Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Beynin İhtiyacı Olan Besinleri Kısıtlamadan Zayıflamak

Bu yazı 05 Ocak 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Beslenme dendiğinde çoğu insanın aklına yedikleri yiyecekler gelir ve bu, aslında, besinimizin çoğunun kaynağıdır ama birçok insan kendileri ve aileleri için hayatın kalitesini büyük ölçüde artırabilecek olan dengeli beslenme tarzına sahip olmanın faydalarından bihaberdir. Aynı şekilde, birçok insan en iyi fiziksel ve zihinsel performansa ulaşmak için besin ilavesinin neden gerekli olabileceğini de bilmez.

En iyi zihinsel performans stres altında entegre beyin işlevlerini devam ettirebilmeye bağlıdır ve beyinin performansında temel bir rol üstlenen de beslenmedir. Değişik beyin işlevleri ve bölgeleri sinir uyarılarının aktarımını harekete geçirecek ve entegre işlevleri ya da beyin entegrasyonunu, devam ettirecek değişik besinlere gereksinim duyar. Etkili sinirsel sinyal mekanizmasının başarısız olması genelde özellikle stres altında daha fazla besine ihtiyaç duyulduğunda sinirsel aktiviteyi bu seviyeye getirmek için gerekli besinlerin yetersiz düzeyde olmasından kaynaklanır. Fx15 Lotus Kapsülü beyninizin ihtiyaç duyduğu besin maddelerinin beyninize ulaşmasını kısıtlamadan sizlere sağlıklı zayıflamayı sağlamaktadır. Sahte Fx15 kanınızdaki besin maddelerini de sömürerek zayıflatır. Bu durum da çoğu organınızın ve dokunuzun yeteri kadar beslenememesi ile sonuçlanır ki Allah korusun çok büyük zararları dokunabilir. Bu nedenle orijinal Fx15 kullanmaya özen gösterin.

Konumuza geri dönecek olursak, son çalışmalar dinlenme durumunda bile, beyinde kullanılan tüm glikozun (şekerin) büyük bir bölümünün sadece normal işlev için gerekli nörotransmitter seviyelerini sürdürmek için kullanıldığını gösteriyor.
Birçok insan, vücudumuzda belirli bir besinin veya besinlerin yeteri kadar bulunmaması anlamına gelen besin eksikliğini duymuş olmasına rağmen bunun gerçekte ne demek olduğunu veya ilk etapta bu sorunu nasıl çözeceklerini konusunda emin değillerdir. Öncelikle, tamamen farklı iki tip besin eksikliği olduğunun bilinmesi gerekir, mutlak besin eksiklikleri ve sınırdaki besin eksiklikleri.

Mutlak eksiklikler besinlerin tükenmesine dayalıdır çünkü beslenme tarzı içerisinde bu besinlerden neredeyse hiç bulunmamaktadır. Tersine, sınırdaki eksiklikler, sadece belirli besinlere “uç” seviyede ihtiyacı karşılamak için bu besinden yeterli büyük miktarların eksikliğidir.

Etiketlemeler: , , ,

Bir Yorum bu yazıda: “Beynin İhtiyacı Olan Besinleri Kısıtlamadan Zayıflamak”

  1. selin korgül

    FX15’in sahte olup olmadığını nasıl anlarız.internet üzerinde okadar çok satıcı firma varki ,bunların sahte yada gerçek olduğunu nasıl anlayacağım.bilgilendirirseniz çok memnun olurum…Ben rastgele bir siteden aldım ama bana sahte gibi geldi daha önce aldığıma benzemiyordu ilk kullandığım ki gibi etkisini göremedim.

Fx15 yorumları