Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Detoks ve Fx15

Bu yazı 13 Mayıs 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Her şey öyle iyi gitti ki detoksu Fx15 zayıflama hapı ile iki kez tamamladım. İlk seferinde 10 kilogram verdim. Çok heyecanlanmıştım! Sağlıklı olduğu için bu yaklaşım, geçmişte diğer diyetlerle yaşadığım bir sürü soruna cevap olmuş gibiydi! Bir diyete başlayıp onu bitirip, bir başkasına başlayıp, tekrar yemek ve tekrar kilo almak değildi.

Bu program hayatımın sonuna kadar kullanacağım sağlıklı bir beslenme biçimi öneriyordu. Tekrar 21 gün geçirmek istedim ama Dr. Roni proteine ihtiyacım olduğunu söyledi. Bu yüzden durdum ve birkaç hafta protein ve sağlıklı besinler yedim. Güvenli olduğunda tekrar programa başladım. İki detoks boyunca neredeyse 22 kilogram vermiştim!

Kızım ne kadar iyi göründüğümü görünce, kendisi de programı denedi. Fx15 sayesinde 3 ayda 25 kilo zayıfladı. Kız kardeşim ve damadım da öyle yaptılar. Meydana gelen bir zincir reaksiyonu gibiydi. Sanki bulaşıcıydı. Herkes bana bakıyor ve “Hey! Çok iyi görünüyorsun. Ben de bunu denemeliyim,” diye düşünüyordu. Kilise üyelerimden birçoğu programı uyguladı ve bazıları kolonik de aldı. Bunu çok sevmiştim! Başarım herkesi etkiliyordu. Kiliseye 21 günlük James orucu koydum, bu sürede meyve, sebze, esmer pirinç, kabuklu yemişler ve fasulye yiyeceklerdi.

Koruyucular, şeker, şekerli meyve suları yoktu. Herkes içerik kısmını okumaya başlamıştı. Çok başarılılardı. Hepimiz daha iyi görünüp hissettik.

Verdiğim kilonun bir kısmını geri alsam da, kendimi hâlâ genç hissediyordum, 35 yaşında gibi hissediyordum. Fx etkisine münnettarım. Daha hareketli olmayı başarmıştım ve torunumla başa çıkabiliyordum. Jimnastiğe gittim, şimdi gerçekten başarılı olmuştum. Evde de sabit bisikletimi kullanıyordum. Kilom yeniden biraz artsa da hâlâ yüksek tansiyon ilaçlarımı kullanmıyorum.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları