Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Diyet Yapmadan Fx15 Hapı ile İncel

Bu yazı 11 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

İncelmenin bir çok olu vardır fakat önemli olan uygulamaktır. mesela incelmek için spor ideal zayıflama şeklidir. Fakat Fx15 zayıflama hapları ile incelmek ise daha kolay ve daha hızlıdır. Fx15 kullanıcıları kısa süredeforma girerken diğer yöntemle rile zayıflamak isteyenler malefes en fazla 2 kilo verebildiler. Fx15 zayıflama hapının herkeze öneriyoruz sağlıklı şekilde kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Kısa sürede incelmek için yapmanız gereken düzgün şekilde Fx15 kapsüllerini kullanmaktır.

Türkiye’de aspartamın yüzde 95’i artık sağlık değil gıda sektöründe kullanılıyor. 2008 yılı itibarıyla son sekiz yılda kimyasal tatlandırıcıların ithalatı 13 kattan fazla arttı.13 çünkü tatlandırıcılar şekerden yüzlerce kat daha tatlı. Mesela aspartam şekerden 200 kat, asesülfam k 200 kat, sakarin 300 kat, sukraloz 600 kat, taumatin 2 bin 500 kat, neotam 13 bin kat daha fazla tat veriyor. Ortalama olarak tatlandırıcının 1 liralık miktarı 10 liralık şekerin işini görüyor.

Bir bavul aspartam bir kamyon şekerin tadına eşit tat veriyor. Bazı baklavacılarda baklavaların normalin yarısı fiyatta satılmasının temel nedeni budur. Türk gıda kodeksi, hangi üründe ne kadar yapay tatlandırıcı kullanılacağını belirlemiş durumda. Örneğin 1 kilo baklavada en çok 1 gram kullanılabilir.

Ancak market raflarında satılan birçok ürünün ‘içindekiler’ kısmında yapay tatlandırıcı kullanıldığı ifade edilse de kaç miligram kullanıldığı yazmıyor. Bilinen markaların diyet ürünlerinin neredeyse hiçbirinde kullanılan tatlandırıcı oram yazmıyor. Birçok hekim şişman ve diyabetli hastalarına aspartam kullanmalarını öneriyor. Gıdada maliyeti de çok düşürüyor. Peki siz aspartama niye bu kadar karşısınız? Sıvı yağlar ve margarin Sıvı yağ olarak sadece zeytinyağı kullanın; mısır, ayçiçeği, kanola yağlarını kullanmayın diyorsunuz? Rafin edilmiş bu yağlar neden iyi değil? İki temel neden var. Eskiden yağ elde etmek yani hülasa çıkartmak (ekstraksiyon) için yavaş hareket eden taş sıkma makineleri kullanılıyordu. Hatta sızma zeytinyağı bazı işletmelerde hala aynı yöntemle çıkartılıyor.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları