Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Ekosistem ve Fx15 Diyet Hapı

Bu yazı 16 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 tablet birer canlı olarak, içinde yaşadığımız ekosistem, bedenimizin durumunu belirgin bir şekilde etkilemektedir. Çevresel etkenler ve iklim durumları, eğer onlarla nasıl başa çıkacağımızı bilmiyorsak bağışıklık sistemimizin zayıflamasına ve hastalanmamıza neden olabilirler.

Hepimiz sıcak bir duş aldıktan sonra, kış günü dışarıya çıkmamamız gerektiğini biliriz. Böyle bir durumda bedenimiz soğuğun hastalandırıcı etkisine açık hale gelir. Aynı şekilde sıcak bir havada güneşin altında durmak da bedenimizi rahatsız edecektir. Bunlar hepimizin bildiği ve sakındığı durumlardır. Ancak bazı durumlar, biz fark edemeden bağışıklık sistemimizin zayıflamasına ve hastalanmamıza neden olabilmektedir.

Fx15 zayıflama hapı bu etkenler arasında soğukluk, sıcaklık, kuruluk, rutubet ve rüzgarlar bulunmaktadır. Bedenimiz, enerjisi güçlü olduğunda çevresel etkenlerle ve iklim şartlarıyla daha kolay başa çıkmakta ama enerjisi azaldığında kendini bu etkenlerden koruyamamaktadır. Bu nedenle, dış etkenler konusunda bazı şeylere dikkat etmek gerekmektedir.

Fx15 diyeti kış mevsimi havanın soğuk olduğu ve soğuğa bağlı olarak enerjimizin zayıfladığı bir dönemdir. Bu dönemde, bedenin içten ısıtılması ve enerjinin korunması soğuktan olumsuz bir şekilde etkilenmemizi engelleyecektir. Bu nedenle kışın gece erken saatte uyumak, sabah güneş doğduktan sonra uyanmak gerekir. Beden, güneşin yararlı etkilerinden yeterince faydalanamadığı için, bu yararlı etkilerden faydalanabilmek amacıyla güneşin yüzünü gösterdiği süre içinde uyanık olmakta fayda vardır. Aynı zamanda kış mevsiminin gelmesiyle birlikte beslenmemizde bedenimizi ısıtacak besinlere ve biraz daha fazla ete yer vermek doğru olacaktır. Elbette her zaman olduğu gibi ılımlı olmak koşuluyla.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları