Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Diyetlerinizde Fx15 ile Radikal Değişiklikler

Bu yazı 06 Ekim 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Perspektifini değiştirmesi için yardımcı olduğum ilk insanlardan biri fazla kilolu olan erkek kardeşimdi. 1991 yılında, ileri derecede obezite teşhisi kondu. Teşhisi yapan uzman ona, tümörün çok büyük ve yaygın olduğunu, dolayısıyla ameliyatın bir seçenek olmadığını söyledi. Bu uzmanlara göre, bu evredeki bir tümör için geleneksel bir tedavi seçeneği yoktu. “Modern tıbbın” sunabileceği hiçbir şey yoktu ve kardeşim lanetlendiğini hissediyordu. Bu tip obezite vakalarında doktor gözetiminde fx15 form hapı kullanılabilir. Kilo vermek için ve sağlam diyetler için fx15 kapsül uygun bir zayıflama desteğidir.

Sonunda tüm risklerine rağmen ameliyatı yapmayı kabul eden şefkatli bir doktor buldu. Ameliyat başarılı geçmiş olsa da, cerrah kanserin tamamını almayı başaramamıştı ve biyopsiler kanserin tüm vücuda yayıldığını gösteriyordu. Kardeşime altı ay ile beş yıl ömür biçildi ve onun durumunda olup da beş yıldan fazla yaşayan olmamıştı.

Bu bölümü yazdığım sırada, kardeşimin ameliyatından bu yana on bir yıl geçti. Son derece kaliteli bir yaşam sürdürüyor. Nasıl yaptı?Diyetlerinizde fx15 ile radikal değişiklikler Öncelikle, perspektifini değiştirmek zorundaydı. Var olan inanç sistemi, uzun zaman önce ölmesi gerektiğini söylüyordu. Kanseri bir idam cezası olarak kabullenmek yerine, hücrelerini tekrar normal fonksiyonlarına döndürmeye koyuldu. Yeni tek bir hastalık anlayışı, hastalığın sadece iki sebebi olduğunu yetersizlik ve toksiklik ve bu sebepleri altı yolda gidermenin genel anlamda tüm hastalıkları iyileştirebileceğini söyler.

Kardeşim, beslenme tarzındaki radikal değişiklikler, vitamin takviyeleri, esansiyel yağ asitleri ve dondurulmuş köpek balığı kıkırdağı ile iyileşti. Bu tip değişiklikler fx15 kapsül yardımı ile yapılırsa kilo verme gerçekleşir. Geleneksel obezite tedavileri, obezitenin altında yatan sebepleri tersine çevirmek için hiçbir şey yapmaz, bu da yetmezmiş gibi vücuda ciddi zarar verirler. Bu nedenle diğer tedavi yöntemleri yerine fx15 kapsülü tercih etmelisiniz. Bu tedavi sürecinde fx15 kapsülü tercih edenler sonuçlarından memnun.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları