Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Doğal Kilo Dengeleme için Gerekli

Bu yazı 14 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Size düşen bir yandan gelen beslenme duyumlarına uyabilmek için, bu geçiş dönemlerinde azıcık çaba göstermek, huzurlu bir sofra düzeni içinde, “eyvah, beslenmem değişti, ya kilo alırsam” türünden gereksiz korkulara kapılmadan yani bir kez daha hiçbir enerji kısıtlamasını beslenme sürecinize bulaştırmadan, yaşamınıza devam etmek ve organizmanıza hızla gerçekleştireceği uyumdan sonra ağırlık dengeleme programını etkin olarak devrede tutma fırsatını tanımak olacaktır. Elbette en önemlisi bu dönemde Fx15 bitkisel kapsül kullanmakdır.  Daha sonrasıdan verdiğiniz kiloları korumak için Fx15 kapsül kullanmanız gerekir.

Doğal kilo dengeleme için fx15 kapsül

Endokrinolojik bozukluların, hastalıkların kilo artışına yol açıp açmadığı günümüzde çok tartışmalı bir konudur. Bu tip kilo artışları için Fx15 kullanmak yerinde olabilir. Ancak tüm tıp çevreleri şişmanlamanın çok nadiren tiroit veya böbreküstü bozuklukları sonucu ortaya çıktığında hemfikirdir.Öne sürülen bir görüş tiroit eksikliğinin bazal metabolizma düşüşü ile şişmanlamaya yol açtığıdır. Sık sık söylediğimiz bazal metabolizmanın enerji harcama kalemlerinden bir olduğu, tek başına metabolizma artış ya da azalmasının zayıflama ya da şişmanlamaya yol alamayacağıdır Şişmanlama her zaman terazinin iki kefesi arasındaki dengesizlik (fazlalık yönünde) ile ortaya çıkmaktadır. O zaman sorulması gereken soru yine aynıdır? Neden organizma ağırlık dengeleme görevini yerine getirememektedir?

Bizim görüşümüz hormonal değişikliklerin, bir süre için beslenme duyumlarının alınmasını güçleştirdiği yönündedir. Özellikle söz konusu kişinin Doğal Ağırlık Dengeleme mekanizmaları ve acıkma, doyma, tokluk Hazine’sinin önemi konusunda herhangi bir fikri yoksa, bu duyumların daha az keskinleştiği dönemlerde, ihtiyaçları azalmış olmasına rağmen alışık olduğu miktarlarla yemeye devam ederek kilo aldığıdır.

Yapmanız gereken, bir kez daha Hazine’ ninizin bilincinde olarak, zaman zaman oluşacak iştah değişiklikleri doğrultusunda yemek yemeye devam etmek olacaktır. Yapılmaması gereken ise, isterse kökeni endokrinolojik kökenli bir kilo alınması olsun kıtlığı dayatarak sorunu (kilo sorununu) çözmeye kalkışmaktır. Bu sorunu Fx15 ile çözmeniz daha doğru olacaktır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları