Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Aşırı Yeme Tedavisi

Bu yazı 21 Aralık 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 kapsül kullanmadan zayıflamaya çalışan bir obezite hastasının depresyonu yedi yıl süre ile remisyonda kaldı. Ancak, ilk çocuğunun doğumunu takiben, oldukça depresifleşti ve içgörü odaklı terapi için bir terapistle yedi ay görüştü.

Bu tedavi sürecinde, tıkınırcasına yeme davranışlarının başlangıcının ergenlik dönemindeki aile bağlamıyla ilintili olduğuna ve o dönemde yemenin bir kendine bakma şekli haline geldiğine yönelik anlayışını geliştirdi. İçgörü odaklı terapi, depresyonuna iyi gelmesine ve aşırı yemesinin kökenini anlamasına yardımcı olsa da tıkınırcasına yeme epizotları devam etti. Aşırı yeme kaynaklı kilo problemleri için fx15 form hapı kullanımı uygundur.

Yakın zamanda, Ellen yeme problemleri için yardım aramış, ama sigorta şirketi “aşırı yeme” tedavisini karşılamayacağını bildirmişti; tedavi için cebinden ödemenin getireceği harcama konusunda kaygılıydı. İlanımıza, bedelsiz terapi vaat edildiği için cevap vermişti. Daha hesaplı bir zayıflama yöntemi arıyorsanız fx15 kapsül kullanmanız uygun olacaktır.

Aşırı yeme tedavisiEllen, metrapolitan banliyölerde doğmuş ve yetiştirilmişti. Bir ev hanımı olan annesi, yetişkinliği boyunca obezite ve depresyon ile mücadele etmişti. Obezite ile mücadelede en büyük yardımcınız fx15 kapsül olacaktır. Büyük bir şirkette satış elemanı olarak çalışan babası, on yıl önceki bir kalp krizini takiben gerçekleşen başarılı bir tedaviye kadar aşırı alkol kullanan biriydi. Onun da kilo problemi vardı.

Ellen’ın her iki ebeveyni de halen hayatta, ama sağlıkları pek iyi değil. Onları her hafta ziyaret eder ama daha sık telefonda konuşur. Ellen’ ın aynı zamanda eyalet dışında yaşayan bir erkek kardeşi var ama onunla düzenli olarak iletişime girmez çünkü “fazla ortak bir şeyleri yok”.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları