Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Diyet Tamamlayıcı

Bu yazı 08 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Sağlığı iyileştirmek ve hastalıkları önlemek için üç temel tamamlayıcı çok önemlidir:

  1. Bir multivitaminmineral tamamlayıcısı
  2. Yeşil içecek
  3. Farmasötik bir balık yağı

Bunlara ek olarak, obez kişilerin günde 500-1500 mg C vitamini ve 400800 IU E vitamini almalarını tavsiye ederiz. Fakat bu miktarlar Fx15 kullanımı sırasında değişiklik gösterebilir. İştahı azaltacak ve glikoz kontrolünü artıracak doğal ürün tavsiyelerinde bulunacağız. Obezitenin başlıca komplikasyonları ile başa çıkmak için kullanılacak tamamlayıcıları ve Fx15 kapsül’ ü sunacağız. Ayrıca etkili kilo verme ipuçlarından da bahsedeceğiz.

Diyet tamamlayıcı Fx15 kapsül

Güçlü bir multivitaminmineral formülü obezite hastaları için kesinlikle şarttır. Kaliteli bir formülü nasıl seçeceğiniz anlatılmaktadır. Obezite hastasına ek besinler ve Fx15 form hapı verilmesinin  kilo kontrolünü artırdığı ve obezitenin başlıca komplikasyonlarını engellediği bulunmuştur. Ayrıca multivitaminmineral tamamlayıcılar bağışıklık sistemini güçlendirmekte ve enfeksiyonları azaltmaktadır.” Obezlerin ihtiyacı olan besinler, krom, C vitamini, E vitamini, belli B vitaminleri, magnezyum, çinko ve manganezdir. Bu bölümde kısaca anlatılacak olan bu besinleri tekrar ele alınacaktır. Öğreneceğiniz gibi, bu besinlerin desteği, sadece kilo kontrolünü iyileştirmekle kalmaz, komplikasyonları da önler.

Ele alacağımız ilk besin, 1957′ ye kadar insan beslenmesindeki önemi bilinmeyen kromdur. Krom düzgün bir kilo kontrolünde yaşamsal önem taşır, çünkü vücutta glikoz tolerans faktörünün başlıca bileşenidir. Krom, hücrelere glikoz alımında ensülinle yakın bir şekilde çalışır. Krom olmadan ensülinin hareketi bloke olur ve glikoz seviyeleri yükselir. Krom eksikliği Amerika’da oldukça yaygındır. Krom eksikliği, Amerika’da obezitenin, hipogliseminin ve obezitenin bu kadar yaygın olmasının altında yatan faktör olabilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları