Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Diyet Hapı ve Fx15 Zayıflama Kapsülü

Bu yazı 06 Eylül 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 ile zayıflama bana başvuran her 10 hastanın aşağı yukarı 3-4’ünde ciddi, kesinleşmiş kabızlık problemine rastlıyorum. Batı tıbbında da bu gün, bu konu üzerine çok fazla düşülüyor, çok belirgin bir rahatsız lık olarak kabul ediliyor. Ayurveda’da buna çok önem verilir. Ka bızlık sezildiği ve tedavi edildiği zaman; bazı spastik bronşit veya solunum yolları problemlerinde de düzelme görülür. Çünkü aşağıya doğru çalışması gereken deşarj kanalları, normal işlemeyince, tıkanınca veya spazm olunca yukarı doğru, enerji sıkıştırır. Bu kez yukarıda birtakım solunum problemlerine, sırt, boyun ağrılarına, baş ağrılarına, hatta meme kistlerine kadar gidebilen, dengesizliklere zemin hazırlar.

Fx15 kapsül aşağıya doğru normal yolunda gitmeyen enerji, bu tarz sıkıştırmalarla başka noktalarda patlak vermektedir. Bedenin karın bölgesindeki organların hepsini, Vata’nm dördüncü alt dosha’sı, yani Apana Dosha çalıştırır. Apana bozuk olduğu zaman, bağırsaklarda kabızlık veya gaz, bayansa âdet kanamalarında düzensizlik, ağrı veya bozukluk, sık sık sistit olma, idrar yolları problemleri, sırt ve bel ağrısı, karın bölgesinde ara ara ağrılar; erkekse, erken boşalma gibi apana’&an kaynaklanan problemler oluşur.

Fx15 kullananlar oysa Batı tıbbında bu problemler ayrı ayrı ele alınır. Örneğin idrar yolları problemine sadece idrar yollan problemi olarak bakılır. Sadece idrar yolunu tedavi edersiniz, daha sonra rahim problemi olabilir. Onu ele alırsınız; kabızlık devam eder veya bel ve sırt ağrıları başlar. Aslında apana bozuktur. Siz bunu dengeye getiremezseniz kişinin şikâyetleri bitmez.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları