Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Diyet Sorunu Fx15 ile Çözülür

Bu yazı 10 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Her birimizin kolaylıkla varlığını gözlemleyebileceğimiz… işleyiş mekanizmalarını, kimyasal süreçlerini, genetik taşınma yollarını… günümüzün bilimsel düzeyi ile açıklayamasak da… yok sayamayacağımız içgüdüler içinde, yaşamda kalma içgüdüsü… tabii ki en öndedir. Bu içgüdüye sahip olmayan bir canlı türünün varlığını sürdürebileceğini, hatta canlı türü olarak ortaya çıkabileceğini düşünebilir misiniz? Sadece ağır ruhsal veya bedensel patolojilerde… ya da bazen yaşlılığın çok ileri dönemlerinde ortadan kalktığını gözlemlediğimiz, bizi sıkı sıkıya dünyaya bağlayan yaşamda kalma içgüdüsünün temelinde ise enerjiye ulaşma dürtüsü bulunmaktadır. Güç kaynağından mahrum kalan, enerjisi tükenen bir makine… üstlendiği işleri yerine getiremez hale gelir. Ta ki yeniden “fiş takılana” dek. Fx15 kapsül diyetlerinde de mantık aynı şekilde işler.

Güç kaynağına ulaşamayan, enerjisiz kalan bir canlı organizma ise… en düz söyleyişiyle… ölür. Aradaki basit fark, bir makinenin bir süre enerjisiz kaldıktan sonra tekrar çalıştınlabilmesinde… ama aynı şeyin canlılar için mümkün olmamasmdadır. Canlı olmanın… canlı kalabilmenin temel kuralı, enerjisiz kalmamak için çaba göstermek… enerjiye ulaşma yollarını devamlı açık tutmaktır.

Bedenin, zayıflamanın kendisine dayatılmasına gösterdiği tepkiyi anlamaya çalışırken, üzerinde düşünülmesi… kavranması gereken, enerji kısıtlamalarına zorlanan ya da (liposuction örneğinde olduğu gibi) enerji stoklarının bir bölümü sökülüp alman organizmanın… kıtlığa, kıtlık olasılığına… açlığa nasıl ve hangi güçle direndiğidir. Bu tip durumlarla karşı karşıya kalmamak için Fx15 zayıflama hapı kullanmak gerekir.

Diyet sorunu Fx15 ile çözülürKıtlıkla karşı karşıya kalan insanlar… besine (enerjiye) ulaşabilmek için kilometrelerce yol kat etmeyi göze alırlar; kıtlığın sonlanma ihtimali belirmedikçe, eğer yapabilirlerse, kendilerini gıdaları stoklamaktan alıkoyamazlar… ve kıtlık sürdükçe akıllarına gelen tüm yollarla tasarruf önlemlerini devreye sokarlar… çoğu zaman kıtlık sonlandıktan sonra bile bu sıkıntıları yaşayan insanlarda bir süre etkileri devam eder… stoklar gıdım gıdım harcanır… en ufak bir yeniden kıtlık olasılığında… tüm korkular ve onlarla birlikte… besin arayışında artış, stoklamaya eğilim ve tasarruf önlemleri… Bu tip diyetlerde besin eksikliği oluşur ve bu durumun önüne geçmek için Fx15 form kullanmak gerekir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları