Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Çinko Eksikliğinin Fx15 Etkisi

Bu yazı 06 Şubat 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Çinko eksikliği beyinde özellikle ön lob ve hipokampal hafıza işlevlerini etkiler ve beyin çinko glukonatı hızla alabildiğinden, çinko glukonat takviyesi bu problemi ortadan kaldırmak için yeterli gözükmektedir.Bu eksikliğin yol açacağı problemler biden fazladır.Bunlardan bir tanesi sizin de tahmin etdiğiniz gibi kilo artışı ve diğer kilo problemlerdir. Bununla birlikte, uygun bir besin matriksi olmadan, herhangi bir çinko takviyesiyle yürütülen takviye tedavisi genelde yararsızdır. Ayrıca,kronik çinko eksikliği sadece beyin işlevini etkilemekle kalmaz, vücuttaki birçok sistemde yaygın etkiler görülür:

  • Ön lob yürütme işlevleri ve hafızayı sekteye uğratır.
  • Bağışıklık sistemini baskılar ve enfeksiyon eğilimini artırır.
  • Özellikle ağır metal detoksifikasyonu olmak üzere, karaciğer detoksifikasyon sisteminin etkinliğini azaltır.
  • Zayıf protein sindirimi ile sonuçlanmak üzere sindirim enzimlerinin etkinliğini azaltır.
  • Yara iyileşmesini zayıflatır ve genelde deride pütürlenmeye, tırnaklarda çabuk kırılmaya ve saçlarda kurumaya yol açar.

Fx15 zayıflama hapı, organik çinko da biyolojik geribildirim teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir ve çinko eksikliğinin beyine etkilerine hitap etmekle kalmaz, aynı zamanda vücuttaki çinko eksikliğine geniş kapsamlı çözüm sunar. Bu sebeple, Organik Çinko etkilenen tüm sistemleri desteklemek için gereksinim duyulan çeşitli çinko formlarım, ayrıca alımı, özümsemeyi ve kullanılmayı sinerjik hale getirmek için besin matriksi içerir.Kronik çinko eksikliğinden muzdarip olduğunuzu keşfettiyseniz, en azından zihinsel performansınızı en üst düzeye çıkarmak için Fx15 diyet hapı kullanırken, bir ay ya da çinko test çözeltisinin tadını alabilene kadar bu durumu düzeltmek için Organik Çinko da kullanmak akıllıca olacaktır. Fx15 Tablet bu adresten ısmarlanabilir: http://www.fx15.gen.tr

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları