Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Düzenli Kilo Vermede Fx15 Yardımı

Bu yazı 27 Temmuz 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Düzenli ve sağlıklı kilo vermede etkili Fx15 zayıflama hapları ile kilo vermek çok kolay hiç görülmeyen zayıflatıcı kapsül Fx15 sayesinde artık obezite tehlikesine karşı korunmak çok kolay, İstemediğmiz kiloları saklamak yerine artık özgürce ortalığa çıkartabiliriz. Çünkü Artık Fx15 sayesinde saklayacak kilolarımız olmayacak, Fx15 yararlarını saymakla anlatmak mümkün değildir. Fx15 kullanıcılarından detalı bilgileri alabilirsiniz.  Kronik hastalıklarda albümünine, kırmızı hücrelere ve dışkılara rastlanılır.

Bu dışkılar kanalları kaplayan hücrelerden oluşmuştur. Açık ya da jöle gibi, balmumu ya da kan renginde olabilirler. Toksinler yavaş yavaş nefron denilen kanala doğru inerken, zehirli maddelerin konsantrasyonu artar. Kanalın sonunda (buna iç nefron denir) toksinler o kadar konsantre olabilirler ki iç nefronu tahrib ederek ölüme bile yol açabilirler. Bu tür bir hastalığa tutulmuş bir kimsenin bedeninde kabarcıklar da kanallar da mahvolabilir. Kanallar basit hücrelerden oluşan bir tabakayla kaplıdır.

Damarlar çok ince olduğundan birinden öbürüne bir şeyin karışması çok kolaydır. Kimi zaman damarlarda toplanan zehirli maddeler öyle yüksek oranlara çıkar ki damarın iltihaplanmasına neden olabilir. O zaman damarın bu bölümündeki kan pıhtılaşır ve böylece ortaya flebit denilen hastalık çıkar. Pıhtı yerinden kopup bir kan damarının ağzını tıkayabilir o zaman da bir enfarktüse neden olur. Bu tıkanma o yüzeyin nekrozuyla (ölümüyle) sonuçlanır. İdrar titiz bir biçimde incelendiğinde zehirlenmenin özelliği ortaya çıkarılabilir. O zaman bir rejim önerilir, böbreklerin üzerindeki ağır yük yavaş yavaş kaldırılır.

Böbrek hastalıklarına karşı uygulanan en eski ilaç aksiyomdur. Bu tedavide hastaya su, çorba, meyve suyu tavsiye edilerek bu sıvıların zehirleri alıp götürmesi beklenirdi. Bu zehirlerin çoğu asit olduğuna göre bunun panzehiri olarak alkalinler verilmekteydi. Eğer hasta istenen düzeyde su içemiyorsa sıvı, başka yollarla bedene aktarılırdı. Araştırmalarıma göre tuzun dışındaki böbrek rahatsızlığına yol açıcı nedenlerin başında protein, karbonhidrat gibi besinlernin kötü bir biçimde hazmedilmesi gelmektedir. Bu teşhise varmak için derinlemesine araştırma yapmaya gerek yoktur.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları