Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Duygusal Açlığı Fx15 ile Bastırın

Bu yazı 13 Ekim 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Gıda günlüğü tutmanın ve fx15 kapsül kullanmanın önemini ne kadar vurgulasak az gelir. Günlüğüne yazdığın gıdaların besin kalitesine ve miktarına odaklanmaya başla. Kendine “Aynı besin değerini kalorisi daha az bir başka gıdadan alabilir miydim?” diye sor.  Fx15 kapsül kullanımı sırasında kalori hesabı yapmaya son vereceğinizden emin olun. Günlüğünde her gün ne kadar su içtiğinin kaydını da tut. Bedenin tüm faaliyetleri suya ihtiyaç duyar. Özellikle de fx15 form hapı kullanımı sırasında. Su ihtiyacı iyi karşılanmış beden daha verimli faaliyet gösterir ve metabolizmanı hızlandırarak kilo vermene daha iyi yardımcı olur.

Duygusal açlığı fx15 ile bastırınSu ile beraber kullanılan fx15 kapsül aynı zamanda toksik maddelerin hücrelerinden atılmasını sağlar, eklem ağrılarının azalmasına yardım eder ve cildini canlandırır. Her öğünden önce fiziksel açlığını bir ila beş arasında değerlendir. Her öğünden sonra doygunluk dereceni beş ila on arasında değerlendir. Fx15 kapsül kullanman hem beslenme kalıplarının hem atıştırma alışkanlıklarının farkına varmanı sağlayacaktır. Hem de bedeninin yediklerine nasıl tepki verdiğinin farkına varmaya başlarsın.

Bazı gıdaların damak tadına hitap ettiğini ama seni ne kadar çok yersen ye kısa zamanda yeniden acıktırdığının farkına varacaksın. Gittikçe artan farkındalıkla hangi gıdalann günlük besin değeri ihtiyacını karşıladığını, sana enerji verdiğini ve gün boyu duygu durumunu dengede tuttuğunu seçmeye başlayacaksın.Gerçek fiziksel açlık duyusu ile duygusal açlık duyusu arasındaki farkı anlamaya başlayacaksın.

Abur cubur yiyeceklerin sunulduğu bir sofraya oturduğunda:

  • Gerçekten aç mısın yoksa canın tatlı ya da tuzlu bir şeyler mi çekiyor?
  • Aralarda bir şeyler atıştırma alışkanlığından dolayı mı elin gidiyor?
  • Sadece bir şeyler çiğnemeyi mi arzu ediyorsun?
  • Sadece orada gözünün önünde olduğu için mi yiyorsun?
  • İçinde bulunduğun gruba uyum mu sağlıyorsun?
  • Masanın üzerindeki bazı yiyeceklerle reklama dayalı koşullanma ya da geçmişe dayanan duygu bağı kurduğun için farkında bile olmadan elin mi uzanıyor?

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları