Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Bir Diyetisyen ve Fx15

Bu yazı 18 Nisan 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Daha bir lise öğrencisiyken kilo vermek için çıktığım o yolda büyük bir zafer kazanmıştım. Fx 15 sayesinde tüm kilo problemlerimden kurtulmuştum. O dönemde azmim, sabrım, iradem ve okuduğum kitaplardan edindiğim bilgiler kilo vermeme yardımcı olmuştu.

Birçok beslenme alışkanlığımı değiştirmiş, sadece karın doyurmak için yemekten ve yalnızca sevdiğim yiyecekleri yiyip içmekten vazgeçmiştim. Beslenmeye daha farklı yaklaşmaya başlamıştım, her yediğim yiyeceğin bana bir katkısı olmasını ya da en azından zararı olmamasını istiyordum. Meyve yerken hangi meyvenin daha çok kalori içerdiğine dikkat etmiş, akşam belli bir saatten sonra yemek yememiş, yağlı yiyeceklerden uzak durmuş ve daha bunun gibi yüzlerce formülü başarıyla uygulamıştım. Fx etkisi de buna yardımcı oldu tabii ki. Diyetisyenlik eğitiminde ilk öğrendiğim şey, beslenmenin tanımı olmuştu.

Beslenmenin tanımı; “İnsanın büyümesi, gelişmesi, sağlıklı ve üretken olarak uzun süre yaşaması için gerekli olan besin ve besin öğelerini yeterli miktarda alıp vücudunda kullanması” olarak verilmişti. Ben bu tanımı yıllar önce yaşayarak öğrenmiştim.

Kilo vermek için ilk kuralın azim, sabır ve irade olduğunu daha sonra düzemli zayıflama hapı fx15 kullanımı olduğunu önceleri defalarca tekrarladım. Peki bu özelliklerinizi nasıl bir beslenme programıyla birleştirirseniz başarılı olabilirsiniz? İşte cevabı…

Fx15 yorumları