ile destek vermeye çalışacağız ancak zayıflamayı başarmak size kalmış. Sağlıklı bir fiziğe gelmek ve aylarca bu formda kalmak fx15 kapsüllerini kullanarak sağlanabilir. Fx15 kapsülleri diyeti sağlığınız açısından çok önemlidir.

Surgeon general 20 yıl gecikmişti. 11 Eylül saldırılarında 2.750′ si new yorklu olan yaklaşık 3.000 kişi hayatını kaybetmişti. Aynı  yıl, 400.000 Amerikalı obezite salgınının kurbanı olmuştu ki bu, ticaret merkezi kulelerinin yıkılmasında verilen kayıp sayısının 145 katma eşitti. Gerçekte 2001 yılı, genç yaş içindeki salgın belasının bir anahtar yılıydı.

Birleşik devletler’de ilk kez kötü beslenmeye ve hareket eksikliğine bağlı olan ölü sayısı tütünden kaynaklanan sayıyı aşmıştı. Ve aşırı kilo sıkıntısı ilk sırayı alıyordu. Bu, henüz yavaşlamaya hazır olmayan bir eğilimdi. Zayıflama hapı fx15 ile başarılı sonuçlar almak mümkündür. İsteaşırı kilo sorunlarına bağlı hastalıklarnilen kiloya gelebilmek için fx15 kapsülleri kullanılmalıdır. Aşırı kilolara fx15 kapsülleri yardımcı olacaktır.

Gerçekte, CDC araştırmacısı ali mokdad tarafından yapılan ve saygın bir yayın organı olan amerikantıp derneği dergisi’ nde yayınlanan bir inceleme, gelecek on yıl içinde nüfusun yaşlanmasıyla birlikte, doğrudan doğruya aşırı kilo sorunlarına bağlı ölüm oranlarında ciddi yükselişlere ulaşılmak zorunda kalınacağını doğruluyordu.

Demek ki, sonuç itibariyle obezite birleşik devletler’ de birinci ölüm nedeniydi. İnceleme, duygularımızın radarlarından tümüyle habersiz ve medyanın değerlendirme ölçülerinden yoksun oluşumuzu çok şaşırtıcı bir şekilde ortaya koymaktaydı.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları