Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Bitkisel Sağlık ile Domates ve Fx15

Bu yazı 03 Kasım 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

3 yıl süren bir Kanada araştırması ise leukopen ağırlıklı beslenmenin, erkek bireylerin %31’inde pankreas kanseri gelişimini baskıladığını ortaya koymuştur. Ancak bu deneyin ortaya koyduğu başka ilginç ve önemli sonuçlar da var. Sigaradaki nikotin, leukopen’in pankreas kanserine karşı koruyan bu etkisini önemli derecede azaltmaktadır. Bazılarınızın aklına takılıyor olabileceği için burada belirtmek istiyorum ki Fx15 kapsülü kullanmak leukopenin yararlı etkilerinin azalmasına neden olmaz. Bilakis daha sağlıklı zayıflamanız için Fx15 hapı ile beraber bol leukopen içeren domatesler tüketmeniz de önerilmektedir.

Domatesin kansere ve iltihaplanmaya karşı koruyucu etkisi ve detoks etkisi sadece içerdiği leukopen’le gerçekleşmez. Bunun yanında domates, içerdiği çok fazla miktardaki A ve C vitaminleri ve de toksik radikallere yani iltihap yapıcı maddelere karşı vücudu koruyabilmekle, iltihaplanmayı baskılayabilmektedir. Toksik radikallere gerek domates leukopen’i ve gerekse de domates A ve C vitaminleri ile karşı konulması, ikisini sadece kansere karşı korunmada değil, aynı zamanda kalp ve damar hastalıklarına karşı korunmada da gösterir. Zira daha az toksik radikal, daha az kolesterol demektir.

Dolayısı ile daha az damar kireçlenmesi anlamına gelir. Toksik radikal fazlası her zaman şekere dönüşerek kan şekerini yükseltebilir ve Diyabet’e yol açabilir. Dolayısı ile domates Diyabet’e kaışı savunmada da önemli bir gıda maddesidir.

Bu nedenle keççabı veya domates ürününü özellikle şeker hastalarının evde bizzat hazırlamasını ve tuz kullanmadan hazırlamalarını öneriyorum. Yada marketten bu tür alışverişlerinizde etikete bakarak sodyum miktarının azlığından emin olduktan sonra bu domates ürünlerini almanız gerekir. Bir günde en fazla alabileceğiniz tuz miktarı normal bir birey için bir küçük çay kaşığı dolusu yani 2.4 gram, Diyabet’li bireyler içinse bunun yarısı kadardır. Buna göre keççap veya domates ürününün sodyum miktarını satın alma öncesinde kendiniz değerlendirin ve bu sodyum miktarının çok az olduğundan emin olduğunuz takdirde ürünü satın alın. Bütün seyahate çıkan kalp ve damar hastaları, sigara içenler, diyabeti olan bireyler ve yüksek kolesterole sahip bireylerin Fx15 zayıflama ilacı kullansalar da kullanmasalar da özellikle sağlıklı beslenmeleri gerekir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları