Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Büyüleyici Güzellikler için Fx15

Bu yazı 25 Mayıs 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Büyüleyici bir güzelliğe diyet uygulayarak gelebilir miyim? Sağlıklı ve düzgün fiziğe gelmeniz için sadece bir tek şey yapabilirsiniz. Oda fx15 kapsüllerini düzenli olarak kullanmaktır. Bedeninizi ve zihninizi fx15 hapına ve onun mucizleklerine inanın. Fx15 kapsüllerinin  yalnızca bir zayıflatıcı güç olduğu gerçeğini ve dolayısıyla sonsuz zeka’nm işlemesine engel teşkil eden başka bir güç olmadığını kabul edin.

Fx15 kapsüllerinin sevgi ve sükunetle, zayıflatıcı güç’ün canlandırın ve güçlendirici etkisini bütün hücrelerinizde hissettiğinizi ve bütün olduğunuzu tekrarlayın. Her şeye rağmen sizi zayıflatabileceğine inanın. Fx15 yosun hapı,  ahengi, güzelliği ve sevgisi vücudumuz, zihnimiz ve davranışlarımızda kuvvet, huzur, zindelik, sağlamlık ve doğruluk şeklinde akseder. Eğer bu hususların önemini net bir şekilde kavrayabilirseniz, hasta olan bütün organlarınız Tann’nın ışığıyla iyileşecektir. İçinizdeki Tanrı sizi şu an iyileştiriyor.

Sizlere fx15 kapsüllerinin etkili zayıflama hapı olduğunu defalarca tekrarlayabiliriz. Çünkü gerçekten çok etkili ve sağlıklı bir kapsüldür. Bütün dünya bu uygulamayı deniyor ve inanıyor. Bu yüzden ben doğruyu söylediğim zaman, yalan söylediğimi sanıyor.” Bu söz 1947 yılında Amerika’nın gelmiş geçmiş en iyi şifacısı Phineas Parkhurst Quimby tarafından söylenmişti. Quimby olağanüstü bir şifacıydı. Bu alıntı da en çok hatırlanan sözlerinden biridir.fx15

Peki, Quimby hangi yalandan bahsediyordu? Bu büyük yalan, dış dünyadan kaynaklanan şeylerin nedensel olduğu görüşüdür. Günümüzde fx15 hakkında bilimsel düşünürler, olgusal âlemi asla bir güç olarak görmeyeceklerdir.

Olgusal âlem, bir neden değil, sonuçtur. Akılcı (rasyonel) düşünür, yaratılan şeyi değil, yaratıcı’yı üstün tutar. İki değil, üç değil, bin değil, yalnızca Bir Tanrı vardır. Sonsuz Varlık ve Güç içinizdedir, bu nedenle sizin dışınızdaki güçlere tabi değilsiniz.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları