Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Beslenme Programları ile Kilo Tedavisi

Bu yazı 04 Mart 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Baştan beri verdiğimiz araba misalini yeri gelmişken yineleyelim… Diyelim ki sizin bir aracınız var ve mazotla çalışıyor. Sizse ona habire benzin koyuyorsunuz “Benzin daha incedir, daha faydalıdır.” diye. Ya da motorin kullanan bir motora iyilik olsun diye benzin öneriyorsunuz.

İşte B grubundan bir insana “Kolesterolün var, kırmızı et yeme!” demek de onun bünyesi açısından benzer bir etki meydana getirir. Kolesterole sebep olan fazla kilolar fx15 kapsül yardımı ile kısa zamanda verilebilir. Oysa kırmızı et hatta dana eti “ekmeksiz” tüketildiğinde ve karıştırılmadan yendiğinde, B grubundakiler için hayattır, şifa kaynağıdır. Türk kültürünün temel sorunu, başlı başına bir sıkıntı olan ekmeği, yediği her öğüne dahil etmesidir.

Bu tür perhizlerde herkese fiks menü gibi dayatılan beyaz et (tavuk eti, kaz eti) B grupları için sakıncalı etlerdir. Standart diyetlerden Beslenme programlarıuzaklaşmak için fx15 diyet hapı kullanmalısınız. O yüzden bu bünyenin hastalanması durumunda B grubundan birisine verilecek perhiz ile A grubundan veya Sıfır grubundan olanlara verilecek perhiz farklı olmalıdır.

Önceki yazılarda da ifade ettiğimiz üzere bugün artık kişiye özel beslenme programı çıkarılmasını sağlayacak denli kapsamlı tahliller yapılmakta, kişinin enzim sistemi teşhis edilebilmekte. Özel beslenme programlarına gerek kalmadan zayıflamak için fx15 desteği almalısınız. Bir bünyenin tolere edemediği besinlerin (gıda intoleransı) beslenme programından çıkarılması sureti ile bugün birçok hastalık, ilaç kullanımına gerek kalmadan uzun vadedeki beslenme usulleri ile tedavi edilebilmekte. Bu tedavi aşamasında fx15 kapsül kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları