Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Beslenme Kültürüne Bağlı Şişmanlık

Bu yazı 01 Mart 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

İnsanlar sıklıkla kendilerinde karar kılmış olan pek çok hastalığı genetik aktarımla izah ederler. Babam da şöyleydi, annemde de bu vardı, deyip kendilerinde görülen hastalığın tamamen genetik ve kaderi bir mesele olduğunu zannederler. Genetik obezite için fx15 kapsül kullanımı uygundur.

Hiç kimse akıllarına getirmez ki “Ben de babam gibi besleniyorum. Ben de annemin menüsünü takip ediyorum da o yüzden babamda görülen arazlar bende de görülüyor. Onun yaptığı disiplin bozucu şeyleri ben de kanıksamış ve devam ettiriyorum da o yüzden hepimizde aynı sıkıntılar çıkıyor…” Oysa baban kelse sen de kel olmak zorunda değilsin!

Beslenme kültürüElbette her insan annesinin ve babasının kan grubundan birini taşır ya da onların bileşkelerinden meydana gelir. Ve tabii içinde yetiştiği ortam icabı beslenme kültürü ve alışkanlıkları da büyük oranda onlarınki gibi olur. Böyle olunca da onların beslenme tarzının onlarda ne gibi hastalıklara sebep olduğuna bakıp kendisini değiştireceğine; tıpkı onlar gibi beslenip sonunda onlar gibi hastalanmayı ve bunu da kader (genetik yatkınlık) saymayı tercih eder. Beslenme tarzına bağlı olarak alınan kilolar için fx15 diyet hapı kullanımı uygundur.

Kişi, sosyal hayatın ve çevrenin dayattığı yanlışlardan sıyrılıp beslenme alışkanlığını yeniden ve kan grubuna (kendi mizaç özelliklerine) göre tanzim etse belki hiç de saçı dökülmeyecek, tansiyon hastası olmayacak veya annesi gibi migreni tutmayacak… Fx15 kapsül ile yaptığınız yanlışlardan kurtulacaksınız. Fx15 kapsül sayesinde kolay zayıflamanın tadına varacaksınız.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları