Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Aşırı Yeme İsteği ve Fx15

Bu yazı 02 Nisan 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Aşırı yiyen her insan onları milyonlarca kez duymuştur: zayıflama öğütleri. Diyetinize sadık kalmak, sürece kendinizi adamak, ne olursa olsun onunla kalmak, kendinizi “sadece yapmaya” eğitmek zorundasınızdır. Bununla birlikte bu tür öğütler sadece kaygınızı artırır; eğer kalıcı bir biçimde kendiniz için var olabilseydiniz, daha en baştan çok yiyen biri olmazdınız.

Aşırı yeme bazıları tarafından benliğe düşkünlük olarak görülse de, aslında benliğin derin bir reddidir. Bir kendine ihanet ve kendini cezalandırma anıdır ve kişinin kendi sağlığına bağlılığından başka her şeydir. Kişi eğer kendine hakim olamuyorsa yapması gereken yediği halde kilo vermeyi sağlamaktır. Mesela bunu ya spor ile başarabilir yada fx15 yosun haplarını kullanarak başarabilir.

Sağlıklı bir şeaşırı yeme isteği ve fx15kilde zayıflamak için mutlaka fx15 kapsüllerinin desteğini almalısınız. Fx15 kapsülleri sayesinde istediğiniz forma kısa sürede kavuşabilirsiniz. Ancak düzenli kullanmaya özen göstermelisiniz. Değerli zamanlarınızı fx15 ile geçirin ve her zaman formda kalmayı başarın. Forma girmenin ve sağlıklı yaşamanın sırrı kesinlikle fx15 yosun haplarıdır.

Eğer önceden tutarlı bir biçimde kendinize bağlı kalamadıysanız, neden bir diyete bağlı kalasınız ki? Yiyecekle ilişkiniz, hayatınızdaki her şey gibi kendinizle ilişkinizin bir yansımasıdır. Kendinize karşı temel sadakatsizliğinizi ele almadıkça, bir diyete sadık olabileceğinizi düşünmek için hiçbir neden yoktur.

Kendinizle temel ilişkiniz iyileşmedikçe, yiyecekle ilişkiniz nevrotik olmaya mahkûmdur. Zayıflama sürecine ne kadar bağlı kalırsanız kalın, kendinden nefretin bilinçaltı zihninizin dibinden devasa bir güçle yükselerek kendini ispatlamak istediği o anlar her zaman gelecektir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları