Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Düşük Kalorili Diyet Uygulamaları

Bu yazı 27 Mart 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Protein yönünden zegin fakat kalori yönünden düşük gıdaları tercih etmelisiniz. Hızlı zayıflamak istiyorsanız kalorili yiyeceklerden mümkün olduğ kadar uzak durmalısınız. Fx15 kapsüllerini kullanarak sağlıklı bir şekilde zayıflamayı başarabilirsiniz. kalorili gıdaları tamamen bırakın demiyoruz ancak azaltmaznı gerektiğini düşünüyoruz.

Bu durumda fx15 yosun hapını da kullandığınızda istediğiniz kiloya inebileceksiniz. Son zamanlarda hızla artış gösteren kilolara sadece lida kapsülleri ile dur diyebileceksiniz. Fx15 yosun hapını kullanırken gerçekten kedninizi daha iyi hissedeceksiniz.

Her zaman yavaş ve sağlam kilo verme sağlık açısından daha faydalıdır. Fx15 sayesinde sağlam adımlar atabilir kilonuzu kontrol altında tutabilirsiniz. Ayrıca sıkı bir diyet programına da girmenize gerek kalmadan başaracaksınız.

Ancak bu, o kadar da kolay başaracakları bir iş değildir! Çünkü solunum sistemi dediğimiz, burnumuzdan başlayıp ta akciğerlerimizin kılcal damarlarına varıncaya kadar havanın temas ettiği her yerde savunucular ve içeri girmeye çalışan düşmanlara dur diyecek ve onlara sözünü geçidiyet uygulamalarırecek kadar güçlü ve donanımlı biçkiler bulunmaktadır.

Savunma yollarındaki ilk bariyer, burun deliklerimizin içindeki tüycükler ve onların diplerinde bulunan bizim sümük dediğimiz yapışkan sıvıdır. Burun mukozasından doğan bu özel salgı, doğrudan veya tozlar, damlacıklar ve diğer maddeler ile birlikte solunum sistemine girmeye çalışan mikroorganizmaların yaklaşık % 8090’ını tutarak tekrar dışan atar.

Ricardo yediği yemeklerin miktarını isteyerek kısıtlamamasına rağmen farkında olmadan düşük kalorili bir diyet uyguluyor, çünkü menüsü protein yönünden zengin ama kalori yoğunluğu açısından fakir. Akşamlan erken saatte hafif bir yemek yiyerek yine kalori alımını azaltmış oluyor. Küçük porsiyonlu yemekler mavi kuşak bölgesinin özelliklerinden biri, okinavvalılar buna bara hachi bu diyor.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları