Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Enfeksiyonlara Karşı Direnme

Bu yazı 17 Şubat 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Taze yoğurt ve lactobacillus preparatlan bağırsakta normal bakteri içeriğinin onarılmasına yardım eder. Bazı yiyecekler de maya ve mantar öldürücü özelliklerinden ötürü yararlı olabilir; taze çiğ sebzeler, bazı baharlar ve bitkisel yağlar (sarmısak, ayçiçeği, zeytinyağları ve soğuk presten geçirilmiş kctcntohıımu yağı) gibidır.

Vücudunuzun direnci açısından doğru beslenmeye özen göstermelisiniz. Düzenli şekilde hayatınıza devam etmek ve sağlıklı yaşamk için fx15 kapsülleri den yardımc alabilirsiniz. Düzenli şekilde fx15 zayıflama haplarını kullanarak zayıflamayı hızlandrıabilirsiniz.

Kolay bir şekilde kilo vermeyi desteklemek için fx15 zayıflama kapsüllerini kullanmalısınız. Etkili ve başarılı sonuçlar almenfeksiyonlaranız için mutlaka fx15 kapsüllerine yer vermelisiniz. Sağlığınız açısından size yararlı olabilecek yiyecekleri tüketmelisiniz.

Başlıcaları B6 vitamini zehirlenmesi; kurşun, cıva, böcek ilacı ve kimyasal madde zehirlenmeleri; B12 vitamini eksikliği; E vitamini eksikliği; şeker hastalığı ve enfeksiyonlardır. Polinevrit, bazen besinsel eksikliklerin giderilmesi ve bağışıklık sisteminin B6 kompleksle, B12 vitamini cnjeksiyonlarıyla ve temel yağ asitlcriyle desteklenmesiyle iyileşebilir.

Ayrıca hastada yiyeceklere karşı aşırı duyarlılık varsa gereken önlemler de alınmalıdır. Sık sık B12 enjeksiyonları yapılması yararlıdır. Şeker hastalığı ile ilgili polinevrit yüksek dozda B vitaminine ve eşekotu yağına olumlu yanıt verebilir. Nistatin tedavisine başlamadan iki hafta önce antikandida rejimine başlanması daha uygundur. Böylece tepkilerin sayısı ve şiddeti azaltılabilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları