Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Bomba Haber Fx15 Geliyor

Bu yazı 30 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 hapı sayesinde ortalık karışacak yani zayıflamak isteyenler fx15 ile resmen yarışa girecekler. Kısa sürede kilo vermeye yardımcı olacaktır. Fx15 ile beslenme alışkanlıklarınıdan vazgeçmenizede gerek kalmayacak düzenli kullanımda fazla kilolarınızı vereceksiniz. Fx15 zayıflama yosunu sizi bambaşka biri yapacak halsizliğe son vermenize diyette yaptığını hataları yapmanız gerek kalmadan  fx15 hapı ile zayıflayacaksınız. Enerjik olarak fx15 sayesinde zayıflayacaksınız. Gıda işleme ve paketlemenin çevre için iyi olabileceği koşullar mevcuttur.

Bazı durumlarda, bunlar gıda bozulmasını önler, gıda atıklarını azaltır ya da gıdanın tüketicilere sevkiyatının ağırlşadığınız hiç bir ığını ve yükünü azaltır. Aşırı uç bir örnek vermek gerekirse, çevre için fakat lezzet ya da besin için değil portakal suyunu portakal ağaçlarının yanında üretmek, bütün portakalları mağazalara gönderip tüketicilerden bunları kendilerinin sıkmalarını istemekten daha iyidir. Unutmayınız ki stresin kilonuza etkisi oldukça fazladır.

Bu şekilde daha az portakal çürür ve atılması gerekir portakal suyunun gönderilmesi için daha az kamyon ve daha az enerjiye ihtiyaç duyulur. Tıpkı bir diğer örnekte olduğu gibi tüketicilerin markette sergilendiği takdirde atacakları ezilmiş elma ve domatesler marmelat ya da domates salçasına dönüştürülür.

Genelde gıda işleme, aksi takdirde atılacak olan gıdayı kullanmanın eskiden beri itibar edilen bir yoludur. Kuşkusuz, bazı gıda ürünleri aşırı ambalajlanır ve imalatçılar gereksiz paketlemenin ortadan kaldırılması için teşvik edilmelidir. Ayrıca, birçok işlenmiş gıda, yüksek seviyelerde tuz, şeker ve yağ içerir dolayısıyla bunların besinsel düzeyleri düşüktür fakat çevresel nedenlerden dolayı bütün paketlenmiş ve işlenmiş gıdalarıdır. Bu bölümde, kitaba yayılan bazı anahtar önerileri özetliyoruz ve tüm bunların nasıl birleştiğini gösteriyoruz. Bu kitapta, gıda ile bağlantılı çeşitli sağlık, güvenlik ve çevre sorunlarını ayrı ayrı inceledik. Fakat neyi yiyeceğinizi seçtiğinizde bu lükse sahip değilsiniz. Bunların hepsini bir arada düşünmelisiniz.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları