Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Doğal Olarak Kilo Verme

Bu yazı 04 Ağustos 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Zira normal yaşantısına döndüğünde er ya da geç kendi hayatını kurup, “annesini yalnız bırakma” sorunuyla yüzleşecektir. “Üçüncül kazanç” ise anne için geçerlidir. Anne son yıllarını devamlı oğlunun sorunu çerçevesinde örgütlemiştir.

Bir nevi bakıma muhtaç bir çocuk sahibi olması onu her ne kadar yoruyor, üzüyor ve çaresiz bırakıyorsa da, özellikle çocukların evden ayrılması ve kocasının ölümüyle birlikte oluşan hayatı anlamlandırma boşluğunu Oğuz’ la doldurur. Yani bu durum Oğuz’ a olduğu gibi anneye de bilinçaltı avantajlar sağlar. Biyolojik ve fizyolojik faktörlerin yanı sıra bu psikolojik avantajlar da Oğuz’ un kendi doğal ideal kilosuna gelmesini engeller. Bu durumda fx15 kapsül kullanmak gerekir.

Yukarıda sıraladığım hayat hikâyelerinin ortak noktası, kişilerin kilo sorununun arkasında bazı “bilinçaltı avantajları”n insaklı olması ve bundan dolayı sorunu çözememeleridir. Eğer sizde kilo sorunu yaşıyorsanız fx15 diyet hapı kullanın. Ve analitik bir bakışla yaklaşıldığında, kronik şekilde şişmanlık sorunu yaşayan ve diyet kısırdöngüsüne girmiş insanların birçoğunda ikincil ya da üçüncül avantajlar gözlemleyebiliriz. Şişmanlık sorununa karşı fx15 kapsül kullanabilirsiniz.

Fazla kiloların kişiye bir tür korunma teşkil etmesi, diğer insanlarla temasa geçmesini engellemesi, kilolardan dolayı dikkat çekmek ve aileden ilgi görmek, olumsuz duygulan yemekle bastırmak, hemcinslerle rekabete girmemek, fazla kilolarla güçlü bir görünüm sergilemek, ilişkideki sorunların kilodan kaynaklandığını düşünerek “gerçek sorunla” yüzleşmemek, zayıfladığında karşı cinsin kendisini bir cinsel nesne olarak görmesinden ya da eşini aldatacağından korkmak gibi birçok avantaj kilo sorununun arkasında yatabilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları