Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Çok Uyku Şişmanlatır mı?

Bu yazı 17 Mayıs 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Çok uyumanın şişmanlıktan ziyade zayıflattığını uzmanlardan duyduk. Ancak bazı kişilerinde çok uykusunu kilo yaptığı konusunda bilgiler edindik. Normal olanı günlük uyumanız gereken saat ne kadarsa o kadar uymaktır. Fazla uyumakta, az uyumakta bizlere göre zararlıdır.

Vücudun harekete ihtiyacı olduğu gibi dinlenmeyede ihtiyacı vardır. Bu yüzden dikkatli olmalıyız. Ayrıca sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız fx15 yosun haplarını kullanabilirsiniz. Fx15 yosun hapı sayesinde fazlalıklarınızdan kısa zaman içerisinde kurtulacaksınız.

Mutlaka fx15 kapsüllerini denemelisiniz. İyi bir zayıflama performansı için fx15 hapları’ nı kullanmalısınız. Bu yüzden kararlarınızı başkalarının deneyimlerine göre vermek hatadır. Başkalarını dinleyerek davranış biçiminizi değiştirmek hatadır. Onların deneyimi size hiçbir şey katmayacaktır. Sizin kendi deneyiminizi kendiniz bulmanız gerekir. Böylelikle geçmişin yaşanılmışlıkları bir anlam bulsun.

Deneyim; kişileçok uyku şişmanlatır mırin bilinçaltlarma göre hayat içerisinde yaşadıkları olaylara verdikleri tepkilerdir. Bu noktada başkalarının deneyimlerine nasıl güveniyorsunuz? Onlar da kendi çocukluklarına göre yaşadı bu deneyimleridir.

İlişkiden iş seçimine, kilo vermekten değişime… Kim bilir hangi duygularla başa çıkmaya çalıştılar. Kim bilir çocukluklarmdaki hangi kodların esiri oldular. Şimdi kalkıp onlar zordur dediğinde buna güvenecek misiniz? Yapamazsın dediklerinde inanacak mısınız? Başkalarının deneyimleri ile mi bu yolculuğa çıkacaksınız? Peki, Neden tekrar denemek istemeyiz? Neden çocuklukta, gençlikte oluşan yanlış kodları değiştirmek için tekrar denemek istemeyiz. Çünkü o çocuğun büyüdüğünü, birilerinin bilinçaltına anlatması gerekir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları