Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Enerjini Artırmak için Fx15

Bu yazı 16 Ekim 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Her öğünde yediklerinden sonra kendini nasıl hissettiğine dikkat et. Enerjin artıyor mu? Huzursuz mu oluyorsun? Miskinleşiyor musun? Kendini yorgun ya da uykulu hissediyor musun? Yenilenmiş hissediyor musun? Titreme mi geliyor? Çabuk parlıyor musun? Protein, iyi yağ ve ge düzeyi düşük doğal gıda tükettiğinde kendini nasıl hissediyorsun? Ge düzeyi yüksek karbonhidrat tükettiğinde kendini nasıl hissediyorsun? Sağlıklı beslenmek, bedene yüksek kalite benzin koymaktır.

Genelde aşırı yediğimiz durumlarda üzerimize bir yorgunluk düşer. Bu yorgunluğun üzerine uyumak iyi gelir. Kendimizi yatağa atarız. Yanlış bir davranıştır. Yemeğei yediktan hemen sonra uyumak direk yağlanmaya neden olur. Kilo almak için en yöntemdir. Daha dengeli yemek ve fx15 hapı’ nı kullanmak kilo almamızı engelleyebilir.

Sağlıklı vücuda sahip olmak  için fx15 hapı kullanılmasını tercih edebilirsiniz. Diyet yaparken bitkinlik yaşamamak için fx15 hapını diyetsiz kullanrak kilo verebilirsiniz. Ayrıca daha enerjik hissedeceksiniz.

Ölçümü bir ila yüz arasında yapılır. Yüksek glisemik endeksli gıdalar yediğinde, bu gıdalar çabucak parçalanarak kana karışır ve kan şekerini yükseltir. Kan şekerini yükselmesi, pankreasın ensülin salgısını arttırmasını tetikler. Ensülin, kan şekerini dengede tutmak için bu gıdaların kalorilerini yağa çevirerek depolar. Daha sonra kiloya dönüşür. Kalorilerin kiloya dönüşmemesi ile orantılı bir vücut için fx15 kapsülü’ nü kullanarak dengeyi sağlayabilirsiniz.

O zaman kan şekerin dengede ve enerjin yüksek olur. Lif ve posa oranı yüksek gıdaların ge seviyesini düşürdüğünü hatırlanmalıdır. Ge seviyesi dengeli olduğunda daha hızlı kilo verirsin. Diyabet, kalp hastalığı ve her türlü kanser riskini azaltırsın. İncelmek istiyorsan glisemik endeksi düşük gıdalarla beslenmen gerekiyor. Protein ve yağlar için glisemik endeks söz konusu değildir. Sorun aldığımız karbonhidratların seçimindedir.

Etiketlemeler: , ,

Fx15 yorumları