Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Beden Sağlığı : Fx15 ile Fiziksel Aktivite

Bu yazı 23 Aralık 2009 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Hareketsiz bir yaşam sürüp de sağlıklı yaşlanma yaşamak belki mümkün olabilir, ama fx15 ile zayıflamak isteyen bir birey için olası değildir. Yaşam boyu fiziksel aktivitenin korunması ile başarılı yaşlanma el ele gider.

MacArthur Vakfı’ nın Amerika’ da Yaşlanma Araştırması sonucunda bulup 1998′ de Successful Aging [Başarılı Yaşlanma] kitabında açıkladığı gibi, bu en güçlü bağıntılardan biriydi. Benim tanıdığım sağlıklı yaşlılarm hemen hemen hepsi yaşamları boyunca fiziksel olarak aktiftiler ve pek çoğu hâlâ öyledir. Fx15′ in 65 yaşa kadar her sağlıklı birey tarafından kullanılabildiğini biliyorsunuz. İleriki yaşlılık durumlarında dikkat edilmesi gereken fiziksel aktivitelerdir. Yürüyorlar, dans ediyorlar, golf oynuyorlar, yüzüyorlar, ağırlık kaldırıyorlar, yoga ve tai chi yapıyorlar. Bazıları fiziksel aktiviteyle diğer orta yaşlılara göre daha fazla meşguller.

Neredeyse seksen yaş ortalamasıyla dünyanın en uzun ömürlü ülkesi olmakla övünen Japonya’ da yalnızca yüz yaşındakilerin sayısı artmakla kalmıyor, olağanüstü formda olan ‘süper yaşlılar’ ın da sayısı artıyor. Bunları bitkisel desteklere mi borçlular sizce ?

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları