Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Doğru Kilo Verme

Bu yazı 18 Şubat 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Doğru bir şekilde zayıflamak için fx15 kapsüllerini tercih etmelisiniz. İdeal kilonuza ulaşmanızı ancak fx15 kapsülleri sağlayabilr. Doğru bir şekilde kullandığınızda ciddi anlamda değişimler ile karşılaşabilirsiniz.

Mutfaklarımızda, evlerimizde, sanayi gereçlerinde, ambalaj sanayiinde, vb. çok miktarda alüminyum kullanılmaktadır. Öte yandan, örneğin unu beyazlatmak için içine alüminyum koyuyoruz, deodorantlara, vb. alüminyum katıyoruz. Bütün bunlar alüminyumun çok değişik biçimleridir ve atalarımızın yaşadığı çağdaki alüminyumdan büsbütün farklıdır.

Zayıflama hapı fx15 ile sağlık veren diyetler gerçekleştirebilirsiniz. Düzenli fx15 kapsüllerini kullanın ve kısa sürede formunuza kavuşun. Fazlalıklarınız sizi rahatsız ediyorsa yapmanız gereken bu ürüne başlamaktır.

Bunu önlemek için hastaya çok miktarda alüminyum hidroksit verilirdi. Son zamanlarda yapılan araştırmalar musluk suyunun içindeki yüksek alüminyum miktarının bile bu tür beyin hastalıkları (bunama) doğurabileceğini göstermektedir. Alüminyum karaciğerde de birikebilir ve bu organın çalışmasını bozar.

Böbredoğru kilo vermekte ise nefrite ve dejenerasyona yol açabilir. Alüminyum hidroksit alan hastaların eklem dokularında alüminyum oranının yükseldiği gözlenmiştir. Kendi gözlemlerimize göre de alüminyumun çocuklarda aşırı hareketliliğe, alzheimer hastalığına ve daha az oranda olmak üzere spesifik olmayan «eklem sorunlarına» yol açtığı kesindir.

Alüminyuma maruz kalmamak için ne yapabilirsiniz? Her şeyden önce okuyucularımızın alüminyum mutfak kaplarını atıp bunların yerine pyrex ya da cam kaplar kullanmalarını salık veririz. Bunları bulamazsanız iyi cins emaye ve paslanmaz çelik de kullanabilirsiniz. Yalnız şunu akıldan çıkarmamalısınız ki, paslanmaz çelik tencerelerde çok miktarda nikel bulunur. Eğer nikele karşı duyarlıysanız bunları kullanmamalısınız.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları