Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Dengesiz Beslenme Sonucu Fazla Kilo

Bu yazı 10 Ağustos 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Önerilen gıda ve enerji miktarlarına ilişkin şemalar birer yön gösterici olmalıdır. Gene de her çocuğun kişisel bir enerji gereksinimi olduğu unutulmamalıdır. Süt ve süt ürünleri çocuğun kemik gelişimi için yeterli miktarda kalsiyum, fosfat, iyi kaliteli protein ve vitaminler sağlar. Dengesiz beslenme sonucu oluşan fazla kilolar fx15 kapsül ile verilebilir. Fakat çocuklar fx15 kapsül kullanamazlar.

Et, kullanılabilir demir ve iyi kaliteli protein içerir; deniz balığı ise önemli bir iyot kaynağıdır. Hem demir hem de iyot alımında ergenliğe bağlı gereksinim artışı dikkate alınmalıdır. Çocuklar erişkinlere kıyasla daha fazla sıvıya gereksinim duyarlar.

İçme suyu, maden suyu, bitki ve meyve çayları ile sulandırılmış şekersiz meyve suları kusursuz birer susuzluk gidericidir. Fx15 kapsül Dengesiz beslenme sonucu fazla kilokullanımı sırasında da su tüketimi çok önemli bir unsurdur. Fx15 kapsül kullanan kişilerin bol miktarda sıvı tüketmesi daha hızlı zayıflamalarını sağlayacaktır.

Meyveli içecekler, nektarlar veya limonatalar daha az meyve suyu ve çoğunlukla bol şeker içerdikleri için uygun değildir. Şekerli yiyecekler”m tamamen yasaklanması gerekli değildir. Gene de bu tür yiyecekler ölçülü miktarda ve doğru zamanda yenmelidir.

Şekerli yiyecekler asla bir öğünün yerini dolduramaz. Yemekten önce tüketildiklerinde çocukların iştahını kaçırırlar. Yemek üstü tatlı veya bir ara öğün olarak (örn. kek) yenmeleri uygundur. Bu yiyecekler tüketildikten sonra dişler fırçalanmalıdır.

Etiketlemeler: , , ,

Bir Yorum bu yazıda: “Dengesiz Beslenme Sonucu Fazla Kilo”

  1. arkadaşlar bu günlerde x 15 kullananların yorum yapmasını rica ediyorum acil 8 kilo vermem lazım faydasını gören varmı

    x 15 kullananlar faydasını gördümü lütfen yazarmısınız bide bu gerçekten orjinalimi

Fx15 yorumları