Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Aterom Plakları ve Fx15 Diyet Tabletleri

Bu yazı 11 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 diyet kapsülü kullanırken asla unutmayın, hem kolesterolü yüksek hem de düşük olan insanlarda aterom plakları aynı yapıda, aynı özellikte ve aynı oranlarda biyokimyasal, fiziksel bileşenler içerirler. Aterom plaklarında yaklaşık yüzde 3 kolesterol, yüzde 50 kalsiyum ve yüzde 47 makrofaj (lökosit) kalıntıları vardır.

Normal kolesterol seviyesinde görülen kalp krizleri istatistiklere yansıtılmadı

Fx15 zayıflama hapı kolesterol konusunda asıl sorun şu: Normal kolesterol düzeylerinde görülebilen damar sertliği ve kalp krizleri, yüksek kolesterolü risk olarak gösteren binlerce araştırma istatistiklerine gerçek oranlarda yansıdı mı?

Normal kolesterol düzeylerinde oluşan damar sertliğine bağlı geçirilen kalp krizleri, söz konusu kardiyologların söz ettiği dünyaca ünlü araştırmalara (gerçek anlamda) dâhil edilseydi, bugün kolesterol risk faktörü olarak karşınıza çıkamazdı! Arzu ederseniz bir istatistik uzmanına da sorabilirsiniz, istatistik tekniği açısından böyle bir durum gerçekten mümkün değil!

Kalp cerrahlarına da sorabilirsiniz. Kalp krizi geçirmiş olan insanların kolesterol değerlerini, yani kalp krizi geçiren insanların yarısının kolesterolünün normal düzeyde olduğunu onlar çok daha iyi bilir!

Fx15 tableti ile kısaca, çok önceden önyargılı olarak yapılmış sözümona bilimsel çalışmalarda “kolesterol yüksekliği, yumurta ve kalp hastalıkları” gibi konularda bile istatistiksel olarak son derece anlamlı sonuçlar bulmanız mümkündür. Bu istatistik aldatmacayla uzun yıllar yumurta ve içindeki kolesterol suçlandı durdu.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları