Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Başarılı Zayıflamanın İlk Kuralı

Bu yazı 29 Şubat 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Sağlıklı zayıflamanın ilk kuralı doğru tercihler yapmaktır. Kulaktan duyma asılsız diyet haberlerini dikkate almadan doğru yolu bulmatır. Mesela sizlere önerebileceğimiz fx15 kapsüllerini deneyebilirsiniz. Fx15 kapsülleri ile sağlıklı zayıflamak mümkündür. Kısa sürede zayıflamnız açısından aynı zamanda sağlık açısından en yararlı zayıflama kapsülüdür.

Ama bu akıl ve iman, aynı zamanda her türlü hareketinden mesul olma sorumluluğunu da ona yüklemektedir. O her şeyi öğrenmek zorundadır. Yeme içmesinden tutun da çevresini ve eşyayı kullanmasına varıncaya kadar her bir hareketi, her bir davramşı öğrenmekle mükelleftir.

Zayıflama hapı fx15 kullanımı sürecinde kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz.  Fx15 haplarının kullanımını sadece öğrenmek de yoktur onun görevleri arasında. Kendisine verilen sınırsız arzu ve ihtiraslarını kontrol altında tutmak da görevleri arasındadır.

Bir hayvan için hbaşarılı zayıflamaaram ve helal yoktur. Onun haram ve helalleri (yani yediğinde ona zarar verecek, onun bünyesinde değişikliğe yol açacak, onun tabiatında tahribata ve mutasyona sebebiyet verece şeyleri zaten yemez) doğal olarak onun programına yüklenmiştir.

Hayvan bu hazır program çerçevesinde hareket eder aslında, insan ona müdahale edip de bu programına aykırı bir durumu dayatmadıkça bu programım sağlıklı bir biçimde sürdürür. Mesela deli dana hastalığı, et yemesi haram (beslenme programına yazılmamış) olan bir hayvana, insanların küspesine sakatat ve benzeri et türevlerini katıp yedirmeleri neticesinde ortaya çıkmış yapay bir durumdur.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları