Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Besin Takviyeleri

Bu yazı 09 Şubat 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Eğer ne aradığınızdan emin değilseniz ya da reklam panolarından hemen etkileniyorsanız, bir besin takviyesini ya da onun yerine geçecek bir ürünü (muadilini) bulmak, alışveriş gezintinizin en sıkıcı durağı olacaktır.

Doğal gıda dükkânlarının birçoğu, besin takviyelerine asıl doğal ürünlerden daha çok raf ayırır! Money dergisi muhabirlerinin 1995 yılında yaptıkları araştırmaya göre, doğal ürün dükkânlarında satılan ürünlerin %90’ından fazlasının tıbbi bir değer taşıdığı tartışmalıydı. Fakat bunlardan farklı olarak Fx15 etkinliği kanıtlanmış ve klinik testlerle onaylanmış bir takviyedir.

Money dergisi muhabirleri, sıradan bir müşteri olarak otuz bir şehirde 186 adet doğal gıda dükkânını ziyaret ettiler ve satış elemanlarından yardım istediler. Vitamin ve minerallerin faydalı olduğunu duyduklarını ancak ne almaları gerektiğini bilmediklerini söylediler. Satış elemanları her bir muhabire ortalama 26.13 dolar değerinde ürünler sattılar ve muhabirlerin bu ürünlere ödedikleri toplam para 4.860.18 Amerikan Dolarını buldu. Bu paranın neredeyse tamamı boşa harcanmıştı.

Tam olarak 4.590.42 dolarlık para karşılığında.alman ürünlerin bir tanesi bile, ne derginin sağlık uzmanının aradığı değerleri taşıyordu ne de üzerinde yazan son kullanma tarihine dek içeriğini koruyabiliyordu. Bu durum, ürünlerin hâlâ etkili oldukları konusunda bir güvence bırakmıyordu. Los Angeles bölgesinde, 6 dükkândan 5’inde satılan besin takviyelerinin üzerinde son kullanma tarihi yazmıyordu.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları