Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Diyetsiz Kilo Verilir mi?

Bu yazı 21 Eylül 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Çoğu insan bu kitle eğilim araçlannın yetersiz ve gereksiz bilgileriyle beslenme alışkanlıklarını denetledikleri için, doğru ve yeterli beslendiğini zanneder. Bu yanılgılara en büyük sebep ise kitle iletişim araçlarının toplumu bilgisizce manipülc etmesi ve bizim de bunlara oldukça büyük değerler vererek inanmamızdır.

Hâlbuki özellikle televizyon kanallarının evimize ulaştırdıkları bilgilerin değeri ve içeriği reklâmlardan öteye geçemez. Belki çoğu reklâmın bilgi değeri, yayıncının bize aktarmak istediği bilgi değerinden daha ileri ve daha yenidir.

Bir diğer sebep de bizim mutfak kültürümüz, özellikle de yemek pişirme alışkanlıklarımızda. Örneğin üç kişiye, aynı ham yiyecekleri verin, her üçü de bu aynı besin maddesinden aynı besini alamaz. Çünkü herkesin yemek pişirme biçimi farklıdır.

Yemek pişirmek, yiyecekleri doğasından uzaklaştırmaktan başka bir şey değildir. Bir yiyecek ne kadar doğasından uzaklaştırılırsa, o kadar besin değerindiyetsiz kilo verilir mii kaybeder. Kilo vermeye yardımcı fx15 hapı ile zayıflama kilo vermenizi sağlayacaktır.

Fazlalıklarınızdan kısa zamanda kurtulmak istiyorsanız mutlaka fx15 kapsülleri tercihleri yapılmalıdır. Son zamanlarda hızla artan kilolara en etkili yöntem kesinlikle fx15 kapsülleridir. İstenilen fiziğe kısa süre zarfında gelmek için mutlaka fx15 kapsüllerini denemelisiniz. Fx15 zayıflama kapsülleri sağlıklı kilo verimi için uygundur.

Örneğin özellikle C vitamini gibi birçok vitamin, güneş ışınlarına, ısıya ve suya karşı oldukça hassastır. Bir yemek ne kadar çok pişirilirse o kadar doğasından uzaklaştırılmış, yani o kadar besin değeri elinden alınmış olur. Vücudumuzdaki enzimlerin yüksek vücut ısısına dayanamadıklarını herkes bilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları